Bara_Pavlaskova Bara_Pavlaskova komentáře u knih

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Skvělá! I já jako knihomolka jsem se našla skoro ve všech obrázcích :)

24.01.2021 5 z 5

Nedokázala jsem se odtrhnout od nedočteného příběhu, napínavé, hezké...

04.07.2020 5 z 5

Nejhorší děti na světě 2 Nejhorší děti na světě 2 David Walliams

Jako nejvtipnější na tom jsou ty jména těch dětí.... ale pro děi dobrý

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Čekala jsem od ní víc, není to můj šálek kávy a je to pro děti..

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Třeba Hobbit nebo Pán prstenů mě moc jako knížka nebavila, nevím jestli je to tím, že jsem viděla dříve film a pak jsem to četla. Ale vím, že tato kniha mě bavila, a přitom měla podobnou tématiku nebo žánr. Už se těším na další díly, četla jsem jen první, jsem totiž ,,začátečník,, :P Jediné, co mohu říct je, že Hraničářův učeň je dobrá kniha ;)

Selekce Selekce Kiera Cass

Mně se moc líbila. Byla originální a neskutečně rychle se četla. Jediná věc, která mě občas zarazila, bylo chování hlavní hrdinky, jinak byla super.

24.01.2021 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Zatím nejlepší knížka za ty tři měsíce, co jsme doma. Patří do mých nejoblíbenějších, už se těším na druhý díl.

02.06.2020 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Podle mě nejlepší kniha o pohádkách, které jsou na jednu stranu klasické, ale právě tu jsou skvěle vymyšlené a nemusí to bít přímo pro děti..

27.05.2020 5 z 5

Dcera Sherlocka Holmese Dcera Sherlocka Holmese Leonard S. Goldberg

Zklamalo mě to ),:

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Hezky napsané, krásný příběh a doporučuji i film, nedokážu říct, jestli je lepší kniha nebo film, film je totiž také krásný =)

24.05.2020 4 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Byla to prvni kniha od N. Sparkse, kterou jsem přečetla. Obal mě moc nezaujal, a tak jsem zjistila, že je pravda že řídit se podle obalu není dobré. Za mě překvapení, bavilo mě to, na to, že romány jsem nikdy moc nemusela, změnila jsem názor. Byl to hezký, ale smutný příběh, ale něco zlé je pro něco dobré.

23.05.2020 3 z 5

Láska a iné vykoľajenia Láska a iné vykoľajenia Leah Konen

Na Vánoce skvělá knížka. Líbil se mi nápad, hezky a skoro samo se to četlo. Doporučuji jako sladkou oddechovku.

24.01.2021

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Spíš oddechovka, ale jaká......skvělá....prostě román

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Miluju takový typ knih, baví mě to, má to nápad, dalo by se říct, že je to fantasy+ román, přirovna la bych to k Zemi příběhů, která byla taky super..

27.05.2020 5 z 5

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Je to spíš YA, asi v půlce knihy už jsem věděla, co se stane, ale úplný konec mě překvapil. Doporučila bych to spíš holkám (asi 13-16 let?)

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Bylo to zvláštní, ale rychle a dobře se to četlo, Hvězdy nám nepřály mají asi vážnější příběh a smutný film ),:

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Mně se kniha líbila, měla hezký nápad a podle mě i nečekaný konec, ale také jednoduše napsaná. Takže za mě průměrná.

Stopa v mém srdci Stopa v mém srdci Lenka Lanczová

Knihu mi zkazila hlavní postava Anny, která byla dost rozmazlená. Byly v ní i dobře myšlenky.

24.01.2021

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Moc hezká knížka, hezký příběh.

17.11.2020 4 z 5

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Krásná kniha, hned na začátku napínavá a chtěla jsem vědět jak dopadne, těším se na 2. díl ;)

14.07.2020 4 z 5