Barča 008 Barča 008 komentáře u knih

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Napadá mě mnoho přídavných jmen, kterými knihu ohodnotit, a jelikož se jich většina vzájemně vyvražďuje, volím zlatou střední cestu... :)

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Sice bych mohla dát pět hvězdiček, ale dám jen čtyři - za Rena.

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Strhl mě až konec, což mě zrovna v této sérii moc mrzelo. A hlavně, už jsem měla takovou idylickou představu, která Strigoje opravdu nezahrnovala, a tak i když jsem u předchozího dílu brečela, u tohohle jsem byla jen naštvaná. Jen štěstí, že se k tomu další díly pomalu vrátily :)

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Vampýrská akademie je zkrátka mou srdcovou záležitostí :)

10.02.2015

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Knížka byla naprosto skvělá, dokud neskončila. Ne, že bych tolik prožívala to, že to končí, ale ten konec pro mě prostě nebyl správný.

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Pro mě zmatené a matoucí, konec ale moc pěkný :)

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Asi dobře myšlena, ale mě bohužel moc neoslovila.

Krutá láska Krutá láska Alice Moon

V předchozích dílech jsem měla pocit, že si nedovedu oblíbit všechny ty kladné postavy, teď mám pocit, že si nedovedu oblíbit vůbec nikoho.

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Musím říct, že jsem za tenhle příběh byla moc ráda: V Drakii na mě Azurka působila jako osmiletá, tady už se konečně nějak projevila. :)

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Jedna věc mě mrzela: V prvním dílu působili Kaspar s Violet nějak, Fallon s Autumn nějak. V téhle knížce působí Fallon s Autumn jinak a Violet s Kasparem jinak. Tak rozporuplně jsem se dlouho necítila. Jinak ale: CHCI DALŠÍ!!! :)

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Autorčina slova jsou jistější a děj prostě senzační :)

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Stručně řečeno: Íííííp! :) :) :)

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Tohle člověka nepustí ani při epilogu a hned potřebuje další dávku!! :)

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Ano, strašidelné to celé bylo, ale děsivé úplně ne - tak mě napadá, že je to vlastně dobře, alespoň jsem se mohla soustředit na knihu, a ne na to, abych nezačala ječet :)

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Jedna má část to nechápe: Když se za Annou tolik hnal, proč ji tam potom nechal?! Ano, bylo to to, co si ona zasloužila, ale co si zasloužil on? Ach jo...

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Kdyby tohle byl první díl ještě před Divergencí (i když samozřejmě ne takhle kusovité), bylo by to snad i lepší, ale takhle mi to připadalo jako: Neurazí, tak proč si to nepřečíst. :)

Selekce Selekce Kiera Cass

Dobře, je to teprve rozjezd, ale o to vyšší nároky kladu na další díly :)

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Četla se skvěle a velice se mi líbilo prokládání těmi vyhláškami, dopisy a rozhovory, které neměla na svědomí hlavní hrdinka, a které mi tedy dávaly pocit, že vím něco víc :)

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

V první polovině knihy - úžasné! Nathana tam prostě nejde nelitovat. Potom ale nastal zlom - Mercury mi připadala tak trochu na nic, a právě ona dává tu jednu dolů.

10.02.2015 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Ano, dávám pět z pěti, ale za Simona bych klidně i strhávala :)