Nejhorší děti na světě 2

Nejhorší děti na světě 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381440/bmid_nejhorsi-deti-na-svete-2-OOt-381440.jpg 4 81 21

Četli jste Nejhorší děti na světě? A myslíte si, že horší děti než hrdinové téhle vypečené knížky (samozřejmě kromě vás) neexistují? Pchá! Šeredně se mýlíte! Připravte se, že kluci a holky v „dvojce“ jsou daleko příšernější! A tentokrát se můžete těšit i na trafikanta Rádže. Sbírku deseti strašliváckých historek napsal světoznámý britský šprýmař David Walliams a ilustrace opět nakreslil báječný Tony Ross. David dnes patří k nejoblíbenějším a nejprodávanějším autorům dětské literatury, jeho knihy byly přeloženy do více než padesáti jazyků a po celém světě se jich prodalo přes dvacet milionů.... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

The World's Worst Children 2 , 2017

šárofka
09.11.2023 4 z 5

Příběhy byly zajímavé. Zajímalo by mě, jak autor něco takového vymyslí.

Karolína18
04.04.2023 5 z 5

Líbilo se mi, že i když šlo o pokračování, nebyla to jen nějaká pozměněna kopie. Grafika byla jiná, příběhy taktéž, nic se neopakovalo, ale komu se líbil první díl, mohl pokračovat ve čtení dál. Musím říct, že druhý díl mě bavil ještě více než první.

dájavídek
26.11.2022 5 z 5

Velmi vtipná kniha kterou čtu pořád do kola :-D.
Co lepšího si přát ? ;-)

GaleW
20.09.2022 3 z 5

Tak máme za sebou i dvojku a trojka už čeká v knihovně. Za mě byla dvojka lepší, než díl první, konce příběhů uvěřitelnější a celkově mi to šlo lépe uchopit. Dcery to milují (to se tedy o mně říct nedá), tak co by pro ně maminka neudělala.

zuzi1162
13.09.2022 4 z 5

Prvni dil se nam libil malicko vic.

happy-smile
11.09.2022 4 z 5

Pokud se vám líbil první díl, tak hurá do druhého, je to prostě výčet dalších nezbedných dětí. První knihu však číst nemusíte a můžete začít přímo zde. Opět spousta absurdních příběhů. Za mě pobavilo, ale nevím v jakém věku bych k tomu pustila děti, aby z toho měly rozum. :)

Majrek
14.04.2022 3 z 5

Nápad výborný, zpracování velmi dobré, pointy příběhů někdy na dětský věk trošku morbidní, ale budiž - děti neštěstí ostatních nějak dramaticky nevnímají. Příběhy povrchnější, ale hezky vypravované. Pro mne osobně jsou ilustrace tou nejslabší stránkou knihy, ale celkový pozitivní dojem nezkazí...

Karcoolka2210
24.11.2021 3 z 5

Druhá kniha bola o trošičku lepšia ako prvá. Jednotlivé deti boli trochu lepšie spracované a aj nejaké to ponaučenie sa tam našlo. Stále som však musela niekedy vynechávať niektoré slová, ktoré by sa dali, a podľa mňa aj mali, vynechať z detských kníh.

Štěpinambura
02.06.2021 4 z 5

Kniha byla vážně skvělá i dkyž u Klotyldy jsem se málem poblila. Má to své kouzlo.

Bablu
25.12.2020 1 z 5

Kniha je krásně namluvená panem Lábusem, ale příběhy se mně ani dětem nelíbily, některé byly skoro až nevhodné před spaním. První díl ušel, ale druhý opravdu ne...

PoličkaÁja
13.12.2020

nejlepší! už jsem četla i 1 a obě jso ty nejlepší......

Lucek
11.09.2020 5 z 5

Dokonalé! Strašně ráda se u knížek směju nahlas, tady to bylo u každého příběhu.
Nejvíc mě pobavil v kapitole o Superhvězdě Stáze porotce Simon Koudel (ve skutečnosti Simon Cowell - porotce Agt, Bgt, X-Factor)!!! :-D

Bara_Pavlaskova
27.05.2020 3 z 5

Jako nejvtipnější na tom jsou ty jména těch dětí.... ale pro děi dobrý

Taťka Hraboš
23.01.2020 3 z 5

Touhle knihou mne Walliams trochu zklamal. Oproti těm, co jsme dosud četli, mi tyhle příběhy připadají docela plytké, dělané na efekt, s humorem značně hrubého zrna, vykonstruovanými zápletkami, citoslovců je tam pomalu více než smysluplného textu. Tolik ovšem z pohledu dospělého čtenáře. Mezi dětmi tahle kniha bude bezpochyby velmi populární – nakonec i proto, že přečíst ji kvůli té rozmělněnosti textu nebude ani pro pomalého čtenáře žádný problém.

heliiinka
14.02.2019 4 z 5

Nejsem dítě, ale u některých příběhů jsem se zasmála. A grafická stránka je taky povedená.

cápkyně123
09.01.2019 5 z 5

Tato kniha vypráví o nejhorších dětech na světě. O dětech, které mají něco co my ne, ale bohužel ne v dobrém, ale ve zlém.
Překvapilo mě že vždy tam na konci je napsané ponaučení, také texty , které jsou vtipné, obrázky, a nejvíc kreativita slov které jsou podobné jako sloveso které myslely.
Nejvíc mě zaujaly texty , každá ta kapitola má něco jiného.
Tuto knihu doporučuji protože je vtipná, kreativní a zaujme podle mě každého. Tuto knihu když začnete číst a bude vás hodně bavit dokážete jí přečíst celou i za den . Když jí čtete cítíte se jako by jste byli v ní.

zulka
07.01.2019 5 z 5

kniha mě velmi pobavila,David Walliams je velmi dobrý autor

Liliana2006
28.12.2018 5 z 5

Některé příběhy mě velmi pobavily jiné naopak vůbec.

Eliška12
30.11.2018 3 z 5

No, co k tomu napsat ...
Autor píše moc pěkně , ale spíše pro menší děti . Jeho knihy se mi moc líbily tak v období 10 let . Na tuto knihu jsem narazila náhodou a říkala jsem si , že není tak dlouhá , abych ji nepřečetla :) Docela se mi líbila a kdybych byla mladší , tak by patřila mezi moje oblíbené . Pro menší děti je to výborné , krátké a k tomu ještě poučné .

Totoro
21.10.2018 5 z 5

Navždy si budu pamatovat: Jez zeleninu, nebo ona sní tebe!

děti humor pro děti

Kniha Nejhorší děti na světě 2 je v