V náruči kanibala

Adriana si svůj život pamatuje až od chvíle, kdy ji našli zuboženou ležet na ulici před britskou ambasádou v Sierra Leone. Co bylo předtím, netuší. Naprosto ji šokuje, když se dozví, že kdysi porodila dítě. Zoufale začne pátrat po své minulosti, ovšem vzpomínky odsunuté do nevědomí mohou být až příliš děsivé a kruté.

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421629/big_v-naruci-kanibala-try-421629.jpg 3.647

Kniha V náruči kanibala

Veron1ca

Na tento titul jsem narazila náhodou, když měli v knihkupectví výhodný balíček 1+6 zdarma a já už nevěděla, který si pořídit. Upřímně jsem se před přečtením děje těšila na psychopata, který drží ženu někde ve sklepě, ale když jsem si přečetla o čem kniha je, už se mi do ní nechtělo. I tak jsem se ke čtení přemluvila a začala jsem. Kniha se mi nakonec líbila a četla se velmi dobře, až na ty detailní popisy všech těch velmi bolestivých ran. Bylo tam na mě až moc sexuálních scén - připomnělo mi to Padesát odstínů, kdyby byl Grey kanibal a žil v džungli. Takže trošku přitažené za vlasy, ale děj vcelku zajímavý. Po přečtení poslední věty jsem měla husí kůži ještě 5 minut. Pokud máte rádi krváky, bolest a sex, můžu doporučit.

terezarath

Tohle bylo utrpení! Většina knížky byla iritující, hlavní postavy otravné, nesympatické. Nevím, jak moc se do knihy promítala sama autorka, ale při čtení jsem měla pocit, že je mi nesympatická i ona. Přišlo mi to šíleně vycucané z prstu. Nevím, na kolik si autorka dala práci se zjišťováním informací, ale mohlo to být lepší.
Co se samotného příběhu týče, "zajímavé" to začalo být někdy ke konci, kdy hrdinka vzpomíná na práci léčitelky. Sice mě neskutečně iritoval fakt, že si jen tak přijde do džungle a zná hafo léčivých bylin, ale aspoň to konečně mělo nějaký spád. Jenže pak přijde konec knihy a celé to jde zase do kopru. Hrdinka nám totiž půl knížnky opakuje, jak právě skončil její civilizovaný život, jak už se nemůže nikdy vrátit, jak jí od té chvíle musí každý opovrhovat a pak najednou bum - happyend jako kráva.
Dávám jednu hvězdičku za snahu a za těch pár světlejších momentů. Nerada haním knihy a pilnou práci autora, ale tady se opravdu jen těžko hledá něco kladného.

Veju007

Úplně náhodou jsem na základě příspěvku ve skupině Knižní závisláci na fb objevila tenhle poklad a řeknu vám, že to teda bylo super čtení!
Tohle mělo úplně všechno - bylo to zajímavý, napínavý, děsivý, smutný, nervydrásající. A nechutný to nebylo až tak moc, jako třeba Rudá zem, tady jde opravdu spíš o příběh dívky v kanibalském kmeni. A že by se některé věci nemohli takhle reálně stát? No tak proto je to fikce. Naopak já bych klidně i věřila, že by to mohla být biografie.
Super zážitek!

čef

Tento příběh tak nějak patří do minulého století, to jsme se obdivovali různým cestovatelům do cizích krajů a hledali jsme tam poklady. Teď to působí jako erotická hříčka, ozvláštněná starým trikem o ztrátě a nalezení paměti. Příběh je však vyprávěn docela slušně, mnohé čtenářky určitě dostane.

lalela

Krásná knížka, pro mě napínavá, žádná zbytečná kaše okolo, prostě se to četlo samo. Je mi jasné, že takhle a tohle by se nemohlo stát, ale knihy jsou přeci o tom, že se vymyslí děj a pak se přimyslí spoustu věcí okolo a je z toho knížka. A mě se moc líbila. Když jsem se vžila do postavy hlavní hrdinky, nepřežila bych ani den, bylo to hodně drsné. Navíc autorka krásně popisuje vše okolo, má cit pro to, aby si to čtenáři představili do nejmenších detailů. Líbilo se mi i to, jak si autorka pohrála s časovou rovinou.

orangerose

Knížka je napínavá od začátku do konce, některé části z knihy nejsou pro slabé povahy, je spíš pro čtenáře série dextera a série Roberta Huntra, není špatná knížka :)

SilvieSisinka
05.10.2021

Mě se kniha četla velmi napínavě.Bylo to horší jak horor.To co se tam dělo byla síla.

bedkniha
08.07.2021

Knihu jsem v knihovně dlouho sháněla, trochu jsem měla obavy ze zdejších komentářů, ale pro mne byla kniha PERFEKTNÍ !!! Moc jsem si jí užila. Nevím, proč takové knihy čtou lidé, pro které to není jejich šálek a pak píšou špatné komentáře a hodnotí knihu jako velmi slabou a to platí i u jiných knih a žánrů...a pokud mají pocit, že je to přitažené za vlasy a nereálné, tak ať čtou literaturu faktu !!!