bagel Online bagel komentáře u knih

Loď v Bretani Loď v Bretani Marta Davouze

Pohodové, místy i vtipné čtení.

31.08.2017 4 z 5

Jako pták ses narodila Jako pták ses narodila Tereza Ghose

Kniha začíná jako klasický cestopis, ale pak na můj vkus příliš sklouzává k duchovním otázkám.

31.08.2017 3 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Velmi doporučuji, pro mě jedna z nejlepších knih tohoto roku.

30.08.2017 5 z 5

Tomáš Garrigue Masaryk očima slečny Alice a mistra Viktora Tomáš Garrigue Masaryk očima slečny Alice a mistra Viktora Tomáš Němeček

Doporučuji i dospělým, velmi zajímavé a čtivé.

27.08.2017 4 z 5

Prak Prak Michal Vrba

Napínavý příběh, dobře vykreslené postavy - doporučuji!!

27.08.2017 4 z 5

Podsvětí Podsvětí Michal Šefara

Fantasy určitě není můj žánr, takže pro mě byl hlavně konec docela dost divoký. Celá kniha byla ale dost zdlouhavá, přínosem bylo prostředí a vykreslení metra.

27.08.2017 3 z 5

Vejce podle Stroganova Vejce podle Stroganova Naďa Horáková

Moc pěkně napsaná kniha a bonusem navíc byly výlety do historie a kulinářství.

25.08.2017 4 z 5

Moc pěkný originální a napínavý příběh.

22.08.2017 4 z 5

Mezi Indiány: dcera náčelníkova Mezi Indiány: dcera náčelníkova Veronika Válková

Jako obvykle výborné, plusem bylo líčení života Indiánů, jejich zvyků a názorů.

22.08.2017 5 z 5

Líbilo se mně univerzitní prostředí a spojení s díly Shakespeara, ale děj byl dost natahovaný a předvídatelný. A slovo "kurevsky" mně při prvním výskytu přišlo docela vtipné, ale pak se opakovalo až příliš často.

20.08.2017 3 z 5

Ebenová loutna Ebenová loutna Panagiotis Agapitos

Bylo to docela náročné čtení, hodně reálií a postav, ale velmi zajímavé.

20.08.2017 4 z 5

Ike: Můj italský corso pes aneb Psí život v Itálii Ike: Můj italský corso pes aneb Psí život v Itálii Lucie Hušková

Kniha mě hodně zklamala, bylo to nějaké zmatené, nevěděla jsem často, zda vypravečem je pes nebo jeho majitelka. Zase tak moc vtipné to nebylo.

20.08.2017 2 z 5

Podezřelé úmrtí Podezřelé úmrtí CJ Lyons

Po dlouhé době jsem se vrátila ke knize z lékařského prostředí a spokojenost.

31.07.2017 4 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Hodně vtipné, někdy jsem se smála nahlas. Myslela jsem, že to hlavně bude z miminkovského a batolecího období, o to příjemněji mě překvapil větší časový rozsah.

31.07.2017 4 z 5

Povídky z Manhattanu Povídky z Manhattanu Mary Higgins Clark

Moc pěkná grafická úprava knihy, povídky většinou hodně zajímavé.

31.07.2017 3 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Četlo se to hodně lehce, ale do hloubky příběh příliš nešel. A něco se mně moc nezdálo: svatba s farářem, aniž byla předtím o víře sebemenší zmínka, snadné přihlášení do vyhlášené porodnice...

31.07.2017 3 z 5

Knedlíček Knedlíček Julie Murphy

Zpočátku se zdálo, že knihu odložím nedočtenou, ale pak se stal děj zajímavějším a nakonec se mně kniha velmi líbila, nejen kvůli odhodlání hlavní hrdinky, ale i jako ukázka přátelství a co pro to musíme udělat.

24.07.2017 4 z 5

Vrabčák Vrabčák Táňa Kubátová

Sice čtivé, ale stále podle stejného schématu.

24.07.2017 3 z 5

Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Jiří Černý

Moc povedené, nejvíce mně zaujalo období po válce do roku 1948.

24.07.2017 5 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Podle nadšených ohlasů jsem čekala maličko víc, ale přesto příjemná letní kniha.

24.07.2017 4 z 5