Bellsinka Bellsinka komentáře u knih

Jen my dva Jen my dva Laure Van Rensburg

Moje pocity z knihy jsou asi takové nějak výrazně nenadchla ale zase úplně nezklamala. Celkem dobře se četla, za necelé 3 večery jsem jí měla přečtenou.

05.04.2024 3 z 5

Pojď se mnou Pojď se mnou Ronald Malfi

Knížka byla v celku hezká ale mně nevím proč, se četla hrozně ucouraně.Možná kvůli stylu kterým je napsaná. Horor to podle mého rozhodně nebyl, taková detektivka s kapkou nadpřirozena..Ovšem co bylo plus bylo že jsem knížku prostě musela dočíst! Za mě 3,5 hvězdičky :)

13.03.2024 3 z 5

Víkend plný viny Víkend plný viny Sandie Jones

Kniha se mi líbila, ovšem trochu mi přišlo že děj se lehce vleče. Pořád samé, kdo co, a lže ,nelže a né úplná akce.. To se vynořilo v podstatě až ke konci knihy .. Co musím říct že takový konec jsem asi úplně nečekala.. Ale myslím si že nebyla vůbec špatná a tak knihu doporučuji.

11.02.2024 4 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Kniha se mi líbila autor skvěle vytvořil napětí a rozplétal tajemství pomalu .. To se mi na tom líbilo. I slza ukápla. Doporučuji

04.02.2024 5 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Po knize jsem sáhla když jsem měla čtenářskou krizi a nemohla jsem udělat lépe! Kniha mě od začátku nadchla a hned mě vytáhla do děje a takhle to bylo po celou dobu až do konce.. Za mě super kniha plná, akce, napětí a nutí Vás číst dál a dál.. Určitě doporučuji!!

26.01.2024 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha se mi líbila, občas mi přišla lehce zmatená, celkový dojem? Doporučuji přečíst.. Konec mě trošku zklamal, přišel mi že je hrozně narychlo dokončený .. Ale jinak zápletka originální:)))

23.09.2023 4 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Tohle je má 3 kniha od R.S., a jsem naprosto nadšená! Zase nezklamal, ba naopak mě utvrdil ještě víc v tom že miluju jeho knihy, jeho styl psaní, a to jak dokáže čtenáře dostat do děje a zatáhnout ho tak hluboko že musí člověk číst a číst a knihu nejde pomalu odložit.. Nutí Vás přemýšlel a na konec Vám dá odpovědi po kterých toužíte.Mohu jedině doporučit a jdu se vrhnout na další jeho knihu!

23.02.2023 5 z 5

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

Knížka se mi líbila a rozhodně ji doporučuji. Bohužel jak už tu někdo psal, knihu jsem začala číst během lehké čtenářské krize a to byla chyba protože mě hned na začátku nenadchla, přišlo mi že je tam moc jmen, a hlavní hrdinka mě štvala..Takže jsem knihu dokládala a začátkem jsem se prokousávala vážně těžko. Ještě ke všemu mě hlavní hrdinka dost štvala. Ale pak jsem se od knihy nemohla odtrhnout a v hlavně mi běhalo milión možností kdo to mohl být. Jak to udělal? A podobně.. Takže kniha za mě super a doporučuji ale né v čtecí krizi!

18.02.2023 3 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Moje druhá kniha od autora a musím říct že jsem z knihy nadšená! Líbí se mi autorův styl psaní. A teď k samotné knize. Nemohla jsem se odtrhnout a hltala jsem stránku po stránce (hlavně v závěru) kdy konečně přijdou odpovědi na všechny mé otázky.. Nejdřív jsem si říkala že téma jako letní tábor a strašidelné historky a podobně mě asi úplně nenadchne ale opak je pravdou! Bylo to úžasné čtení a já můžu jedině doporučit!️

30.01.2023 5 z 5

Dotek smrti Dotek smrti Gustav Tegby

To je asi první kniha kterou jsem nedočetla, snažila jsem se a dala jí šanci ale nešlo to.. A když jsem se koukla na recenze tak jsem ráda že jsem neztrácela čas. Asi hádám že někomu se líbit může, přece jen, každá kniha má svého čtenáře.. Ale já nedoporučuji.

