Pravda o případu Harryho Queberta ekniha

Zvraty nabitý detektivní román o profesorovi literatury, na jehož zahradě se najde zakopaná jeho šestnáctiletá milenka.

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177607/pravda-o-pripadu-harryho-queberta-177607.jpg 4.3448
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno (ekniha), Argo

La Vérité sur l'Affaire Harry Quebert, 2012

Kniha Pravda o případu Harryho Queberta

pavel1238
27.12.2020

Moc se mi líbilo, konečně úplně jiná detektivka a konečně s trochu uvěřitelnými postavami.

zdenaR
09.12.2020

Vynikající detektivka oproštěná od zbytečné brutality.
Mladému autorovi se velmi dobře podařilo spojit skvělou napínavou detektivku se společenským románem okořeněným platonickou láskou.
Velmi se mi líbilo střídání časových rovin, které knize dodávalo správné napětí.
Doporučuji :-)))

sandra8786
12.10.2020

Ano, ano, ano! Už Knihu o Baltimorskych jsem četla jedním dechem. Od téhle jsem se take nemohla odtrhnout. Jsem divná, když mi přišel vztah Harryho a Noly naprosto normlani?! Láska si nevybírá ❤️

Bubo19
30.08.2020

V knize se kromě detektivky prolínají i další žánry, však se to na těch 580 stran vejde. I přesto že je kniha tak obsáhlá, četla se mi dobře. Je plná záhad a já byla zvědavá na jejich rozuzlení. Jen mi přišlo, že v závěru je těch zvratů až moc, a některým jsem nedokázala uvěřit. Hlavní poučení z příběhu pro mě je, že spousta věcí může být úplně jinak, než vypadá. Pobavilo mě, že jsem knihu dočetla zrovna 30. srpna, což je nejdůležitější datum v celém příběhu.

Bet.hy
06.08.2020

Geniální.
Detektivka/psychologický román. Malé americké městečko. Mnoho postav, pomalejší děj, přesto velmi čtivé. Přesně pro mě.

evka11
05.08.2020

Opět jsem naprosto nadšená stejně jako Příběhem o Baltimorských. Autora jsem objevila nedávno a obě tyto knihy jsou prostě skvělé = lidské, strhující, empatické....a i když jsou to "bichle" , nemohla jsem se od nich odtrhnout.

Adlinkaa
04.07.2020

Nikdy předtím jsem detektivní román nečetla. Ano, měla jsem k této knize předsudky, ale po první stránce jsem se přesvědčila, že jsou liché. Naprostá nepředvídatelnost této knihy mě moc moc bavila. No schválně, kdo z vás uhodl, kdo zabil Nolu? :) Za mě úžasná kniha plná zápletek.

Lolila
26.06.2020

Skvelý príbeh. Nie je to len detektívka, ale aj príbeh o láske, rodine, nedorozumení, výborne opísané postavy, prostredie, emócie, ...
Postupne sa prostredníctvom mladého spisovateľa odkrývajú tajomstvá jedného mestečka. Posledné časti boli neuveriteľne výborné a záver ma dosť prekvapil. Vôbec nie som prekvapená, že kniha získala niekoľko ocenení. Určite si prečítam aj ďalšie knihy od J. Dickera.