Atalera Atalera komentáře u knih

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Četly jsme společně s 9 letou dcerkou a knížku milujeme. Čteme už po druhé. Krásné, pohladí po duši.

21.01.2023 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Čekala jsem klasický příběh z druhé světové, ale kniha překvapila. Je to úplně něco jiného, zajímavé, zvláštní, citlivé, pohled z úplně jiné strany. Moc se mi kniha líbila a jsem ráda, že jsem ji dostala jako dárek a mohu ji zařadit do svojí knihovny protože za to stojí.

27.05.2016 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Na začátku to vypadlo na docela dobrý oddychový román, ale ten konec se vlekl jak týden před výplatou... a hledání chybějícího "Óčka" by snad bylo na další knihu ... taky jsem hledala humor... ano pár humorných chvilek se našlo...ale pár. Totálně přehnaný mi přišla závislost hlavního hrdiny na cuketových buchtách a ostatních moučnících. Kyby si našel pekařku tak by
mu
snad
pořád
stál

Jako přečíst se to dá :-)

18.08.2015 2 z 5

Vladař Vladař Niccolò Machiavelli

Stojí za přečtení... některé věci se nemění...

28.07.2019 4 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Za mě 5* je to skvělý oddychový román. Čtivé a napínavé. Určitě zařazuju do domácí knihovy.

15.02.2015 5 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Úžasná kniha. Jen jsem se ujistila v tom, že živý vánoční stromek už nikdy víc. Opravdu se teď na les a stromy dívám úplně jinak.

23.08.2023 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Příběh mě vůbec neoslovil. Věčné "Musíme si promluvit..." u hlavních hrdinů a pak se steně nikam nedobrali - nuda - předvídatelný děj - infantilní rozhovory - rozchody a návraty. Kniha byl můj velký krok vedle.

10.01.2016 1 z 5

Jedno velké DOPORUČENÍ !

04.02.2024 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Od první stránky do poslední skvělé - skvělé - skvělé !!! Sice je kniha pro podstatně mladší čtenáře, ale byla jsem opravdu příjemně překvapená !
Čtivé, napínavé, překvapivé, vtipné - už jsem si koupila druhý díl. Za mě velké překvapení a příjemné osvěžení v mojí knihovně.

24.07.2018 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Vůbec mě to neoslovilo, stránku za stránkou se děj vlekl, celé mi to přišlo o ničem, tedy jen o tom že má P. "pronásledovatelku".
Sedmilářky od autorky mě nadchly, tohle dílo se podle mě nepovedlo.

11.11.2016 1 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Zdařilé dílo !!!

12.08.2015 5 z 5

Zajímavý příběh plný zvratů a atomové bomby :-)
Zařazuji do domácí knihovny.

11.07.2015 4 z 5

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

Nuda, pár věcí k zamyšlení se sice nejde, ale je to slabota.
Knížka je možná dobrá pro ty, co si neváží toho co mají.

Čekala jsem víc.

30.12.2014 2 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Taky jsem na konci brečela, ale štěstím, že už jsem to konečně dočetla.
Tohle fakt nechce číst nikdo. Souhlasím se všemi komentáři kde je uveden - odpad nebo 1*.

27.01.2024 odpad!

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

...ale jo, bylo to fajn:-) Ikdyz některé momenty infantilní, ale jinak pohoda. Jako relax doporučuji.

09.07.2023 4 z 5

Zapomenuté příběhy Zapomenuté příběhy Marian Kechlibar

Je potřeba znovu objevit zapomenuté příběhy. Doporučuji.

21.10.2018 4 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Už vím, že musím přečíst všechny díly, to se jinak nedá.
Kniha se mi líbila, občas mi připadalo, že se děj vleče, ale jinak slušné dílo.

12.09.2016 4 z 5

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Doporučuji, souhlasím. Mluvit stejným jazykem funguje. V rozpacích jsem byla z kapitoly 12. Zajímalo by mě jestli se Annin experiment povedl ještě někomu kromě Anny.

14.01.2024 4 z 5

Medúzy stárnou pozpátku: Dlouhověkost pohledem vědy Medúzy stárnou pozpátku: Dlouhověkost pohledem vědy Nicklas Brendborg

Doporučuji! Podloženo výzkumem a studiemi. Žádné bláboly.

11.11.2023 5 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Začátek slibný. Pak se děj loudal. Konec příliš předvídatelný.
Hlavní hrdina mě přestal bavit v půlce knihy. Persefonu pořád "poponášel" a sledoval jestli dost jí a pije...S mytologií to nemá kromě jmen nic společného:-)

21.01.2023 2 z 5