Buhvico Buhvico komentáře u knih

Úplně nejúžasnější knížka, jakou jsem do téhle doby četla, sice je malinko od mého oblíbeného žánru, ale i přesto kdybych nemusela do práce, četla bych snad celou knihu na jeden dech.. Jedním slovem "nádhera"!

21.04.2013 5 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Tenhle díl se mi líbil ještě víc než první, hlavně ten závěr! Jak bojoval se svým přítelem o život a jak popisovat všechny ty pocity a smrt svého kamaráda, mě fakt dostalo!! Napsáno fakt skvěle!!

12.04.2012 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

O dost lepší než Pád..Má to šťávu, byla jsem docela překvapená, jak se to zamotalo s Milesem, ale četlo se to skoro samo..Super oddych..Těším se na pokračování :-)

10.02.2012 4 z 5

Zkoušky smrti Zkoušky smrti Darren Shan (p)

Tento díl byl skvělý, sice mě překvapilo, že měl Darren opravdu spoustu upířího štěstí a všechny tedy skoro všechny zkoušky Prověření zvládl bez chybičky, ale jinak se to četlo úplně skvěle..

23.04.2012 5 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Příjemné čtení, příběh je ze života, nemoc si nevybírá :-( konec mne nepřekvapil a proto mne to ani tolik nezaujalo... Taková oddechová kniha...

20.01.2018 3 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Tahle série mě úplně pohltila :-)

27.09.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Úžasné, četlo se to samo, superně zpracované.. Přesně taková četba mě neskonale těší a baví :-)

14.05.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tento díl se mi líbil nejvíc.. Je tam spousta napětí, lásky i když se to dá čekat, že to skončí happy endem, je to superní počteníčko.. :-)

22.09.2013 5 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Dokonale vymyšleno, pár chvil jsem i uvažovala, jestli to není pravdivý příběh, a to mi běhal mráz po zádech..A všichni mi budou teď po dočtení chybět, Darren, Harkat a ostatní..Dokonalost sama, kdo tuto skvělou ságu nečetl to musí okamžitě dohnat..Že se stal lidičkou mě ani moc nepřekvapilo, aby mohla jeho duše do ráje, nic jiného mu nezbývalo..Všem přeji upíří štěstí :-)

13.05.2012 5 z 5

Upíří kníže Upíří kníže Darren Shan (p)

Tento díl mě naprosto uchvátil, přečetla jsem to na jeden nádech, nádhera..Pořád jsem byla napnutá jak se knížata rozhodnou o osudu Darrena, a jejich rozhodnutí mě nadchlo :-) Skvěle napsáno :-)

23.04.2012 5 z 5

Krvavé chodby Krvavé chodby Darren Shan (p)

Třetí díl ze začátku docela klidný takový pohodový, ale pak se všechno zvrtne..To je ta část kdy jsem se nemohla odtrhnout od stránek a četla jsem a četla, to napětí jak to dopadne mě úplně zničilo než jsem to dočetla..A hned jsem se musela vrhnout na další díl :-)

12.04.2012 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Knížka je oddechová, čte se docela dobře..Čekala jsem více zápletek, nebo jednu obrovskou..Ale i tak jsem to přečetla skoro najednou :-) Těšila jsem se na další díl Muka..

10.02.2012 2 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Docela dobře se to četlo, ale stejně podle mě je nejlepší díl ten první :-)

07.06.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Super čtení, pořád se něco dělo, takže jsem to přečetla na jeden dech.. Těším se na další díl, docela netrpělivě...

20.05.2014 5 z 5

Linie krve Linie krve Sue Tanya Huff

Děj byl mooooc natáhnutý a konec moc rychlý.. No mě se tento díl tolik nelíbil, doufám, že další budou lepší..

19.10.2013 3 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Knížka se četla velice dobře.. Většina knížek na pokračování je čím dál slabší, ale tato knížka mě mile překvapila, myslím si, že tento díl byl čtivější než první a druhý..Konec velice propracovaný, dává smysl.. Takový sladký happy end :-)

28.01.2013 4 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Tento díl mi připadal docela zajímavý, dobře vymyšlený..Bylo docela zajímavé se dostat a do tisíciletí př.n.l :-) I když se dalo čekat, jak to všude dopadne..Líbilo se mi i zakončení, které odhalilo děj celé knížky.. Docela se těším na pokračování, bude to mít zajímavé rozuzlení, doufám :-)

27.05.2012 4 z 5

Pán Stínů Pán Stínů Darren Shan (p)

Posledních pár dílů je to čím dál napínavější, opravdu nejde vůbec odhadnout jak to celé skončí.. Skvělý styl psaní, hned to čtenáře pohltí a nedá se přestat, než zjistíte jak to skončí..

13.05.2012 5 z 5

Jezero duší Jezero duší Darren Shan (p)

Tento díl byla malinká odbočka od všeho toho upírského, ale i tak si myslím, že vysvětlení bylo jedinečné a hlavně do detailu promyšlené..četlo se to samo, jsem zvědavá jak to všechno dopadne..

04.05.2012 4 z 5

Spřeženci noci Spřeženci noci Darren Shan (p)

Bylo velice nečekané, že Debbie není vůbec divné, že Darren vypadá tak mladě, když se neviděli 13 let..Ale příběh velice napínavý a nečekaný zvrat se Stevem..Darren se mi zdá velice důvěřivý a taky na to mohl doplatit životem své milované..Ale sága velice povedená..

30.04.2012 4 z 5