barush89 barush89 komentáře u knih

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

Nádherné početní. I přes celkem objemnou knihu, jsem se nenudila ani jednu stránku.

14.02.2021 5 z 5

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Judith Orloff

Zajímavé čtení, jen přemýšlím, zda jsem se po přečtení knihy nestala ještě citlivější, protože mi autorka poukázala na pár drobností, kterých bych si asi normálně nevšimla. Nicméně radí - relativně hodně "spirituálně" jak se s citlivostí poprat pomocí meditace a afirmací. Čekala jsem trochu něco jiného.

17.10.2018 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Po Sněhulákovi a Krvavé žízni trošku nuda! Sice velmi poutavý popis postav, pocitů a děje, ale samotná záplatka a děj drobet prázdný..rozmýšlela jsem zda vůbec dočíst.

18.02.2018 3 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Velmi napínavé a čtivé od začátku až do konce!

01.04.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Skvělé:) Jako všechny autorovy knihy, děj má spád od začátku až do konce!

19.08.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Ani zde autorka nezklamala. Napínavé, emocionální, svižné. Mohu jen doporučit. Za mě srovnatelné s "Manželovo tajemstvím".

17.10.2018 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Bohužel mě kniha nudila. Nemohla jsem se vůbec dostat do děje a napínavé na tom bylo akorát to, ze už to snad brzy dočtu.

20.05.2020 2 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Kniha byla opravdu napínavá, drobet předvídatelný příběh, ale super oddychovka!

23.07.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Velice čtivá kniha s napívaným příběhem!

15.02.2018 5 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Kniha je vhodná pro těhotné a nebo čerstvé maminky...je celkem povzbuzující, ale tipy a triky v ní moc nehledejte. Nicméně se čte hezky a občas vžene slzu do oka, či úsměv na tváři:)

01.02.2018 3 z 5

Pozitivní leader Pozitivní leader Jan Mühlfeit

Supr kniha, čte se dobře, je přehledná....

04.09.2017 5 z 5

Plodnost Plodnost Helena Máslová

Nějak nevím co si o knize myslet. Myslím, ze název Plodnost je dost zavádějící a knihu autorka měla pojmenovat Neplodnost! Dozvěděla jsem se mnoho zajímavých informací, ale jako člověk, který se dva roky snaží otěhotnět - žádné příjemné čtení. Problematika HA a způsobu života, apod. je bezesporu na místě, ale je zde 90% knihy věnováno “černé kronice” a 10% je to něco drobet pozitivního. Autorky si však velice vážím.

27.03.2022 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další skvělá kniha v sérii. Ani chvilku jsem se nenudila a do poslední chvíle opravdu nevíte, kdo byl pachatelem. Těším se na další případ Eriky Fosterové.

08.07.2018 5 z 5

Antarktická míle Antarktická míle Lynne Coxová

Tak tohle patří určitě do mých TOP 3 knih. Neskutečné odhodlání, neskutečně silný příběh a neskutečná víra. Několikrát jsem měla na krajíčku. Lynne, klaním se a smekám.

31.05.2021 5 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Moc hezky psané, od srdce:) Knihu jsem vlastně zvolila jen protože se chci podívat do Norska, ale velmi pozitivně a mile mě překvapila.

19.08.2019 5 z 5

Pohodová odpočinková kniha s pár nápady na příjemné chvilky. Asi jsem čekala více "psychologických rad", ale i tak se mi kniha líbila.

15.10.2018 4 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Nuda..

04.09.2017 2 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

průměr - čekala jsem drobet více:(

04.09.2017 3 z 5