bezzink bezzink komentáře u knih

Nenávist Nenávist Chris Carter

Davam hodne, hodne slabe 3 hvezdy. Nejhorsi Chris Carter. :( Dej - nula, vysetrovani - nula, napeti - nula, zvraty - prehnane, nelogicke, vysvetlovani vsem dokola jak je Lucien nejvic genialni a zrudny psychopat, co kdy zil - minus 800 bodu, totalne marna policie a milion tech dalsich utvaru, vysetrovani formou cekani na telefon - unavne, popisy vlivu vybusniny na lidske telo - otresne, zbytecne, preskocila jsem, ohrana fraze “ hodne ctu”.
Jediny Chris Carter do ktereho jsem se musela nutit.

29.01.2022 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

K serii Off Campus se vracim po nejakem case, kdy jsem si dala pauzu od cervene = chapej sexualni knihovny. Za me je to porad jenom prumer. Nepopiram, ze by to nebylo vtipne a ctive, ale na muj vkus az moc hnane do toho sexu na ukor deje.

05.09.2018 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Takova prijemna kniha na destive odpoledne. Je velmi ctiva, i presto, ze se v ni v podstate nic moc nedeje, a to uz je umeni. Pujdu trochu pouklidit a pak se pustim do dalsiho dilu. Podobnost s Hunger Games ciste nahodna?

21.03.2018 3 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Ac jsem letitym fanouskem Jefferyho a kazdy rok netrpelive vyhlizim jeho dalsi dilo, ktere nakonec nachazim pod stromeckem, musim rict, ze tentokrat jsem byla pomerne zklamana. Opet 3 hvezdy stejne jako pred rokem se Zapadakovem. Tenkrat jsem doufala ve zlepseni, ale bohuzel to vypada, ze Jeffery stale jeste neni ve forme.
Ve srovnani s Hodinarem, Tanecnikem, Sberatelem kosti, Zahradou bestii a jinymi fantastickymi dily, se toto jevi velmi zoufale.
Nevim jak to popsat, zkratka to bylo takove neakcni, nenapinave, nezajimave, s nekterymi predvidatelnymi zvraty - tedy ve vysledku nesokujici.
Jelikoz ale nadeje umira posledni, pristi Vanoce budu opet vyhlizet Jefferyho pod stromeckem a doufat, ze tentokrat budu moct dat 5 hvezd svemu nejoblibenejsimu mistrovi kriminalek! :)

11.01.2017 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Trikrat bravo panu Carterovi! Precetla jsem vsech 5 predchozich knih a trochu to zacinalo upadat do stereotypu a typicke sablony. Touto knihou ale Carter zvysil sve kvality a krasne osvezil pribehy s detektivem Hunterem. Nove prostredi, nove postavy, ztrata sablony a vetsi pochopeni osobniho odstupu hlavni postavy.
Prece jenom mi ale zacina lezt krkem jedna takova malickost, a to veta: "Hunter nerekl nic." :D

30.03.2016 5 z 5

PROJEKT: Šéf PROJEKT: Šéf Vi Keeland

Tohle nemelo chybu. Precteno za jeden den. Musim priznat, ze me vubec neurazela ta neznost a jemnost celeho pribehu. Pri lince sef a podrizena je to vetsinou sama zhavost, obri ego, arogance, provokace, hastereni, hate to love apod. Tady to ale bylo uplne jinak. Pripadalo mi to i o moc vic uveritelne, kdyz ti dva mezi sebou nehrali zadne hry a komunikovali jako normalni dospeli lide. Dokonce i ta zapletka nebyla umele nasroubovana, jak je zvykem. Byl to proste zivot, se vsemi radostmi a strastmi.