06.01.2023 odpad!

Hádka Hádka Victoria Jenkins

Jak už tu psala uživatelka přede mnou tak i Já se přidávám že do 160 stránky se mi to hrozně vleklo.Najednou přišel zvrat a jelo to, musela jsem knížku prostě dočíst, hltala jsem každou stránku.. A těšila se na konec jak to dopadne.. Takže nemůžu říct že se mi kniha nelíbila ale ten začátek prostě nic moc..

06.01.2023 3 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Miluju tu knihu, a po devíti letech obsadila 1.místo v mém seznamu nejoblíbenějších knih. Pro mě je to naprosto úchvatná kniha, nemohla jsem se odtrhnout. Kniha je nabitá emocemi, chápu že není pro každého ale mě si získala …Nevím proč ale tyhle “divnoknihy” (myslím to jen v dobrém) prostě zbožňuju..(např. Kde zpívají raci, Charlieho malá tajemství) a jsem šťastná že jsem tuhle úžasnou knihu našla čirou náhodou a mám ji doma

04.01.2023 5 z 5

Bezvýchodná situace Bezvýchodná situace Julie Mayhew

Kniha mě úplně neokouzlila ale nehodlala jsem ji zavrhnout a nakonec si ji přečetla. Děj knihy se mi moc líbil a zaujal mě ale jak jsem zjistila kniha se strašně vlekla a byla to taková docela nuda (bohužel), do půlky knihy mi přišlo že na každé stránce se objevila nová postava a nové dlouhé jméno.. Vadilo mi přeskakování z jednoho roku na druhý (a to hlavně v závěru knihy).. Konec mě nepotěšil spíš naštval a přišlo mi že místo aby se konec lépe uzavřel tak ho autorka namačkala na pár stránek.. Proto jen 3 hvězdičky.

03.01.2023 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Kniha mě moc mile překvapila, občas mě nějaké z postav dost štvali ale to je to co miluju, když ve mně kniha vyvolává pocity jakékoliv. Knihu jsem měla přečtenou asi za 2 dny. Autor mě zaujal a už mám k Vánocům koupené další jeho knihy!

Smrtící vzdělání Smrtící vzdělání Naomi Novik

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou a jsem za to vážně ráda! Fantasy moc nečtu vlastně naposledy asi když mi bylo 9 let a o to více jsem byla překvapená jak moc super kniha to je! A nebudu lhát už se těším na pokračování.

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Za mě naprosto úžasná a napínavá kniha! Nemohla jsem se odtrhnout.
Je to má první kniha od autorky a rozhodně není poslední! Můžu jedině doporučit!

O čem se nemluví O čem se nemluví Jess Lourey

Mně se kniha dost líbila, za 2-3 dny jsem jí měla přečtenou jak jsem hltala stránky, ovšem dost mě mrzí konec knihy, přijde mi neúplný. Je tam hodně věcí co si myslím že by stáli za vyřešení a čtenář (nebo aspoň já) by měl klid. Je to jak kdyby autorka usekla konec, prostě napsala něco ať je hotovo. Ale těch otázek, PROČ? A CO UDĚLAL? JAKÝ TREST? …

28.09.2022 5 z 5

Stín včerejší noci Stín včerejší noci Wendy Walker

Mně se kniha líbila, nic jsem od ní neočekávala a proto mě asi i příjemně překvapila. Žádné náročné čtení, na dovolené za 2 večery přečtená..

21.09.2022 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Ze začátku jsem se nemohla zorientovat, (nějak jsem přehlížela DATUM u každé kapitoly)… Ale nakonec? Jsem si ke knize udělala obrovský vztah. A dostala se mezi mé nejoblíbenější. Kniha je napínavá,čtivá,láskyplná! Takže jestli Vás ze začátku úplně nezaujala nevzdávejte to a podle mě Vás mile překvapí !DOPORUČUJI VŠEM

22.06.2022 5 z 5

Stoprocentní matky Stoprocentní matky Aimee Molloy

Kniha byla hezky napsaná, zajímavá, občas jsem měla chvíle kdy mě štvala některá z postav.. Neočekávala jsem od knihy moc a proto jsem s ní byla asi i spokojená :))

29.04.2022 4 z 5