Zrada

Zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307327/bmid_zrada-1RI-307327.jpg 3 26 11

Když vás zasáhne zrada na nejcitlivějším místě a ještě od nejbližší osoby, přetrhne se i to nejpevnější – pokrevní – pouto. Emu a Lýdii rozdělila láska k jednomu muži. Jaký je Hubert doopravdy a kdo koho ve skutečnosti zradil? Dá se vůbec napravit minulost? Komu je možné ve světě plném intrik věřit? Pomůže rozlousknut tajemství dvou rodin záhadný deník? V příběhu Adriany Macháčové s detektivní zápletkou vášeň a pomsta takřka zničí každého, kdo se přestane dívat na svět čistýma očima a s nezkaženým srdcem.... celý text

Zirvith
18.01.2021 4 z 5

Celkem dobře čtivá kniha, ale poněkud krátká. Navíc na to, kolik postav tam vystupuje... Některé situace nebo postavy mi připomínají v některých věcech i sebe a věci, které aktuálně řeším, takže jsem si oblíbila nejen knihu, ale i některé postavy, dost mi byla sympatická třeba Marie a ze sester mi je bližší Lýdie.

pavlusa025
23.10.2020 2 z 5

Tohle je druhá kniha od autorky, co jsem četla. Je to jednoduché čtení, oddechovka.

kika 13
13.09.2020 1 z 5

Za mě slabé.Stále jsem čekala kdy se děj rozjede.

MiliKry
17.02.2020 1 z 5

No...za mě jednoduché čtení celkem o ničem. Nelíbilo se mi to, příběh nic moc.

Mufka
25.02.2019 3 z 5

Docela pěkný příběh, který máte rychle za sebou. Poněkud krkolomný překlad ze slovenštiny, kdy jsem si několikrát řekla, že nechat to ve slovenštině, ušetřila by si překladatelka námahu a zachovala si překladatelskou čest. Taky moc nerozumím změně názvu knihy (přestože jde v příběhu i o zradu), když se v originále kniha jmenuje Hubertove ženy - a o ty jde také :-)

Pepina19
19.01.2019 2 z 5

Taková dramatická jednohubka na večer.

alnahu
19.10.2017 4 z 5

Příběh Lýdie a Emmy-sester, které rozdělí jeden krutý namyšlený arogantní chlap. Kniha o zradě ,hořkosti, touze a pomstě se četla dobře.

28401
15.05.2017 1 z 5

Přečetla jsem, protože jsem stále čekala na nějaký zajímavý vývoj. Nuda, zklamání, ztráta času.

Brambu
31.12.2016 3 z 5

Jo jo, zrada Vás zasáhne na tom nejcitlivějším místě a neskutečně bolí. Ale láska vylečí vše. Příběh vskutku poučný a zábavný, jen mne mrzí, že na konci nebyl odhalen příběh Emy.

nadakar
16.11.2016

Oddechová kniha, která se čte jedním dechem.

Jajina555
24.10.2016

Kniha je čtivá, nemohla jsem se odpoutat.

zrada

Adriana Macháčová