10.05.2024 5 z 5

Domek pro dva Domek pro dva Kathryn Taylor

Romantika, zvirata, milovany Cornwall - to je pro me obri magnet a tahle kniha mi proto nemohla uniknout! Pribeh byl moc fajn, ale musim ubrat jednu hvezdu za zbytecne predimenzovany konec. Slo to urcite udelat jednoduseji, bez tolika dramat. To je ale moje jedina vytka, jinak dokonalost. :))

10.05.2024 4 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

Krasne to bylo, jako vzdy!
Nechtela jsem ani docist, protoze jsem se bohuzel dozvedela, ze Baronet neplanuje vydani dalsich dilu! :((
Elizabeth napsala dalsich 7 dilu serie Maiden Lane.
O Maximusovi a Artemis, jejim bratru Apollovi, Asovi anebo o kapitanu Trevillionovi a Pheobe nebo Alfe a dalsich.
Achjo holky, takze leda zkusit v anglictine.

28.02.2024 4 z 5

Tajomný cudzinec Tajomný cudzinec Martina Jakubová

(SPOILER) Zajimavy pribeh, ktery jde do extremu. Kazdopadne ta moznost, ze se to jejich druhe setkani stane takhle se v realnem zivote musi rovnat skoro nule. Ty veci, ktere se tam staly, to kdybych si precetla v anotaci, tak se do toho vazne nepustim. Nicmene, je to napsano ctive, vtahne to do deje a kdyz clovek primhouri oko nad temi okolnostmi, tak je to dobra romantika.

18.01.2024 4 z 5

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Mysleli jste si, ze neexistuje knizka, ktera ma vice vnitrnich monologu nez prime reci? Tak zde jednu takovou mame prosim pekne.
Pokud vas bavi cist si myslenky hlavnich hrdinu, ktere se opakuji dokolecka dokola, nuti vas obracet oci v sloup a preskakovat ne sloupce, ale klidne skoro cele stranky, tak potom smele do toho. Ale ctenarum, kteri uprednostnuji taky trochu nějaké akce, hastereni, vybuchujici chemie a trochu toho pribehu, tak tem nemuzu tohle dilo doporucit. Jakoze vubec.
A to pritom jednicka byla vazne skvela. Je to skoda.

30.12.2023 2 z 5

Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jenni Fletcher

Zabavne cteni. Kniha je protkana sarkasmem skrz naskrz, coz kvituju. Sice trochu detinska, ale neni se cemu divit, kdyz je hrdinum pouhych 18 let. I kdyz teda zase na tu dobu, uz to byl vek na vdavani. Kazdopadne mam radsi o neco starsi hrdiny.
Vecna skoda, ze zde neni pohled z obou stran. Domyslet si, co si Aiden mysli z jeho rezignovanych nebo obdivnych pohledu, popripade z barvy jeho oci (na muj vkus trochu moc menicich se barev na jedny oci ;)) bylo trochu neprakticke.

24.08.2023 4 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Komu vadi prastene, potrhle, drze, sproste hipisacky, at radsi tuhle paradu ani neotviraji.
Moc nechapu, ze nekomu prijde, ze je ta kniha bez deje, ale budiz.
Kazdopadne za sebe ji muzu doporucit vsemi deseti. Ano, Kira je proste uplne jiny level a v nekterych pripadech az na hranici unosnosti. Ale ja se jednoduse silene bavila a tohle fakt miluju, kdyz na sebe narazi dva uplne protipoly. Prostredi bylo taky velmi zajimave a samozrejme je to hodne britske a to fakt muzu. Takze jasnych 5 hvezd!
PS: Podobnost s linkou Hugh Granta v Lasce nebeske ciste nahodna? :)

