B.Garden B.Garden komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Od prvni kapitoly mě kniha vtahla a bavila. Příběh o mladé lásce a hokejistovy, děj jsem hltala abych vedela co se hlavnim postavám stalo v minulosti. Garret i přez svou minulost je něžný a ochranářsky, no proste dokonalý chlap.
Knihu jsem dlouho odkladala, možná kvůli obálce, jak sem si pak nadavala :) od autorky asi zatim nejlepší kniha co jsem četla

23.01.2023 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Maxxe sem si zamilovala, jeho chování a vrčeni a hlavně jal byl ochranářský k Zrzce. Děj se krásně a rychle četl. Bavila sem se dialogy mezi hlavními postavami. Doporučuji!

22.03.2022 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Jak víš, že se s tebou v příští pětiletce nerozvedu?“
„Nerozvedeš,“ zavrhl tu představu.
„Říká kdo?“
„Já. Když ses nerozvedla po tom všem, co se stalo, tak kvůli maličkostem se mě určitě zbavovat nebudeš. A že nějakou blbost jistě udělám.“
„Jestli mě podvedeš, tak se s tebou bez pardonu rozvedu.“
„To nepřichází v úvahu, tudíž přejděme k plánu.“

Ach to byla tak krásně napsaná knížka. Jack byl dokonale nedokonalý, jak pomáhal Rose s kavárnou a jak jí dával najevo, že je pro něj důležitá. Jack je můj další knižní chlap. Hašteřením mezi hlavními postavami jsem se bavila.

21.02.2024 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Kniha se krásne četla, místy byla napínavá. Líbil se mi popis hlavních postav a jejich životů. Archer je velky sympaťák a v jednu chvili sem myslela že i slzička ukápne. Autorka ale konec zachránila. Velmi povedená kniha, vlastne cela serie.

01.12.2020 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

(SPOILER) Krásně zakončení celé serie.
Jameson workoholik, Emily se snaží o více strávených chvil a založení rodiny.
Tristan a Clair, rozrustani rodiny a vyrovnanim se s dospíváním děti.
Eliott a Kate, snaha o miminko, které jim nejde a nátlaku společnosti kdy budou mit miminko.
Christopher a Hajden a jejich život na farmě a svatba snu.
Celou serii sem si zamilovala a doufam ze bude pokracovani s dětmi - Miles nova generace.

08.02.2024 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Dokonalost.
Kniha mě od první stránky vytáhla do děje, a nemohla sem ji odložit. Autorka Vás vždy vtáhne do děje, ale tato kniha bude patřit do mých oblíbených. Ramsay je dokonalý chlap (proč jsou jen v knihách?), ktery udělal plno chyb aby přežil. Ze všeho se poučil a stal se z něj dokonalý muž. Lidie kvůli jedné dětské chybě neměla jednoduchý život ale umělá se postavit svému strachu. Doufala jsem že v epilogu bude náznak že se Eileen a Fionn daji dohromady, moc bych si to přála.
Knihu moc doporučuji je jednou z nejlepších od autorky

05.02.2023 5 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Páni...od první poloviny knihy jsem se nemohla odtrhout a přečetla jsem ji za noc. Moc se mi libili zpětný pohled Eleca napsanej v knize. Konec byl maličko uspěchachy mohla klidne mohl byt malinko delší. Elec mě bavil jak se Gretu snažil od sebe držet dál a přitom byl do ni zamilovany od prvni chvile. Kniha se krásně a rychle četla, moc doporucuji. Líbila se mi víc něž pokračování.

05.10.2022 4 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Asi jedna z nejlepších knih od autorek. Ethan je dokonaly chlap sexy, vtipny, empaticky no proste snem mnoha žen. Škádlení meni Olive a Ethanem je vtipne. U konce jsem se honde baliva :)
Možná si někdy knihu znovu přečtu

02.08.2022 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Nejdříve jsem viděla film, a pak si četla knihu. Myslela sem, že mě to nenadchne, ale příběh je hezky napsaný a děj mě vtahl tak, že sem knihu nemohla odložit. Konečně sem se dozvěděla kdo je malá holčička z filmu. Plno veci bylo jinak než ve filmu a dost veci se tam ani neobjevilo jak už to u zfilmovanych knížek bývá. Knihu jsem si užila.
Trosku se obávám zda druhy díl bude krásně čtivý jako první díl.

27.11.2023 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Knihu jsem nechtela číst, odrazovala mě, že to je kniha jen o sexu. Jak jsem se spletla. :D Kniha je opravdu hodne o sexu, ale je tam i nějaký děj. Kniha je velice čtivá a ja se nemohla odtrhnout. Za mě jo a další dil!

