Čtenářský diář 2022: Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022

Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022. Představujeme vám splněné přání všech nadšenců do skvělého čtení. Historicky poprvé vychází oficiální Čtenářský diář Databáze knih. Tento týdenní diář v sobě ukrývá nejen dostatek prostoru na vaše sny, plány a úkoly. Je to společník každé knihomolky a knihomola! A co je zásadním bonusem? Jedná se o oficiální diář Čtenářské výzvy 2022. Najdete v něm vůbec poprvé všechna témata nové Čtenářské výzvy! Co vše ukrývá Čtenářský diář 2022: - Úvodní slovo zakladatele Databáze knih - Oficiální představení témat Čtenářské výzvy 2022 - Doporučení na knihy, které můžete zařadit do Čtenářské výzvy 2022 - Prostor na zaznamenávání vašeho postupu v plnění Čtenářské výzvy - Týdenní diář se stranou na poznámky ke každému týdnu - Stránky na zaznamenávání knížek, které si chcete koupit Oficiální Čtenářský diář 2022 Databáze knih vychází v limitované edici....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478760/big_ctenarsky-diar-2022-oficialni-diar--iBm-478760.png 4.484

Kniha Čtenářský diář 2022: Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022

Renike
předevčírem

Používám a doufám, že bude i příští rok - vymakanějsi, hezčí a třeba i s knižními samolepkami :)

fvalek

Tenhle diář se mi trefil do chuti a používám ho s radostí. Dokonce se mi stalo, že jsem si šel do knihovny domluvit besídku a paní knihovnice vytáhla ten samý, takže jsme i měli takové společné téma hovoru. Nicméně pár mušek tam je. Např. narozeniny autorů někdy zabírají skoro všechny kolonky vedle data, takže si tam nemůžu zapsat narozeniny svých známých a rodiny a celé levá strana je v podstatě k ničemu. Pravá strana zase není nijak členěná a je jen čistou řádkovanou stranou, takže já si musel počítat 3-4 řádky a dělat si čárky co je jaký den, abych to měl přehlednější. Jinak velké plus je výzva a možnost si do ní psát, ale i vidět tipy a témata. Nicméně pro pravého čtenáře je bezpředmětný seznam knih, které si chci koupit vzadu, protože tam je asi tak 20 kolonek a já si za rok koupím tak 250 knih, takže asi tak. :D

Nicméně nádherný, milý, příjemný, hezký, rozhodně si plánuju koupit i další a budu rád, pokud se některé z much trošku vylepší. :)

vosje

Udělalo mi radost, že ten diář tu je a vlastně jeho existence "způsobila", že jsem se konečně do té Čtenářské výzvy obula opravdu zodpovědně, protože "co je psáno, to je dáno".
Mrzí mne, že v kalendáři chybí Oldřich Mikulášek. Není tam ani jeho datum narození, ani úmrtí.

senbja

Vyhovuje mi, používám pouze k záznamům o knihách (vlastních nebo půjčených v knihovně, popř. někde jinde). Píšu do něho jen tužkou. Chvíli mi trvalo, než jsem se rozhodla pro způsob zapisování.

robin9739

Super čtenářský deník Dobrá práce

drakamena

Deník jsem objednala jako dárek k Vánocům. Nesmírně potěšil. Avšak tento týden, když majitelka obrátila stránku na březen, zjistila, že několik měsíců úplně chybí, zato jsou tam dvakrát měsíce červenec až září. Velmi trapná chvíle. Nikdy by mě nenapadlo, že musím zkontrolovat, jestli KALENDÁŘ má všechny měsíce. Neuvěřitelný brak za tak horentní sumu. Nikdy víc.

Haňula_

Diář je krásný, jsem nadšená z výběru papíru a u každého týdne volné místo na poznámky.
Jediné, co bych vytkla, je nedostatek místa u jednotlivých dnů na psaní rodinných událostí, termínů schůzek apod.

Marfulka007

Ten Čtenářský deník fakt zbožňuju. Vůbec bych si to nemyslela, ale to rozdělení dnů na jedné stránce a místa na poznámky na druhé mi perfektně vyhovuje. Jen by mi nevadilo, kdyby byl o kapku menší, nevejde se do každé kabelky :-D