Krutá láska

Sára je ve velkém nebezpečí. Emilia prahne po pomstě a nic ji nemůže zastavit. Po únosu Sáry stojí Jonathan před velkým rozhodnutím: vydá Dustina a zbaví se tak soka jednou provždy, nebo bude chránit Sářin život, který je pevně spoután s Dustinovým? Mají vůbec Sára a Dustin naději na společnou budoucnost?

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169650/kruta-laska-992-169650.jpg 3.864

Krvavá romance 4.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Ruf der Ewigkeit, 2011

Kniha Krutá láska

Barča 008
10.02.2015

V předchozích dílech jsem měla pocit, že si nedovedu oblíbit všechny ty kladné postavy, teď mám pocit, že si nedovedu oblíbit vůbec nikoho.

Eponka
27.10.2014

No čekala jsem od celé série mnohem víc....docela často tam byli dost nudné pasáže a vše byl takový stereotyp. Celá série mě nějak nenadchla ani nezaujala :-/

Dorisek
03.10.2014

Na tuto serii si nemohu vůbec stěžovat byla velice hezky napsaná a poslední díl byl velice dobrý ... nejvíce mě překvapovala smrt May to jsem vůbec nečekala samozřejmě jsem velice ráda že se May nakonec opět setkala se Simonem a samozřejmě nemohu jinak než jen doporučit :)

DračiceLaura
20.07.2014

Škoda, že není další díl. Skvěle jsem si početla, nemůžu si stěžovat. Jen jsem na konci brečela jako želva. Tak smutný konec jsem nečekala.

ladyfromskye
09.01.2014

Velmi důstojné zakončení série, se kterou jsem opravdu moc a moc spokojená. Kdyby to bylo možné, dám ještě šestou hvězdičku navíc - za slova Sářina otce. Jak jsem sama už dávno poznala, nelhala.

angelbooks
29.12.2013

Tak dočetla jsem poslední díl a s velkou lítostí si říkám proč jsem to přečetla tak rychle možná si ji v budoucnu přečtu znova :D. Děj se mi moc líbil ikdyž byl začátek nudnější tak se to potom začalo rozjíždět, přibližně když se to blížilo do poloviny. Moc mě mrzelo to s May :/, ale aspon mohla konečně být se Simonem. Možná se mi to zdá, nebo je to hlavně moje přání, aby byl ještě 5 díl a tam se to trochu ještě rozvinulo s Jonathenem :).
Skvělá knížka :) dávám do doporučených ale 5 hvěz nedám. Znám lepší knížky, které si zaslouží naopak více než 5 hvězd.

Romance
24.11.2013

Dnes jsem dočetla poslední díl a je mi až líto, že je to opravdu poslední díl. Krvavou romanci jsem si hodně oblíbila hned od prvního dílu. U tohoto dílu jsem byla ve stresu. Jak proto, že to byl poslední díl, tak proto, že mělo dojít k Emiliině pomstě. Ze začátku je knížka jako by o ničem, krom toho, že se pokazí plán Sáry a Dustina, ale když se dostanete do poloviny, začne být děj napínavý.