Charmedka Charmedka komentáře u knih

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Vyjímka,kdy film se mi líbil víc jak kniha. Je nudná a stále dokola o tom samém.

27.03.2011 1 z 5

Osudové ženy Osudové ženy Joan Collins

I když píše vlastně o tom samém co Jackie Collins,neni to ono.

15.03.2011 1 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Jednoduchej román,kterej ale dokázal zaujmout a i rozplakat.

14.03.2011 4 z 5

Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Belle De Jour (p)

Tuhle knížku můžu jedině doporučit,kniha plná sexu,ale naprosto dokonalá.

Malá zemětřesení Malá zemětřesení Jennifer Weiner

V knize se setkáváme se čtyřmi ženami, které řeší různorodé problémy, které může mít každá druhá žena, i když tedy ne tak docela. Asi většina z Vás nemá za manžela basketbalovou hvězdu, většina z Vás není herečka. Možná se spíše ztotožníte s Becky a její nepříjemnou tchýni.

U kapitol s Becky jsem se opravdu bavila, měla fajn hlášky a i přes nepříjemnou tchýni brala vše s nadhledem a ta ironie, bavila mě. Ale i přes humor, ironii a pohodové čtení je kniha pouze průměrná.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nejslabší,dyt se celou knihu nic neděje,jedině až ke konci. Já se téměř celou knihu nudila.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Film se mi nelíbil,ovšem knížka je bezva.

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Na tuhle knihu jsem vrhla právě na Vánoce a bohužel. Já čekala o hodně víc,neřikám,že je špatná,ale zklamala.

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Knížka hezká,ale přišla mi už šíleně zdlouhavá. Ovšem to jak je to psaný v mailech a dopisech je velice zajímavý. ;)

14.03.2011 4 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Tahle kniha je kouzelná,nejhezčí od Ahernový. Krásná,romantická,ale i smutná.

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Viděla jsem první film a byla z něj unešená,poté si přečetla knihu a díky tomu film už tak úžasnej neni,kniha je totiž úžasná.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tak tuhle knihu miluju,doslova jsem ji hltala a dle mého patří k nejlepšímu dílu Stephena Kinga.

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Mě bohužel tato kniha zklamala,čekala jsem víc.

14.03.2011 2 z 5

Šance Šance Jackie Collins

Nejlepší kniha od Jackie Collins,jakou jsem zatim četla. ;)