Booky84 Booky84 komentáře u knih

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Tuhle knihu beru jako pohodové čtení. Vždycky, když jsem měla chvilku, tak jsem si přečetla kousek a hned má člověk lepší náladu po někdy hektickém dni. Od začátku skvělé a vtipné čtení.

30.04.2019 5 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Napínavá a čtivá kniha s detektivní zápletkou. Nejprve jsem četla knihu a až poté viděla film. Za mne je kniha lepší, již několikrát jsem se k ní vrátila, na rozdíl od filmu.

28.04.2019 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Klasika, které jsem ráda věnovala svůj čas a rozhodně stojí za přečtení.

30.08.2018 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, stejně jako ty předešlé, četla se jedním dechem a to, jak na konci vše zapadlo do sebe bylo prostě fantastické!

30.08.2018 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu jsem četla kdysi na střední škole a nyní opětovně v rámci čtenářské výzvy. Vzhledem k obsahu je čtivá až je člověku úzko...

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Přečteno v rámci čtenářské výzvy a líbí se mi stejně jako film.

Dracula Dracula Bram Stoker

Naprosto úžasná kniha a moje srdcová záležitost.

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Úžasná kniha, opakovaně se k ní ráda vracím.

17.08.2018 5 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Četla jsem pouze kvůli čtenářské výzvě a přiznám se, že se mi moc dobře nečetla.

15.08.2018 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Další skvělá Keplerova kniha. Ze všech dosavadních knih mi přišla nejdrsnější a jsem zvědavá na další díl, zvlášť po přečtení poslední stránky knihy.

22.02.2018 5 z 5

Jamie Oliver - Superfood hravě a zdravě Jamie Oliver - Superfood hravě a zdravě Jamie Oliver

Další úžasná kniha se skvělými recepty, už se těším až si nějaký vyzkouším.

30.01.2018 5 z 5

5 ingrediencí - Pro snadná a rychlá jídla 5 ingrediencí - Pro snadná a rychlá jídla Jamie Oliver

Naprosto úžasná kuchařka napsaná jasně a srozumitelně, přesně pro někoho, kdo rád vaří z mála surovin a nehledá žádné složité recepty. Už se těším, až si podle nějakého toho receptu uvařím.

17.01.2018 5 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Kniha si mi moc líbila, zaujala mne už podle anotace a jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Celkový děj knihy mne naprosto pohltil a už se těším na další díl.

17.01.2018 5 z 5

Evžen Oněgin Evžen Oněgin Alexandr Sergejevič Puškin

Knihu jsem před lety četla jako povinnou literaturu a nyní jsem se k ní vrátila v rámci výzvy a rozhodně nelituji, protože kniha se čte lehce a moc dobře, vůbec nevadí, že je veršovaná.

07.01.2018

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další pěkná a čtivá detektivka, jen škoda, že již od poloviny knihy čtenář ví, kdo je vlastně vrahem.

07.01.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila stejně jako první díl, opět jsem se zasmála a musím říct, že s některými zákazníky je to opravdu těžké.:-)

05.01.2018 5 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Kniha se mi moc líbila a dost jsem se nasmála, příjemně prožité deštivé odpoledne.

04.01.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Ke knize jsem se dostala díky kolegyni z práce a musím říct, že mne vůbec nezklamala. Čtivá kniha se zajímavou detektivní zápletkou a až na ten konec, který mi přišel zvláštní, tak hodnotím knihu kladně.

25.12.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Čtivá detektivka, ze začátku se mi příliš nelíbila hlavní hrdinka, ale jak jsem četla dále, tak už mi tak hrozná nepřišla. Jsem zvědavá na další příběh.

26.11.2017 5 z 5

Oddechová a pohodová kniha, sice se mi nelíbila jako ty předchozí, ale i tak jsem se místy zasmála. Jsem zvědavá zda autor napíše další knihu a naváže na Stoletého staříka, protože tato kniha je dle mého názoru jeho nejlepší.

22.11.2017 4 z 5