bedkniha bedkniha komentáře u knih

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Perfektní, forma deníku SUPER, hned jsem šla na druhý díl

11.07.2020 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Další super série a spisovatel, který byl okamžitě zařazen do Oblíbených...a jdu na další jeho knihu.

04.05.2021 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Kdyby mi někdo řekl, že je to špionážní kniha, vůbec bych jí nečetla, řídila jsem se anotací a čekala jsem....to co je v anotaci, o tom se tam píše okrajově. Kniha je velmi poutavě napsaná, skvělá, četla se sama, prostě TOP, jsem ráda, že jsem si jí přečetla a jsem z ní nadšená !!! Hodně jsem se dozvěděla, také trochu o politice a tajných službách a přitom se takovým knihám vyhýbám.
Velmi ráda tuto knihu doporučuji !!!

04.11.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

No já nevím, mě se první díl líbil víc než tento, ale přečtu si všechny díly :-)

26.03.2022 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Autorku mám v "Oblíbených" hned po první knize Stvůra. Kniha Vetřelec byla nejlepší, ale škoda, že asi už žádné pokračování nebude. Tak doufám, že spisovatelka zapracuje na nějaké další sérii.

09.04.2023 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Zatím nejlepší kniha tohoto autora. Původně jsem měla knihu Polednice jako nejlepší, ale tato kniha jí předčila. Nyní čtu Mizení, tak jsem zvědavá, na jaké místo se dostane.

25.01.2022 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Tak jsem přečetla sérii s Jackem Caffery. Samozřejmě byl Ptáčník a Pečovatel asi nejlepší, ale kromě Rituálu, který se mi moc nelíbil, byly ostatní tituly perfektní. Škoda, že nebyla ukončena i linka s Blechou. Radost by mi udělala další kniha s touto dvojicí. Prosím, paní Hayder o další knihu s Jackem !!!

23.12.2021 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Ze začátku jsem si říkala, že to mělo skončit druhým dílem, ale pak to začalo nabírat obrátky, no a konec ...to bylo šílené, neskutečné a překvapivé...mě se ta série moc líbila...

11.07.2020 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Parádní čtení, úplně stejný názor jak píše "šipek". Jack Logan je opravdu sympaťák a já si ho užívám už ve druhém díle :-)

18.05.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Původně jsem chtěla dát 3*, protože 3,5* nejde, ale ten konec to vytáhl na 4*.

02.06.2022 4 z 5

V náruči kanibala V náruči kanibala Barbora Walterová Benešová

Knihu jsem v knihovně dlouho sháněla, trochu jsem měla obavy ze zdejších komentářů, ale pro mne byla kniha PERFEKTNÍ !!! Moc jsem si jí užila. Nevím, proč takové knihy čtou lidé, pro které to není jejich šálek a pak píšou špatné komentáře a hodnotí knihu jako velmi slabou a to platí i u jiných knih a žánrů...a pokud mají pocit, že je to přitažené za vlasy a nereálné, tak ať čtou literaturu faktu !!!

08.07.2021 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Tak, tato kniha se mi moc a moc líbila, také bych dala víc hvězdiček...byla o něco hezčí než kniha Ztroskotání od Emily Bleeker ( ale ta také nebyla špatná ), doporučuji :-))

03.08.2020 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Perfektní čtení, byla jsem napnutá až do poslední stránky. I přesto, že Klekánice byla také dobrá, Vodník byl o něco lepší. Autorku mám v oblíbených. Doufám, že brzy vyjde další skvělá kniha od této autorky.

13.05.2023 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Po roce a půl jsem se konečně dostala k dalšímu dílu od Lindy Castillo. Tenhle díl byl opravdu SUPER. Také jsem po roce a půl zjistila , jak se knihy této spisovatelky nádherně čtou. A přitom jsem četla knihy, na které jsem se těšila a byly také super, ale Castillo je jen jedna. Vrhám se na další díl :-)

14.02.2023 5 z 5

Útěk z hor Útěk z hor Bronwyn Williams (p)

Knihu jsem měla doma a vybrala si jí kvůli čtenářské výzvě. Moc se mi do ní nechtělo, ale byla jsem překvapená....nebyla to taková slaďárna, byla dost akční, líbila se mi.

03.04.2022 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tak konec mě hóóódně překvapil, když čtu série, prokládám je nějakou oddychovkou, ale po Písečném muži musím hned na Stalkera... proč ?...( nechci víc prozrazovat ) to pochopí jen ti, kteří si tuto knihu přečtou...

20.01.2018 5 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Perfektní série. Nejvíce se mi líbila Šifra, pak Sokolník a nakonec Hadí oči. Ráda přivítám další díl.

17.05.2023 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Ze všech knížek, které jsem zatím od této autorky četla, je pro mne tato kniha nejvíc SUPER...

10.01.2022 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

I já se vracím, četla jsem jí už asi 3x, pro mne je to klasika

06.03.2017 5 z 5

Čtenářskou výzvu 2022 mám už splněnou a nedalo mi to a diář jsem si koupila až nyní, zde na databázi, a dnes došel. Líbí se mi a ztotožňuji se s příspěvkem od Skeeve, mám ho jako suvenýr.

01.09.2022