astina astina komentáře u knih

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

pohodové čtení, hodnotím lépe než druhý díl

16.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Za sebe dávám všechny hvězdičky, kniha je čtivá, moc se mi líbila.

10.11.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

za mě super - prima čtení na nevlídné podzimní dny

22.10.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se mi moc líbila. Zpočátku jsem měla zmatek v postavách, ale musím poctivě přiznat, že jsem ji přečetla na jeden zápřah, proto ráda doporučuji dál

18.06.2017 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Oddychové čtení - kniha se čte sama, za sebe rozhodně doporučuji.

13.06.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Autorka nezklamala - kniha se mi líbila. Velmi čtivý psychothriller, rozhodně nesouhlasím s negativním hodnocením. Za mě plný počet hvězdiček.

26.01.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha byla velmi čtivá, děj měl spád, konec byl sice trošku přitažený za vlasy - práce policie a reakce rodiny, ale nevadilo mi to a dávám plný počet hvězdiček.

18.01.2017 5 z 5

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Za mě plný počet bodů - knihu jsem přečetla velmi rychle. Zajímavé prolínání vyprávění dvou postav - holčičky Carmel a její maminky Beth, která ji nepřestává hledat celých 5 let. Zajímavé a poutavé je vykreslení postavy "dědečka", u kterého a s kterých holčička stráví tu dlouhou dobu.Napínavé čtení až do konce - doporučuji.

06.11.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha se mi dobře četla, za mě prima oddychovka.

04.06.2016 3 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Kniha nezklamala, děj měl spád i správnou dávku napětí - severské autory mám ve velké oblibě a tak jednoznačně doporučuji.

27.04.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Paráda, děj má spád i záplatku, rozhodně doporučuji - přečetla jsem jedním dechem.

17.04.2016 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Musím souhlasit s většinou komentářů - autor je neskutečný talent, knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Za mě plný počet hvězdiček za nečekaný konec

25.03.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Přečetla jsem od Harlana Cobena hodně knih a neustále mě udivuje s jakou lehkostí píše. Čtivé, děj má spád a napětí, námět aktuální... Za mě plný počet hvězdiček.

06.03.2016 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Film jsem zatím neviděla, ale kniha naprosto jedinečná - čtivá, děj má spád, za mě plný počet bodů

04.03.2016 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Autor opět nezklamal, pohodová a čtivá knížka - za sebe doporučuji.

17.02.2016 5 z 5

Hluboké rány Hluboké rány Nele Neuhaus

Vzala jsem si ji náhodou, že vyzkouším zase nějakého nového autora a byla jsem mile překvapená - čtivá, napínavá - za sebe ráda doporučuji.

12.02.2016 5 z 5

Stará dáma vaří jed Stará dáma vaří jed Arto Paasilinna

Skvělý humor, prima oddechovka

30.01.2016 5 z 5

Ticho Ticho David Jan Žák

Ještě jsem podobnou knihu nikdy nečetla, začátek se četl dobře, konec mě úplně zmátl....v každém případě zajímavé

23.01.2016 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Nejprve jsem se nemohla začíst, ale od třetiny paráda s nečekaným koncem - za sebe moc doporučuji

23.01.2016 5 z 5

Schůzka v Paříži Schůzka v Paříži Harlan Coben

Knížku jsem opět přečetla jedním dechem - napínavé od začátku až do konce - autor nezklamal

14.01.2016 5 z 5