26.06.2023 4 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Dokonalé od začátku až do konce. Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala. Našla jsem tu vše co mám v knihách ráda, jak romantiku, vtipný monology, napeti, drama a to hned dvakrát. Myslím, že to je nejlepší kniha od autorky. Vážně jsem nadšená a někdy si ji zase přečtu. Ke konci jsem se bavila dialogem mezi Richardem a Jaxsem :D
Knihu moc doporučuji, a autorku obdivuju za jeji svět s tolika knihami.
Moc se tesim na pokračování, co si pro nas autorka pripravi. Roman se mi libil už zde.

18.02.2023 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tato kniha mě bavila, ze začátku sem si říkala že to nebude ono. Po par stránkách sem se začala a snad ještě nikdy se nespala u knihy nahlas, ale u části s malou kozičkou to nešlo jinak. Chance je dokonalost sama a nejvíc se mi líbil jeho humor. Moc doporučuji

10.01.2022 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Oba hlavní hrdiny, jsem si zamilovala už od jejich seznameni. To bylo tak vtipny :)

Jak se jmenujete?“ zajímala jsem se.
„William,“ představil se. „A vy?“
„Mia.“
„Na tom papíře k honbě stojí Chloe.“
„Vyslovuje se to jako Mia. Všechna ostatní písmena jsou neznělá.“

Moc mě bavili vtipné dialogy hlavních postav. Do Taylera jsem se hned zamilovala, a to jak bránil Cloe před šefkou i před jeho rodinou bylo krásný. Nenechal si od nikoho nic libit. Příjemné počtení u kterého se zasmějete, jen ta obálka vubec mi k Taylerovy nesedne.

23.10.2023 4 z 5

Trošku jsem se bála, že to nebude ono. Po pár stránkách jsem zmenila názor, kniha se krásně četla. Je napsana z obou pohledů. Bram byl dokonalý, vtipny a trpělivý chlap s velkým srdcem, řekněte kdo by ho nechtel? Epilog nemel chybu.

02.08.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Pani...kazda kniha od Vi Keeland je sazka na jistotu. Příběh vtahne do děje a nejste schopné knihu odložit. Declan byl miláček a sen hodně žen. Konec byl takový velky happy end az trosku boli zuby, ale jednou se to da vydržet. Knihu vřele doporučuji

30.04.2022 4 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Jedním slovem napínavé. Ze začátku jsem byla zmatená a nevěděla co si o knize myslet. Po par kapitolách jsem se začetka a nemohla knihu odložit. Napínavá kniha až do konce. Doporučuju!

01.12.2020 4 z 5

Kontrakt 3 Kontrakt 3 Melanie Moreland

Tahle rodina je moje srdcova záležitost. Při čtení této knihy, jsem si připadala, jako když se vracím domů.
Napínavá knížka psana z pohledu Ashley, Richarda a Luca.
" Abys se mnou sdílela moje příjmení.
Vezmi si mě, Ashley."
Luc je dokonalý, můj další knižní přítel.

18.03.2024 3 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Kniha je rozdělena do 3 části. Prvni část je o skoro rok od rozchodu. Opětovné setkání Noah a Nikolase.
Druhá část kde Noah začne pracovat u Nikolase me moc nebavila. A vadilo mi jak se k sobě někdy chovali.
Třetí část jsem hltala jedním dechem. Tehotenstvi a jak Norah nechtela Nika svazovat závazkem....Nikolase ktery bez Noah nemohl byt.....dramaticky porod....přepadení...konec byl krásně napsaný, myslim ze u takoveho konce ne jedno srdíčko zajasa.

13.12.2023 5 z 5

Věž Věž Skye Warren

Miluju tě každičkým kouskem svého těla. Miluju tě každou temnou myšlenkou, každým násilným nutkáním. Miluju tě dost na to, abych opustil zdi domu, který jsem si postavil, svou rafinovanou železnou klec, svůj vlastní hrad.
Zakončení koncovky sem čekala asi jiny, a nebo je to tim jak sem na konec dlouho čekala a mezi tim četla jiné knížky. V deji jsem se ztracela a nebo to nedavalo smysl. Konec to ale zachránil.

14.08.2023 2 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Napínavá kniha, která se krásně čte a nemůžete s čtením přestat. Troy byl mafian, kterého se každý bál a měl k němu respekt, až na jeho ženu Sparrow ta byla nevinna a ničeho se nebála. To se mi na ni líbilo, nebyla to žádná chudinka. Po dlouhé době krásná a napínavá knížka od autorky.

19.06.2023 4 z 5