V náruči kanibala

Adriana si svůj život pamatuje až od chvíle, kdy ji našli zuboženou ležet na ulici před britskou ambasádou v Sierra Leone. Co bylo předtím, netuší. Naprosto ji šokuje, když se dozví, že kdysi porodila dítě. Zoufale začne pátrat po své minulosti, ovšem vzpomínky odsunuté do nevědomí mohou být až příliš děsivé a kruté.

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421629/v-naruci-kanibala-try-421629.jpg 3.633
Romány, Thrillery, Literatura česká
Vydáno, Alpress

Kniha V náruči kanibala

lucie2371

Po přečtení některých komentářů, jsem se domnívala, že kniha bude hrozná slátanina, která nebude dobrá. České autory moc nemusím, to už musí být aby se mi od nich kniha líbila a u téhle se mi opravdu líbila! Byla moc hezky napsaná, byla zajímavá a plná napětí. Ale také byla hodně drsná.
Knihu vřele doporučuji všem milovníkům dobrých thrillerů ale varuji, že kniha není pro slabší povahy!

Holly.W
27.12.2020

Kniha se mi moc nelíbila, přesto jsem ji dočetla. Hoodně přitažené za vlasy.

DominaCZ
18.08.2020odpad!

Jde vidět, že to nepsal profík, paní by se měla dále věnovat tomu být vedoucí městskýho úřadu a ne psat tyhle blafy.

Jde byť jen o takové "detaily" typu STŘEŠNÍ OFIS (=office,kancl) atd.

No nepromyšlený, unikalo jí věčně něco a neustále mě štvala se svým PAVLÍ!

orinka3
03.08.2020odpad!

Jako malá jsem četla knížku Český Junák mezi Indiány. Docela se mi líbila a připadalo mi, že by se to mohlo skutečně stát. Indiáni v Kolumbii a náš chlapec mezi nimi. Napsané to bylo na čtyřicátá léta minulého století dobře a rozhodně nešlo o škvár. Což se nedá říct o této knížce, napsané o 80 let později. Strašné. Hloupé. Z prstu vycucané. Jestli chce paní psát, proč si vymýšlí takové fantasmagorie a nepíše o tom, co je okolo ní? A jestli se chce pustit do takových témat, radím, ať si napřed něco málo nastuduje. Přijít coby zajatec mezi kanibaly v Africe a okamžitě konverzovat s tamní ženou jako u nás s kamarádkou, hledat bylinky v pralese a hned se v nich vyznat, mít oddaného Pavla, který je pro Anetu všeho schopen, totální ztráta paměti (přičemž nezapomněla své vzdělání a uplatnila se v nakladatelství jen to fikne) a pak zas její totální návrat v budce na stromě....toto přece myslící člověk nemůže přijmout. Dobrý je jen kousek začátku, pak už jsou nesmysly.

jana3099
31.07.2020

Právě jsem dočetla ....... hodně moc povedený příběh - tedy aspoň podle mě. Děsivý, napínavý, strastiplný, bolestivý, smutný, krutý .......hodně mě příběh mladé ženy zaujal a proto jsem si ráda udělala čas na to, abych ji přečetla hodně rychle.

Allla9
15.07.2020

Zaujalo mě téma. Způsob zpracování mi místy přišel "uspěchaný", ale celkově se mi knížka líbila.

alnahu
26.04.2020

Tento děsivý ,napínavý příběh se mi četl dobře ,autorčina fantazie mě opravdu bavila.

maximus13
07.04.2020

Asi jsem čekal něco víc, nebo možná celkově něco jiného. Asi poprvé napíšu, že tak nelogické vyprávění jsem ještě nečetl. Proč nezůstala autorka v pomalém odkrývání vzpomínek hlavní hrdinky? Proč? Kniha by potom byla určitě úžasná. Tady přijede skoro na první místo v Africe, najednou "blik" a vyklopí do detailu celý svůj příběh. A to má být jako co!? Pár kanibalských praktik vždy popsaných v pár větách mělo ospravedlnit název V náruči kanibala? A to jako vážně, že jeden kanibal a jedna kanibalka z kmene uměli výborně anglicky? To jako vážně? Za mě osobně opravdu zklamání.