Bunburistka Bunburistka komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Eragon se mi velice líbil. Pěkně a zajímavě vytvořený svět, doporučuji :)

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Žádný z předešlých dílů mě ani malinko nezklamal. To platí i o tomto. Skvěle napsané, jen je škoda, že není o něco delší. Všem doporučuji! :)

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Kéž by takových knih bylo víc! Miluju tuhle sérii, všem doporučuji :)

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Musím se přiznat, že tajně fandím Stefanovi, je mi velice sympatický :) doporučuji!

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Tleskám, děj plynul jako voda. Určitě si tuto knížku a celou sérii přečtu znovu. Jedna z nejlepších, doporučuji ! :)

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Myslela jsem, že už po šílenství Twilight nebudu číst nic na téma vlkodlaci a upíři. To sem však nevěděla, že se k nim přidá ještě kožoměnec. Nevěděla jsem, po jaké knížce jsem to sáhla. A v žádném případě nelituji. Je to jedna z nejlepších knížek a knižních sérií, co jsem kdy četla. Autorčin styl psaní mi velice vyhovoval a Mercy mi padla do oka. Všem doporučuji! :)

Modrý mesiac Modrý mesiac Alyson Noël

Chtěla jsem dát po prvním díle šanci i tomu druhému, ale prostě mi to nějak nesedlo.

16.02.2014 2 z 5

Napořád Napořád Alyson Noël

Popravdě...tato série mě nijak zvlášť nezaujala. Možná se k ní někdy vrátím, ale v nejbližší době to nebude.

16.02.2014 2 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Musím uznat, že i druhý díl byl velice zajímavý a určitě si přečtu pokračování. Toto je mnohem lepší série než Fifty :)

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Musím uznat, že tato série je o dost lepší, než Fifty Shades. Je psaná zajímavějším jazykem, a scény se tolik neopakují. Což se o Fifty říct nedá. Ze začátku mě vcelku vadil stejný rozjezd, ale dále je to mnohem lepší. Takže doporučuji.

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Zajímavý námět na knižní sérii, určitě se neztratí, všem vřele doporučuji :)

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Skvělá knížka! :) doporučuji !

Cinder Cinder Marissa Meyer

Skvělá, nová podoba Popelky! Ani ve snu by mne nenapadlo, že by takováto Popelka mohla "kdesi" existovat. Velmi čtivá knížka.
Určitě si přečtu další díl, všem doporučuji :)

16.02.2014 4 z 5

Tak tento dodatek k Twilight se mi opravdu líbil. Nečekala jsem, že by dodatek ke knize mohl být o něco lepší než hlavní linie. I když jsem věděla, jak Bree dopadne, přesto jsem si přála, aby se z takovéto kratičké novely stal větší román. Škoda.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Musím přiznat, že jsem knihu četla v roce 2008, ještě předtím, než vypuklo "Twilight šílenství" a ještě než se všechny knížky změnily na knihy o upírech s "nebezpečným" trojúhelníkem. Popravdě musím říct, že se mi kniha líbila. Ale následné omílání tohoto tématu mi knihu trochu znechutilo (což je silné slovo), a v nejbližší době ji číst znovu nehodlám. Ale jak říkám, tenkrát jsem z knihy byla naprosto unesená. Přesto jí musím dát s odstupem času jen tři hvězdičky.

Bouřlivák Bouřlivák Paul Stewart

Skvělý fantazijní svět :) určitě se k této sérii jednou vrátím :)

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Velice napínavý díl této série. Už od začátku jsem fandila Zaneovi, je mi moc sympatický, kéž byt takových chlapů bylo víc ! :D
Doporučuji !

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Když sem na tuto knížku náhodou narazila, absolutně by mě ani nenapadlo, že bude patřit mezi mé nejoblíbenější. Opravdu velice čtivé, hlavní hrdinka mi přirostla k srdci. Určitě si ji přečtu znovu :)

16.02.2014 5 z 5

V zámku a podzámčí ...a jiné povídky I. V zámku a podzámčí ...a jiné povídky I. Božena Němcová

Zajímavá knížka, určitě doporučuji si přečíst :)

Její pastorkyňa (drama) Její pastorkyňa (drama) Gabriela Preissová

Knížka byla poměrně smutná, ukazuje poměrně tvrdou tvář minulé doby