Sladká jako hřích

Sladká jako hřích

Drsné noci na skotské Vysočině jsou pro lady Shawnu MacGinnisovou prokletím. Pronásledují ji děsivé sny, v nichž se znovu a znovu vrací k nejhorším chvílím svého života. Nemůže zapomenout, že to byla ona, kdo v zájmu rodové cti svedl Davida Douglase - a že těch několik okamžiků vášně stálo Davida život. Zdálo by se, že už to nemůže být horší, ale i v tomto odhadu se Shawna mýlí. Po dlouhých pěti letech se jakoby zázrakem David znovu objeví. Je živý a zdravý, zároveň však zahořklý, plný zloby a slibuje pomstu všem, kteří ho zradili. Jako duch se vkrade do Shawniny ložnice a žádá, aby za svůj dávný nerozvážný čin zaplatila svým tělem i duší. Osud s ním ale má jiné plány: pomstychtivý David brzy zjistí, že Shawna je jediná žena, která mu může pomoci znovu nabýt rodovou čest - a především poznat skutečné kouzlo lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30414/sladka-jako-hrich-30414.jpg 4.4111

No Other (2.)

No Other Woman (1996)

Vydáno:, Domino

ketvin

Příběh byl napínavý a hrdinové skvělí, líbilo se mi hlavně zapojení hrdinů z předešlého i následujícího dílu :) Musím říct, že "nepřítel" mě vůbec nepřekvapil a byla jsem ráda, že to byl zrovna on (rozmýšlela jsem asi 3 z rodiny...). Kniha tedy hezká, ale první díl byl lepší, u tohoto byl skvělý hlavně David :)

PerlaZP
09.06.2017

Na tuto knížku jsem se docela těšila, protože mě velice zaujala předchozí knížka „Ten pravý“. V této knížce nechyběl humor, ani napětí. Také bych chtěla znát nějaké sídlo, tak dobře, jako znal David to své, protože podzemní chodby a tunely v jeho době musely být nádherné a hlavně se dostal, tam, kam zrovna chtěl. Nakonec mě ještě překvapil „zrádce“ v rodině, protože bych to do někoho takového vůbec neřekla – Měla jsem vybraného jiného adepta. Nejvíc se, ale, asi těším na příběh Sloana a Sabriny…
Knížce musím dát opět čtyři hvězdičky, protože jsem ji přečetla téměř jedním dechem - Pár maličkostí bych, asi vynechala, protože příběh zbytečně natahovaly, ale jinak to byly docela pěkně strávené dva dny…

23.01.2016

Shawna nebojácná to holka, a David pořádný chlapák!!Napínavý děj od začátku,až do konce.

MinaHawke
30.09.2015

Nevím co napsat, asi jen, že první díl se mi líbil o moc víc. Neříkám zápletka dobrá, vážně netušíte až do konce komu věřit, i romantické pasáže se mi líbily, ale co se mi nelíbilo byl kult satanistů.

Barbora H
13.04.2015

Nevím, nějak se mi knihy od této autorky přestávají líbit, takže hodnotit je raději nebudu ani kladně a ani záporně... třeba se k nim někdy vrátím...škoda, že jsem nečetla ještě první knihu ze série... a jelikož jsem se téměř po roce dostala ke knize znovu, můžu napsat, že po přečtení prvního dílu, byla tato kniha taky čitelnější...

martina.nd
11.12.2014

U této knihy jsem se nenudila ani minutu. Akční, napínavá a má spád. Samozřejmě ani ta romantika nechybí. :) Rozhodně doporučuji.

havrmoni
26.11.2014

Úžasný, líbil se mi o trochu víc než ten první,ale to jen protože mám ráda příběhy ze Skotska. Trochu mi připomínal knihu Smaragdové objetí,ale i tak je to hezké počtení. Napětí až do konce a hlavní hrdina? Kdo by mu odolal :)

Lucka66
14.09.2014

Mě se prostě knížky od Drake líbí..je to sice kýč, nepravděpodobné, každý příběh si ej něčím podobný..a mě to přesto moc baví číst:) U tohohle dílu navíc oceňuji že děj nebyl moc předvídatelný a několikrát jsem byla opravdu překvapená:)

miruska1
31.07.2013

Veľmi pekny a napinavy pribeh,bol zaujimavejši ako prva časť - ten pravý - tak teraz hura na tretiu časť - na křidlech touhy - som zvedava :-)

Kaety
11.02.2013

Souhlasím s Katk, u této knihy do konce netušíte, kdo je to tajemné ZLO.
Setkáte se zde s nejrůznějšími postavami: Skoty, Indiány, duchem, čarodejnicemi kultu wicca, uctívače ZLA, tajemným mnichem, druidskými kameny, hodnou příšerou, která žije v dolech a znovunalezeným synem.
Tato kniha byla více akční, než jiné od S. Drake a to se mi na tom právě líbilo, že zde nebylo to staré známé klišé, kdy je hlavní hrdinka provdána proti své vůli a proti hlavnímu hrdinovi bojuje a odmítá ho.
Je nejlepší z této série.

Katk
07.07.2012

Souhlasím s marjiko, ovšem dávám plný počet bodů. Až do konce nevíte pořádně na čem jste a to oceňuji, protože v některých případech této autorky můžete odvyprávět děj do konce již v začátcích ;). Nic to nemění na tom, že je dobrá a číst ji nepřestanu :) Je druhá v sérii a rozhodně nejlepší z nich (Ten pravý, Sladká jako hřích, Na křídlech touhy)

marijko
04.01.2012