Pozitivní leader

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autor, bývalý prezident evropského Microsoftu, shrnul do knihy své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí. Pomůže vám najít způsob, jak inspirovat vlastní tým, dosáhnout vytyčených výsledků, a přitom si zachovat rovnováhu mezi úspěchem a štěstím. Zjistíte, jak se zbavit stresu a negativismu a odemknout potenciál u sebe i u lidí, kteří vás obklopují. Odhalte své silné stránky, nechte se vést Janem Mühlfeitem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341076/big_pozitivni-leader-Wcb-341076.jpg 3.442
Žánr:
Literatura česká, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , BizBooks
Originální název:

Pozitive leader


více info...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Pozitivní leader

los
20. březnaodpad!

zaměstnavatel nás nahnal na sérii školení pana Mühlfeita, takže se mi dostalo nejen textu ke čtení, ale i jeho živého komentáře (dvěma slovy = esence hlouposti)

karelpeter
23.05.2020

Základní kuchařka manažera. Od přístupu k vedení lidí přes péče o svoje zdraví.


Koza3
12.07.2019

Tak kolik Karle? Pět. A říkáš jim, aby četli ty knížky rychleji? Říkám Karle, pokaždé, ale prostě to čtou dlouho.
Pět měsíců jsem to četl. Ta knížka je plná mouder, nehraje si na vymýšlení kola, prostě udělal rešerši jiných studií, jiných kapacit, přidal svou trochou do mlýna a snaží se pomoci Vám vyloudit úsměv a najít štěstí v pracovním i osobním životě. Tak dlouho jsem to četl, protože je tam toho moc, co musíte nebo měli byste zpracovat, pokud se chcete ve směru pozitivního leaderovství posunout. "Problém" u těchto knih je ten, že často musíte hodně překopat své fungování a zamýšlet se nad tím, jak v práci postupujete. Vzal jsem si z toho nějaký ucelený závěr, nejsem leader, ale zajímá mě, jak své pracovní či osobní okolí motivovat a posouvat do toho pozitivního vnímání světa a přesně tahle kniha a její autor Vám k tomu pomůžou. Možná je nakonec dobře, že jsem to četl tak dlouho, protože se mi to v čase rozrostlo v mozku a samostatně to začalo fungovat. Je pravda, že teď vstávám trošku jinak, komunikuju trošku jinak a rozdávám úsměvy tam, kde můžu. Určitě si to přečtěte a neškatulkujte Muhlfeita jako machýrka, který se vytahuje, protože on mluví a píše upřímně o tom co zažil a zažil toho dost. Povzneste se nad to a odneste si z toho maximum.

lubospanda
11.03.2019

Od člověk, který vedl evropskou pobočku Microsoftu, bych čekal spousty postřehů z praxe. Bohužel knihu Pozitivní leader tvoří z 99 % teorie odkazující na teorii v jiných knihách a cizích studiích. Myšlenky jsou to hezké, ale jak je využít v malé české firmě Vás publikace nenaučí. Jinak je to napsáno srozumitelně, takže pro nadšené studenty by to mohl být inspirativní začátek v kariéře manažera.

E_Lan
15.09.2018

Pro mne neskutečně poučná kniha ukazující cestu schopného a inteligentního leadera. Mnoho fantasticky inspirativních nápadů a zkušeností mě donutilo sepisovat si i poznámky a některé aplikovat ihned v praxi. Četlo / poslouchalo se to jedním dechem...

Randyz1986
03.06.2018

Knížku jsem poslouchal v audio-podobě. První kapitoly mě celkem odrazovaly. Připomínaly mi dost americký styl plný motivačních frází pro nabuzení maximální výkonnosti a odkazů na nástroje a testy jak si “změřit”, zmapovat a zadefinovat vlastní osobnost a vlastnosti. Ale to byl opravdu jen začátek. Kniha se zaměřuje na mnoho oblastí osobního rozvoje, správnou komunikaci, štěstí v práci i osobním životě, psychologickou stránku, nastavení týmů atd. Přišlo mi, že shrnuje mnoho oblastí, jak se stát leaderem, se kterým je radost pracovat a jak být šťastný a spokojený jak v pracovním, tak osobním životě. Mně osobně takové shrnutí více témat a oblastí do jedné knihy vyhovovalo a knížku doporučuji. Ale je možné, že se lidé, co se o leadership a osobní rozvoj zajímají déle a hlouběji, v ní extra moc nových věcí nedočtou. Překvapilo mě i, že se jedná o českého autora, který navíc úspěšně leaderoval v Microsoftu.

AKul
12.03.2018

Od člověka, který prošel takovou hvězdnou kariérou, bych čekal mnohem víc - a taky něco osobnějšího, kniha mi připadá dost obecná. Získal jsem pocit, že ji psal někdo jiný... Oh, wait! Pak jsem si všimnul, že je na obálce malým písmem připsána "spoluautorka". Najednou pocit nabývá konkrétnějších rozměrů... :-) Jinak palec nahoru za to, jak je autor aktivní a jak skvěle umí budovat svůj brand, je ho všude plno (také jsem tomuto marketingu podlehl).

branislav1814
08.12.2017

Ze začátku se mi to četlo hodně těžko, bylo to utrpení a už jsem zvažoval že tuhle knižku nechám být. Pak se to ale rozjelo a než sem jí dočetl musím říct, že opravdu skvělá kniha, nejenom o líderství, o tom jak má fungovat manager ve svém tímu nebo v řízení svých lidí ale také jak změnit svůj život, změnit své myslení a pracovat sám na sebe. Mnoho myšlenek je už takové notoricky známe klišé které se opakuje i v jiných (zejména amerických pro osobnostní rozvoj) ale v tomhle podání jenom utvrzuje v tom, že i když jsou některé rady jednuduché, drtivá většina lidí je nedokáže dodržovat nebo se nimi neřídí. Ano, všichni jsme strůjci svého štěstí a tato knižka Vás může navést na tu lepší cestu, Vašemu štěstí naproti.

1