attila1 attila1 komentáře u knih

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Krásná knížka, pěkně psaná, krásné ilustrace. Karin opět nezklamala. Úžasný příběh, který spustí slzy i vyloudí úsměv na tváři.

21.11.2018 5 z 5

Odpusť, že jsem se vrátil Odpusť, že jsem se vrátil Iva Tajovská

Silný příběh jedné rodiny poznamenaný první světovou válkou. Smekám před všemi, kteří v této době žili.

16.11.2018 5 z 5

Kavárna malých zázraků Kavárna malých zázraků Nicolas Barreau

Podle obalu knížky jsem čekala,že to bude lepší. Chvílemi jsem se i u knížky nudila. Za mě průměrné hodnocení.

15.11.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná kniha. Silný a velmi dobře napsaný příběh.

12.11.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nápad s prolínáním jednotlivých příběhů se mi líbil. 12 žen - 12 příběhů. Určitě v budoucnu zase přečtu.

12.11.2018 4 z 5

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

Knížka na dovolenou ideální ...

12.11.2018 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Čtivá knížka,pěkný děj za mě od Radky Třeštíkové zatím nejlepší knížka.

12.11.2018 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Opět Patrik Hartl nezklamal. Čtivá, vtipná knížka ze života. Četlo se samo,za mě pět hvězdiček.

10.11.2018 5 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Knížka se dobře četla i když téma hrozné. Na konci jsem byla dost překvapená.

11.10.2018 4 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

Hodně zvláštní příběh. Smutné téma. Šel mi chvílemi mráz po zádech,ale i přes to je knížka čtivá.

30.09.2018 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Čekala jsem více dobrodružství, místy mi knížka přišla šíleně přeslazená,ale zase některé části to vyrovnávali v průměrný zážitek. Dávám tři hvězdy z pěti.

26.09.2018 3 z 5

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Knížku jsem dostala, pustila jsem se do ní s nadšením, které mě ale brzo přešlo.Nebylo to úplně hrozný,tak spíše bych řekla průměr.

29.08.2018 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Okamžiky štěstí je moje srdcová záležitost.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Vtipné,milé,oddychové,ze života... prostě Patrik Hartl.

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Patrik Hartl je pro mě top český spisovatel. Knížka se četla jedním dechem.

Matčino tajemství Matčino tajemství Dilly Court

Romantický historický příběh. Ze začátku dost krutý. Jednu hvězdičku na hodnocení ubírám za to, že mi knížka chvílemi přišla zdlouhavá.

29.08.2018 4 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Motivační kniha,jednu hvězdičku ubírám za to,že jsem se musela do čtení nutit.

23.08.2018 4 z 5

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Tomáš Kosačík

Moc pěkná kniha s recepty.

23.08.2018 5 z 5

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Tomáš Kosačík

Moc pěkná kniha s recepty.

23.08.2018 5 z 5

Taková oddychová , ale bohužel jednou a dost ..

23.08.2018 3 z 5