Na křídlech touhy

Sabrina Connorová již déle nemůže snášet otčímovu tyranii, a tak se rozhodne prchnout z domova. V zájezdním hostinci omylem vklouzne do pokoje, kde se shodou okolností nachází zcela opilý Sloan, příslušník americké kavalerie s indiánskou krví. Alkoholem posilněného vojáka nenapadne nic jiného než že dívka je prostitutka, a podle toho s ní i zachází. Sabrina zatne zuby a ani se nebrání, jelikož jí všechno připadá snesitelnější než otčímovy zlostné výlevy. Možná by tuto příhodu později úplně vymazala z paměti – ostatně některé věci je lepší zapomenout –, ale ona za pár týdnů zjistí, že čeká Sloanovo dítě. Bezradně přemítá, co si počít, a probírá všechny možnosti, které jí připadají pramálo lákavé. Nakonec se vypraví do Dakoty, aby tam Sloana vypátrala a sdílela s ním život. Ocitá se přímo uprostřed zuřící války, sama, těhotná a všemi tak trochu opovrhovaná... Ani shledání se Sloanem nelze nazvat příjemným a Sabrina se sama sebe znovu a znovu ptá, co by se muselo stát, aby mohla být šťastná. Může se život sám od sebe začít ubírat dobrým směrem, nebo je k tomu zapotřebí i něco víc?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7372/na-kridlech-touhy-7372.jpg 4.3128

No Other 3.

Vydáno, Domino

No Other Love, 1997

Kniha Na křídlech touhy

Ivusak7
13.10.2020

Na tenhle příběh jsem se těšila už od prvního dílu. Příběh Sloana a Sabriny byl sice slabší od předchozích dvou, ale stejně se mi líbil. Celková série je velice povedná.

Kudík
12.08.2020

Pěkné zakončení celé série se Sloanem a Sabrinou. Oba dva začali svůj příběh již v prvním díle, kde se docela netradičně seznámili. Sabrina mi sice přišla, že má občas až "sebevražedné" sklony, ale na druhou stranu byla vykreslena jako velmi statečná. Autorka do díla zakomponovala bitvu (resp. masakr) u Little Big Hornu, vč. autentických postav.

Jíťa307
30.06.2020

Pěkně napsané pro potěchu srdíčka

preny
03.12.2019

Krásný závěr trilogie,povedený příběh plný romantiky,děje i napětí.

zimolka
01.11.2019

Ani poslední díl nezklamal.Opět krásně napsané.

avalonek
14.09.2019

Krásné,Sloana jsem si prostě neskuteně oblíbila..Úžasný chlap.Sabrina trošku na facku,ale jinak opravdu krásné čtení..Super série..

petraj30
15.08.2019

Kniha byla moooooooooooc pěkná, sice byla ze začátku Sabrina na ránu, ale pak se více méně vzpamatovala, na Sloana, jsem se těšila od prvního dílu, byl mi moc sympatický. Epilog neměl chybu

ketvin
04.04.2018

Nemám ráda, když kniha začíná tím "co bude" a pak teprve je "co bylo".... Příběh se mi líbil, ač byl občas dost napjatý a smutný, indiáni byli opět skvělí a hlavní hrdina úžasný. Sabrinu jsem čekala lepší, ale co se dá dělat, holt Skylar je jen jedna. První díl byl opět lepší, ale tento nezklamal.