Brambu Brambu komentáře u knih

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Moje první "detektivka". Zaujal mě námět a moje zvědavost zvítězila. Rozhodně jsem nelitovala, kniha je velmi čtivá a konec byl rozhodně zajímavý.

04.03.2017 3 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Nečekala jsem od knihy nic. Příběh mě ale celkem dostal. Ze začátku jsem vůbec nechápala co se dějě a která bije. Až někdy v půlce knihy jsem zjistila, že je vlastně Theodor trochu "odlišný" a má svůj svět. A když se do tohoto světa přimotala Violet, byla to krása. Jen kdyby láska všechno přemohla. To by potom bylo na světě krásně...

21.02.2017 3 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Velice zajímavý příběh. Duchovno, svět mezi nebem a zemí a jedno velké tajemství. To všechno zamotané do příběhu, který vás nenechá vydechnout. Do poslední chvíle nevíte, jak to vlastně dopadne. Rozhodně tato kniha není pro každého...

05.02.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Dvanáct osudů vzájemně propletených a šikovně zašmodrchaných do sebe. Chvilkami jsem se sice ztrácela v propojenosti hlavních hrdinů, ale jinak mě příběh moc bavil. Bylo zajímavé sledovat vývoj postav a doufat v příznivý konec, ale žádný happyend se nekonal. To by nebyl život.

06.01.2017 3 z 5

Zrada Zrada Adriana Macháčová

Jo jo, zrada Vás zasáhne na tom nejcitlivějším místě a neskutečně bolí. Ale láska vylečí vše. Příběh vskutku poučný a zábavný, jen mne mrzí, že na konci nebyl odhalen příběh Emy.

31.12.2016 3 z 5

Kluk mého srdce Kluk mého srdce Huntley Fitzpatrick

Nevím co se stalo, ale tento díl, už se mi tak lehce nečetl. Chyběl mi tam velký tahoun příběhu či zápletka, která bere dech, ale i tak jsem knihu dočetla. Rodina Garettovic je prostě prímová a moc mě zajímalo, jak to s nimi vlastně dopadne. Škoda jen, že je příběh tak moc předvídatelný...

21.12.2016 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Nevím co je to teď za módu vydávat blog knižně, ale tohle vážně nebylo nic pro mne. Naprosto ničím mě to neoslovilo a neobohatilo mě to. Zklamání, bohužel. Dočetla jsem to jen ze setrvačnosti.

11.12.2016 1 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Smála jsem se a moc jsem se při čtení této knižečky bavila. Moje prvotina od této autorky a rozhodně se pustím i do ostatních jejích knih. Přesně tento styl psaní mám ráda. Sic žádná náročná četba, ale na odreagování a pobavení úplně ideální. Člověk u toho vypne a usmívá se. Co víc si přát?

02.12.2016 4 z 5

Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Iva Roze (p)

Zajímavé počteníčko a bohužel věřím, že pravdivé. Tolik prvních schůzek autorka podstoupila, ale stejně na "toho pravého" nenarazila. Realita jak vyšitá. Honíme se za něčím, co ve skutečnosti neexistuje a pak bloudíme v začarovaných kruzích. Jj ten osud je mrška vrtkavá =) zábavné čtení.

28.11.2016 3 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

A pokračujeme pěkně v oddechovém čtení. Kniha se čte pomalu sama, děj příjemně plyne, akorát konec byl na můj vkus poněkud uspěchaný a takový nedokončený. Možná se dozvíme více v dalším díle a byl to autorčin záměr... =) Každopádně příběh moc pěkný, hned si mě získal. Láska, přátelství, zrada, závist, trápení, velké rozhodnutí, všechny ty radosti a strasti tomuto příběhů dodávají ten krásný šmrnc, bez kterého by to nebylo to pravé ořechové!

19.11.2016 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Potřebovala jsem tak strašně vypnout a odreagovat se a tato kniha mi to naplno vyplnila. Příběh byl přímočarý a moc roztomilý, do toho hromady kávy a láska ze všech stran. Ach, krása těch mladých let... Zkrátka příjemné a nenáročné čtení ideální na chvíle odpočinku.

05.11.2016 3 z 5

Možná si porozumíme Možná si porozumíme * antologie

Porozumění. Někdy je to věc snadná, skoro až přirozená a jindy je to něco naprosto nemožného. Mne se porozumění dostalo a jsem celkem spokojená s tímto souborem povídek. Některé byly slabší, jiné zase o to lepší. Pro mne rozhodně lepší průměr.

05.11.2016 3 z 5

Já, Jůtuber Já, Jůtuber Tereza Hodanová

Asi zvědavost mě k tomuto titulu zavedla, ale bohužel tato "kniha" mne vůbec ničím neoslovila a nezaujala. Čekala jsem rozhodně víc a trošku něco jiného...

27.10.2016 1 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Výborné završení krásného fantasy příběhu. Kletba byla prolomena a pravá láska zvítězila. Nechybí tady závěrečný boj, loučení a ztráty ale i vítězství a nové spojenectví. Zlo bylo poraženo a oběti vykonány. Ach, jaká to byla nádhera. Škoda jen, že už je konec...

26.10.2016 4 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

Takové tríznění... Láska hold bolí a o tom nás tento díl přesvědčí víc než dost. Příběh dostává ten správný šmrnc a kočkování pokračuje dál. Zase jsme o kousek blíž k prolomení kletby a je to čím dál těžší a náročnější. Nechybí tu draci, kraken, žraloci a mnoho dalšího. Zkrátka moje posedlost se jen prohlubuje a už jsem moc zvědavá, jak tohle všechno vlastně dopadne...

23.10.2016 4 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

A děj se výborně přiostřuje! Nejen že za lásku je třeba bojovat, ale aby to neměli hlavní hrdinové tak jednoduché, tak na scénu přichází další muži. A že jich nebude málo... Do toho velké odloučení, boj s nepřítelem a další náročný úkol na prolomení kletby. Jsem naprosto pohlcená a nadšená.

16.10.2016 4 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Tygři jak překrásné to jsou stvoření... Příběh mne naprosto uchvátil a pohltil. Chvíli mi trvalo srovnat se s Indií a celou tou její filosofií, ale vzrůstající láska hlavních hrdinů mi to bohatě vynahrazovala. To jejich neustálé kočkování a provokování tomu dodává šmrnc a celé to tvoří překrásný a láskyplný fantasy příběh dle mého gusta.

13.10.2016 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Jsem nadšená! Na to, že se jedná o populárně naučnou knihu, nemám slov. Přiblížit se tak neuvěřitelně do mysli člověka s autismem, páni. Neměla jsem ani ponětí! Co prožívají, jak se cítí a s čím musí dennodenně bojovat. Velmi poučné, emotivní a rozhodně zajímavé. Klobouk dolů před autorem!

04.10.2016 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Asi jsem ještě do této knihy nedozrála, jelikož mě to tak báječně legrační nepřišlo. Čekala jsem rozhodně víc. Čtyři kamarádi zažívají krizi středního věku a snaží se s tím porvat každý po svém. Třeba za pár let tomu přijdu konečně na chuť.

14.09.2016 3 z 5

Výš než v sedmém nebi Výš než v sedmém nebi Griet Op de Beeck

Pět postav. Pět vzájemné propojených příběhů. Pět zcela odlišných životů. A přece mají jedno společné. Každý si chce urvat ten svůj kus štěstí. Nádhera. Život sám. Příběh mne nadchnul. Mám tyto psychologické kousky ráda, člověk má alespoň nad čím přemýšlet =)

07.09.2016 4 z 5