Bára... Bára... komentáře u knih

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Tesim se na dalsi dil. Doufam ze bude brzy.

20.06.2017 5 z 5

Ve službách klanu Ve službách klanu Miroslav Žamboch

Chtela jsem si precist neco jednoducheho a nap napinaveho. Opet me Zamboch nezklamal.

15.05.2017 5 z 5

Zajimava kniha,pro me novinka .Tento zanr jsem cells poprve. Doporuceno kamaradkou a jsem prijemne prekvapena. Ukazka kratkych povidek od ruznych autoru.

24.04.2017 4 z 5

Cesta ctnosti Cesta ctnosti Lindsey Davis

Miluji Řím a příběhy které se v něm odehrávali. Knihu jsem si zamilovala určitě budu vybírat z dalších autorčiných románů.

10.04.2017 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Vrátila jsem se v čase do svých 12 let kdy jsem tajně doufala , že svět je plný nadpřirozených bytostí jen se mi ještě neotevřel. Nedokázala jsem se odrhnout. Knížka je napsaná jednoduše pro děti ale já byla nadšená . Vřele doporučuji . Jedna z nejlepších co jsme kdy četla. Klobouk dolů. Až se mě jednou moje dospívající dcera zeptá co si má přečíst nebudu vůbec váhat co jí dát do ruky.

16.03.2017 5 z 5

Záhir Záhir Paulo Coelho

Tuhle knihu jsem sice dočetla ale s obtížemi . Moc se mi nezdála... Možná proto , že mám moc zasněný pohled na svět a hlavně lásku.

15.03.2017 2 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tento díl mě zklamal. Předchozí dva díly SUPER.

13.03.2017 2 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Znovu jsem byla nadsena. Pro me to byla vzrusujici kniha. Nektere postavi jsem si zamilovala uz v prvnim dilu a jsem rada ze kniha ma pokracovani. Nicmene me trosku vadilo autorcino vraceni do minulych deju se a vysvetlovani postav, ktere se vyskytovaly v pre deslych knihach.

09.01.2017 4 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Knížka byla moje volba naslepo v knihkupectví . Ale nelitovala jsem nezklamala v žádném ohledu .Skvělá kniha a já pokračuji v dalších dílech..

17.12.2016 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Sabine Ebert se si po přečtení jejich dvou knih zařadila mezi oblíbené spisovatele . Knížka lehká na čtení přitom velmi zajímavá. Stránky jsem hltala jednu po druhé. Vřele doporučuji.....

17.12.2016 5 z 5

Messalina Messalina Alfred Schirokauer

Skvela knizka. Vrele doporucuji. Hlavni hrdinku jsem obcas milovala , obcas nenavidela ale vzdy jsem ji nakonec odpustila. Moc napinava knizka od ktere jsem se nemohla odtrhnout

24.11.2016 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Hodně to člověka donutí se nad svobodou zamyslet. Pár dní po přečtení jsem knihu nemohla dostat z hlavy. Kdo je vlastně blázen ? Opravdu žijeme vlastní životy nebo životy našich vzorů. A jak by svět vypadal kdyby jsme byli všichni upřímní a nepředstíraly ?

28.06.2016 5 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Krásné, smutné ale poučné a člověk si uvědomí jak dokáží bít lidé zlí. Na druhou stranu konec mě trošku zklamal čekala jsem nějaké zadostiučinění .....

23.06.2016 5 z 5

Velice mě Martina překvapila . Lepší knihu a anorexii jsem nečetla.

22.06.2016 5 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Do Hanibala jsem byla zamilovaná . Bohužel jsem udělala obrovskou chybu když jsem se u Červeného draka podívala napřed na film. Takže už jsem knížku tak strašně nehltala.

22.06.2016 3 z 5

Tyrolské elegie Tyrolské elegie Karel Havlíček Borovský

Moje povinná četba. Jsem toho názoru , že i kdybych četla jakoukoli skvělou knihu tak povinná četba mě ji znechutí. A bohužel Tyrolské elegie jsme museli číst na střední také.

22.06.2016 2 z 5

Druhé město Druhé město Michal Ajvaz

Asi to není můj šálek kávy.Dílo mě přišlo zdlouhavé někdy až nudné.

22.06.2016 1 z 5

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

Poučné dílo. Příběh se dá zařadit do každé doby.

22.06.2016 4 z 5

Lásky Žofie Bosniakové Lásky Žofie Bosniakové Jožo Nižnánsky

Velmi dobrý román.

22.06.2016 5 z 5

Žena dvou mužů Žena dvou mužů Jožo Nižnánsky

Pokračování románu Čachtické paní. Né tak dobré jako první knížka ale k tak jsem se nenudila.

22.06.2016 4 z 5