26.06.2023 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Hmm je videt, ze se autorka opakuje. Jede podle zabehnute sablony. Opet sousede. Opet si ona na nic nestezuje. Opet ma ona nizke sebevedomi a on je panovacny sexy dvoumetrovy samec, ktery by si o ni za normalnich okolnosti ani neoprel kolo. A to je hlavne treba rozpatlavat po celou knihu!! Asi ctenar musi dostatecne dobre pochopit, jak moc je Zoe tlusta a obycejna a nezajimava a jak vlastne muze byt neskonale vdecna, ze si ji nekdo takovy jako je Trevor, vubec vsiml - takove TLUSTE prisery zejo! Hlavne je treba mit neustale na pameti, ze ona je jenom jeho obycejna mala najemnice, jak ji s oblibou nazyva na kazde druhe strance. To s tim obzerstvim nekomentuju. To prestalo byt vtipne uz v prvnim dile.
Je to vlastne presne jak pise Karin94 - zadne motyly v brise, zrychleny pulz apod., jen je clovek pri cteni otraveny az nastvany.
Treti dil treba nekdy.
PS: Zoe jsem si predstavovala jako Suerose z instagramu. Proste sexy zenu s plnymi krivkami. Skoda, ze autorka ji neustale tak shazovala.

04.04.2023 2 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Jedno klise za druhym, podivne prezdivky, lez x pravda, zrada x nadeje, laska x nenavist, litost, litost a zase LITOST! - nekdy az moc, ale co se da delat, i tak musim dat ctyri hvezdy. Bylo to totiz ctive, melo to spad, pribeh, milion emoci a jeden pohadkovy happy end. Za me dobry. :)

22.02.2023 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Hmm tak tohle bylo velky spatny. Prekombinovany, az hruza. Do toho milion mafianskych vrazd. Detektivka co ma zase dojem, ze bez ni se to zbori. Ostatni ji musi nutit, aby sla spat. Vsem a vsemu unikne a nikdo a nic neunikne ji. No proste zase takova klasicka supermanka.

06.02.2023 2 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Silne 3 hvezdy. Bylo to fajn, mile, takove dost jemne. Pribeh byl neobvykly, zajimavy, ale pro me to nemelo grady. A navic jsem si nejak zvykla na ten trend vypraveni z pohledu obou hrdinu. A to mi tu chybelo. O pocitech Leny vime vsechno, Ryan je jina kapitola.
No uvidime, co prinese druhy dil.

15.02.2022 3 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Pro me zatim nejslabsi dil. Mozna je to prekladem, chybami v textu, to me dost rusilo. Pribeh byl zajimavy, ale tezko uveritelny. Ze by 16,17ti lety holky byly v podstate zkusene pornoherecky? Nejak mi to nesedi. Co se tyce zvratu, u Sandry jsem zvykla na vetsi soky.

25.01.2022 3 z 5

Sestra s perlou Sestra s perlou Lucinda Riley

Dalsi smutny osud hrdinky z minulosti a nalezeni stesti hrdinky z pritomnosti. Dockam se nekdy stastneho pribehu z minulosti? Australie nebyla vykreslena zrovna atraktivne a jmeno “číča” mi prislo ultra mimo.
Kazdopadne kniha je velmi ctiva a clovek se nemuze dockat dalsiho dilu.

29.10.2020 4 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Moc casto nedavam pet hvezd, ale Diane je proste trida. Chapu, ze to nektere nebralo, celkem hodne se tu rozebira poporodni deprese a popisuje nestastny zivot lidi zijicich v bludu. Neni to moc napinave nebo plne zvratu. Myslim, ze hodne se toho da rozklicovat uz dopredu, takze ani nejaka velka prekvapka se nekonaji. Presto ale, me tahle kniha vzala. Ta poporodni deprese byla teda maso. Ta naivita milostneho vztahu. Ta promrhana leta kvuli jednomu tajemstvi. Je to opravdu hodne smutny pribeh, ale i takovy je zivot.
Kez by Ikar vydal druhy dil ze serie! Snad jednou.

04.08.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Pekna sladarna. Autorka pise velmi ctive, vtipne, ma to hlavu a patu. Nicmene na me je tam tradicne moc "pér" a jejich skoro az uctivani. :D Za mych pubertalnich let bych tomu dala urcite vic hvezdicek, clovek ale starne a s tim i jeho preference v danem zanru.

13.05.2019 3 z 5