Ten pravý

Skylar Connorová neměla nikdy na růžích ustláno. Jako oboustranný sirotek se ocitla v poručnictví otčíma, který ji týral a zneužíval. Trvalo dlouho, než v sobě našla dost odvahy utéct a uchýlila se k lordu Douglasovi, starému skotskému šlechtici, jenž přijel do Nového světa za dobrodružstvím a obchodem. Douglas chce nebohé dívce pomoci, a tak jí nabídne sňatek. Nemoc mu ovšem zabrání přijet na obřad, a tak je manželství uzavřeno v zastoupení. Krátce poté lord umírá a Skylar odjíždí na jeho farmu v Dakotě. Je novomanželka, a přece vdova. Už to je dostatečně znepokojivé pomyšlení, ale největší šok na Skylar teprve čeká: její dostavník je přepaden a ona skončí v dřevěném domku s únoscem, z něhož se vyklube syn lorda Douglase – a podle oddacího listu i její právoplatný manžel! Starý pán to jistě myslel dobře, ale skutečnost se od jeho představ povážlivě liší. Skylar drásá vědomí, že se nestala uznávanou dámou, nýbrž chotí divocha. Adam „Jestřáb“ Douglas má ženu, o kterou nestál a která vnesla do jeho života zmatek. Uchystal osud pro Skylar další krutou zkoušku, anebo jí přece jenom ukáže svou vlídnější tvář?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30413/ten-pravy-30413.jpg 4.4131

No Other (1.)

No Other Man (1995)

Vydáno:, Domino

ketvin

Skvělá kniha, autorka mě velice příjemně překvapila, protože Nevěsta větru se mi moc nelíbila, tak jsem ji zatratila, což tedy nyní musím přehodnotit. Hrdinové hlavní i vedlejší byli úžasně napsaní, příběh poutavý a napínavý, vztah hrdinů se krásně vyvíjel... Nemám jedinou výtku, kniha byla originální, stejně tak prostředí příběhu a vše kolem indiánů. Už se těším na Sloana a Sabrinu :)

janqa410
12.09.2017

Co si budeme povídat, do Jestřába bych se snad zbláznila i já! A žít ve vesničce s lidmi, kteří uctívají přírodu jako posvátnou věc a umí s ní žít v naprostém souladu... Jo, takový život bych si po boku urostlého milujícího poloindiána, dokázala klidně představit.

PerlaZP
09.06.2017

Hned na začátek musím říct, že nemám ráda příběhy, které se odehrávají v době války Severu proti Jihu, ale S. Drake je moje oblíbená autorka, takže jsem si tuto sérii koupila. Vlastně, ani nemám ráda zelenou barvu, ale, když je člověk nemocný, tak přečte všechno…
Nakonec jsem, ale byla mile překvapená, takže knížce dávám čytři hvězdičky...

MinaHawke
01.03.2017

První díl se mi líbil nejvíc z celé série.

KateChatt
25.12.2016

Romantická knížka, co se od ní dá očekávat? U téhle jsem se i dost pobavila. Jestřáb a Skylar jsou úžasný pár.

LilianaFalcon
30.11.2016

Stačí si přečíst jednu knihu od autorky a víte přesně, co vás čeká. Nekonečné hádky, nadávky, obviňování... Aneb opět jsem se nechala zmást vysokým hodnocením.

účetní
17.11.2016

Moc krásná kniha, opět skvělá S.D jako vždy, super hlavní hrdinové, Jestřáb i Skylar byli úžasní - vášniví a silní. Moc hezký příběh od počáteční nevraživosti a nedůvěry až po krásnou upřímnou lásku, stále se něco dělo, napínavý závěr a konec přesně jak má být. Pěkný přebal, kvalitní překlad.

liletka_a
18.03.2016

Moc dobře a poutavě napsaná kniha! Hlavní postava Skylar byla opravdu někdy takový čertík v krabičce, ale i možná díky své povaze zvládla vše, co jí potkalo..;) Ani Adam (Jestřáb) nebyl o nic lepší..:D Oba se neustále štěkali, špičkovali, navzájem si nevěřili ani co by se za nehet vešlo, ale i přesto dokázali vytvořil velmi vášnivý, zábavný a neobyčejný vztah.:))

23.01.2016

Skylar mě moc bavila,/na tu dobu slušný nadávky/!Adam Jestřáb, kdo by si ho nezamiloval?Perfektní čtení.

Barbora H
26.11.2015

Velmi, velmi hezká...

moudivlacek
03.09.2015

Tak tato knížka je super, určitě doporučuji ji si přečíst, hezký příběh, prima scénky, střet světů Indiánů a Američanů, přesto velice zábavná a romantika jak má být.

havrmoni
25.11.2014

Moc hezký příběh,těším se na další díly a doufám,že se v nich setkám s oběma Jestřábem i Skylar. Oblíbila jsem si je, on je jako vždy ( v knihách S.D.) správný chlap a ona pro změnu správná ženská, žádná fňukna :) Takže hurá do dalšího dílu :) .

Paithe
25.12.2013

Jůů, tak tenhle příběh se mi opravdu líbil. Přestože autorka někdy píše poněkud "tvrdě", tak se mi tato kniha hrozně líbila. Ale co si budeme vykládat, autorku mám ve velké oblibě. :D) Vždycky se mi líbili knihy s polovičními indiány, nevím proč, ale přijde mi to hrozně zajímavé. :D Pobavila jsem se, navnadila se na další díly a tak celkově jsem byla spokojená. :))) Tákže - supéér! :D :*

miruska1
30.07.2013

Zaujimavy pribeh,hneď sa vrhnem na druhu časť - sladka jako hřich-

Kaety
11.02.2013

Tento příběh se odehrává ve státech Maryland, Dakota a hlavně na území idiánů Sioxů.
Autorka zde popisuje příběh mezi indiánem Bouřlivý jestřáb = Adam Douglas a Skylar Connorovou, která využije nabídku starého pana Douglase, aby se za něj provdala, jelikož musí uprchnout od svého nevlastního tyranizujícího otce, aby nebyla obviněna z pokusu o ublížení na zdraví.
Zažijeme přepadení dostavníku, nedobrovolného manžela, putování územím indiánů, několikero únosů, vášnivé sblížení,...
Ke konci knihy-příběhu je nám představen odkaz, (již pohřbený prsten jeho mrtvého bratra), na druhou knihu v této sérii:
Sladká jako hřích.

Katk
07.07.2012

První ze série tří knih (Ten pravý, Sladká jako hřích, Na křídlech touhy). Prima oddechovka.

Heather Graham Pozzessere

Shannon Drake (p)