BaPe895 BaPe895 komentáře u knih

Čenž se smrtí Čenž se smrtí Jaroslav Velinský

Moc hezká česká detektivka s výborným vykreslením postav i doby,ve které se děj odehrává.

13.08.2021 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

V předchozích komentářích je často zmiňovàn Stephen King. Musím říci, že kniha svou atmosférou skutečně některá jeho díla připomíná. Z mého pohledu tomuto titulu trochu uškodila masivní reklama,protože jsem očekával víc,než kniha přinesla

13.08.2021 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Celkem slušná detektivka,i když u této autorky postrádám trochu svižnější tempo,které zdobí zahraniční tituly.

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Bohužel nemohu sdílet nadšení z předchozích komentářů. Zápletka zajímavá,ale rozuzlení spíše dílem náhody než nějaké logické dedukce.Přesto hodnotím kladně,nečetlo se to špatně a mělo to spád.

Stíny mezi námi Stíny mezi námi Martin Rousek

Autorův styl nepatří k těm, které označujeme termínem "čtivý". Je vidět,že se potřebuje vypsat. Určitý potenciál tam je,ale zatím spíš průměr.Hvězdičku navíc dàvám za to, že jde o českého autora a za snahu.

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Velmi dobrý thriller,jen to rozuzlení je trochu ,,Psycho" :-)

03.08.2021 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Knihy Jamese Carola mi přijdou hodně podobné tomu,co píše Chris Carter.Přesto nedosahují ani zdaleka takových hodnocení od čtenářů. Nepřišel jsem na to,proč to tak je. Dobře se dívej je hodně kvalitní thriller.

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Napínavá a čtivá kniha, pěkné rozuzlení, jen to jméno hlavní postavy...nechápu

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tento druh literatury není pro mě. Nevím, proč jsem se nakonec do čtení pustil. Nebavilo mě to,ale věřím, že své čtenáře si román najde

02.08.2021 3 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Nechal jsem se zlákat obálkou a recenzemi na knihu Šelma. Romàn byl ale pro mě zklamáním.

02.08.2021 3 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Pokud to byla autorčina prvotina,tak klobouk dolů. Bylo to čtivé a napínavé. Určitě si od ní přečtu něco dalšího.

Lazar Lazar Lars Kepler

V této knize bylo té brutality opravdu hodně. Jiřina je celkem sympatický,ale jeho prokletí v podobě Jurka Waltra mi v té sérii od začátku moc nesedí. Ovšem pak by bylo po příběhu,takže ..

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Velmi dobře napsaný thriller. Napínavý, čte se jedním dechem. Filmová verze se ale od děje v knize poněkud odklonila.

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Skvělá klasika,jejíž napínavý děj se odehrává v zajímavém exotickém prostředí Egypta. Originální je i hlavní zápletka s rozřešením celého případu.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi pěkná kniha, dobře napsáno,čte se to samo,ale Erika mi není příliš sympatickà. I tak dávám plný počet.

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Výborný thriller od mého oblíbeného autora. Velmi zajímavé téma a rozuzlení.

Poslední nadechnutí Poslední nadechnutí Václav Křivanec

Pro mě velké překvapení!Kniha je napínavá,skvěle se čte a výborně graduje. Určitě si od tohoto,do této doby mně neznàmého, našeho autora přečtu i další.

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kniha mě trochu zklamala. Intenzivní a celkem mohutnà reklama byla v tomto případě kontraproduktivní. Čekal jsem prostě víc.

Osamělý mrtvý muž Osamělý mrtvý muž Václav Erben

Starší klasika,která ale dokáže zaujmout i v dnešní době. Zajímavý nápad se ZOO.

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha se četla celkem dobře,ale hlavní postava mi nebyla příliš sympatická.