Nejhorší děti na světě 3

Nejhorší děti na světě 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411597/bmid_nejhorsi-deti-na-svete-3-zvD-411597.jpg 4 39 10

Zdá se, že zásoby dětských prohřešků, ničemností, ba zlořádů ještě zdaleka nejsou vyčerpány. David Walliams je opět s humorem sobě vlastním zmapoval, zapsal a pak je předal Tonymu Rossovi, aby k nim nakreslil spoustu vtipných ilustrací. A ejhle, na světě je nová kniha deseti příběhů o nejhorších dětech. Poznáte Vejtahu Vítězslava, Panovačnou Patricii, Jedovatého Jošta a mnoho dalších. Ale nebojte, i oni dostanou, co si zaslouží!... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

The World´s Worst Children 3 , 2018

dájavídek
09.11.2023 5 z 5

Moc pěkný třetí díl. Líbil se mi ještě více než předchozí dva díly.

šárofka
09.11.2023 4 z 5

Super kniha, akorát příběhy už mi nepřišly tak moc zajímavé jako v prvním díle.

Štěpinambura
12.06.2023 5 z 5

Už je do 12 hodin co jsem ji dočetla a pořád se směju!

GaleW
03.10.2022 4 z 5

Ze všech 3 dílů, které jsme postupně přečetli byl tenhle takový nejrozumnější, proto se mi asi i nejvíce líbil. Ale i tak doufám, že to bylo mé poslední setkání s nejhoršími dětmi na světě na hodně dlouhou dobu.

xmilek
25.04.2022 4 z 5

První setkání s tímto autorem, které nebylo vůbec špatné. Těžko uvěřitelné příběhy spratků, kteří jsou zde nazýváni dětmi. Ale jak už to v "pohádkách" bývá, tak každé zlo je nakonec po zásluze odměněno. Hodně se mi líbí práce s textem a jeho grafická úprava.

Karcoolka2210
10.12.2021 3 z 5

Už ich mám konečne za sebou všetky a ak by aj vyšli ďalšie, už ma nedonútia ani deti v škôlke, aby som ich čítala :D Tak ako v predošlých dvoch knihách, aj v tretej sa našlo pár lepšie spracovaných detí, ale cekový dojem z tejto série je dosť sklamanie. Je to v mnohých oblastiach príliš afektované a prehnané a jednoducho, konkrétne týmto 3 knihám o najhorších deťoch chýba srdce a nejaká hlbšia myšlienka a ponaučenie.

Lucek
11.10.2020 5 z 5

Na začátku mě rozsekal dopis prezidenta USA, a pak následovala supersmršť...
Walliams nezklamal!

PanTydlitát
02.05.2020 5 z 5

Pobavilo a stále baví. :)

Sobotikova
09.09.2019 4 z 5

Třetí díl o nejhorších dětech na světě, s kterými to ale vůbec nedopadne dobře. Nejvíce mne pobavil jedovatý Jošt a panovačná Patricie :)

svatas007
21.06.2019 5 z 5

Třetí díl velmi zábavné série o dětech, které všichni známe, ale nikdo s nimi nechce kamarádit. Tohoto autora si naše děti zamilovaly a český překlad je také skvělý - jen na něm stojí spousta hříček a líčení. Kniha má svá hluchá místa, ale na druhé straně zase místa, kde budete řvát smíchy. Autor je ve svém vyprávění velmi vynalézavý. Varování pro rodiče - pokud se u vás v rodině nemluví o krkání, prdění či snad zvracení, knihu rozodně dětem nekupujte. Kniha je psána s velkou nadsázkou a tak stojí za to s dětmi diskutovat o tom, co je a co není reálné. Já jsem ale byl velmi nadšen, protože ani tato kniha nevyčnívá z trendů a příbehů, které autor rád zpracovává. A ani není nutné číst předchozí díly knihy, nijak na sebe nenavazují a dají se číst v libovolném pořadí.