avalonek avalonek komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Proč,proč,proč musí vždycky někdo umřít???Ja mám sakra ráda dobré konce..Nee,chápu to,to prostě k těmto knihám patří.Bylo to krásné čtení,fakt mě to nadchlo,a škoda,že už je to za mnou,tahle partička stála fakt za to

11.08.2019 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Šest mladičkých lidiček spolu vytváří nesourodou skupinku,ale krásně se doplňují.Jejich příběh se probírá i minulostí každého z nich a tak nám ukazuje,proč se každý chová,tak jak se chová.Líbilo se mi to a teď se těším na pokračování a doufám,že pomsta bude sladká...

07.08.2019 4 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Tak tohle bylo po dlouhé době nádherné romantické čtení.Jsem úplně unešena a nadšená..

24.07.2019 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Láďa mě provedl přes Turecko až do Jeruzaléma..Jeho zážitky byly usměvavé a musím ho teda obdivovat,že si na to vůbec troufl..Kniha je hezky napsaná a inspirovala mě,že se asi půjdu někam projít..

20.07.2019 5 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Krásné pohádky,které vždy nekončí šťastně.Rychle se to čte a jako každá pohádka to má své ponaučení..Líbilo i když nejsem cílová skupina..

17.07.2019 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Vzala jsem jí do ruky po druhé,protože jsem si vůbec nepamatovala,že jsem jí četla a je to pravda,opravdu jsem jí četla..Takže jsem zase pěkně odložila.Nebylo to spatné

14.07.2019 4 z 5

Projekt Kronos Projekt Kronos Pavel Bareš

Teda pořádně mě to překvapilo..Zajímavý námět..Sice mě občas trošku trápilo,že tam na mě bylo až moc postav,ale celkem se mi to líbilo..Takže druhý díl si nenechám ujít..

14.07.2019 4 z 5

Volání do zbraně Volání do zbraně Robert Kirkman

Masakr.Negan je husťák..Teď ještě aby mu to vydrželo a zase z něj nebyl dement..Štve mě,že seriál už se nedrží tolik předlohy,ale komiks stojí za to..

04.07.2019 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Její problémy bych chtěla mít..Jak se mi první díl líbil,ta tady to celkem nudilo.Nejvíc se řešilo,jakýho chlapa si vybrat a zajímavého tam moc nebylo,až ke konci..Další díl dám,ale až za nějakou dobu,potřebuju od toho trošku odreagování jinou knihou

04.07.2019 3 z 5

Kyborgovo jméno Kyborgovo jméno Vladimír Šlechta

Tak mam za sebou další příběh Oggiho,Pěnkavy a Halika a bylo to opravdu pěkné čtení.Během pár dní tato trojice prožila víc,než já za půlku svého života..Dozvěděli jsme se zase neco víc o Oggerdovi a celkově to bylo opravdu zajímavé čtení.

29.06.2019 4 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Krásná kniha.Vůbec nevíme,co prožívá rodina,ve které je autista..Není to jednoduchý život...Měli by jsme na to myslet,když se někde v okolí takový človíček pohybuje a chovat se k těm lidem slušně a ne jako blbci..Protože oni a ani lidé okolo těčhto lidí to nemají jednoduché..

26.06.2019 5 z 5

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Krásné,sice mi chybí přečtení předchozích dílů,ale ničemu to moc nevadilo,stálo to za to..

25.06.2019 5 z 5

Noc jako ta dnešní Noc jako ta dnešní Julia Quinn

Příjemné počtení..

22.06.2019 4 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Krásné počtení..

19.06.2019 4 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Začátek sice trošku slabší rozjezd a pak to bylo naprosto perfektní..Hlavní hrdinové se znají od dětství,nemají se rádi,ale v dospělosti se začnou konečně poznávat a uvědomí si,že to nebyla nenávist,ale láska,co je k sobě celý život táhlo.A mé srdce zase zaplesalo..

17.06.2019 5 z 5

Hradba západu Hradba západu Juraj Červenák

Tak jsem se dostala zatím asi k poslednímu dílu našeho kapitána Báthoryho..A bylo to fenomenální..Naprosto mě to dostalo a konec i přes pár špatných zpráv byl výborný.Vůbec by mi nevadilo další pokračování,a jestli bude,tak Voronina budu velmi postrádat..Kdybych mohla,dám deset hvězd,prostě to bylo perfektní

16.06.2019 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Já nevim,ale Ella s Reedem se mi asi do srdce dostali více..Eastona mám ráda,ale něco mi na tom chybělo,detektivní zápletka dobrá,ale East všechno řešil chlastem,drogama,sexem a nebo bojem..Je mu 18 a už by měl mít trosku rozumu,i když,co já mám říkat,v tom věku jsem byla taky pěkně na pěst,takže bylo to hezké,ale na první díly to nemělo.

05.06.2019 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Příběh Gida a Savanny mě potěšil,přála jsem jim,aby byli spolu..Krásný pár,a krásný příběh,který by tedy klidně zasloužil celou knihu..A East,ten mě zase překvapuje..Má to celkem těžké a spoustu problémů si dělá sám,ale je to milej kluk a já mu přeju jen to nejlepší,tak už musím přečíšt snad poslední díl,a snad skončí dobře..Moc jsem se na tyhle díly těšila a stály za to..

31.05.2019 5 z 5

Ostří ozvěny Ostří ozvěny Vladimír Šlechta

Další díl za sebou a je to lepší a lepší..Hlavní postavy jsou opravdu perfektní,Gowery mi tedy sedí úplně nejvíc a jejich příběhy mě začínají pořádně bavit..

31.05.2019 4 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Aaaaaaach..Já jsem tak šíleně spokojená.To bylo tak nádherné čtení..Úplně jsem to hltala,hlavní postavy byly dokonalé a ten konec..Prostě jen aaaaach..

23.05.2019 5 z 5