Dítě Bridget Jonesové přehled

Dítě Bridget Jonesové https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321802/bmid_dite-bridget-jonesove-xwa-321802.jpg 4 373 373

Bridget Jones série

< 4. díl

Trhlá a romantická Bridget je zpět! Navíc už dospěla do věku, kdy má poslední šanci otěhotnět. A to by nebyla Bridget, kdyby se jí to nepodařilo! I když všechno neproběhne úplně tak, jak si představovala... Vyslechne si bizarní rady od opilých individuí a „zasloužilých“ matek, zazmatkuje při ultrazvuku či na předporodním kurzu. Stále si hlídá váhu, víno konzumuje s rozumem a mezitím si klade tu nepříjemně trapnou otázku: „Kdo je sakra otec?“... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dítě Bridget Jonesové. Přihlašte se a napište ho.

Vendy1993
04.05.2024 4 z 5

Po průzkumu komentářů jsem se rozhodla,že tuto knihu budu číst jako třetí v pořadí. A zase je to kniha, kde jsem dřív viděla film. Nakonec je kniha trošku dějově jiná ale možná o to lepší. Bridget je pořád stejně trhlá i když s rostoucí zodpovědností a rostoucím břichem je poznat, že se snaží konečně dospět a nebýt tak trhlá. Konec knihy mě dojal.

TeraBla
26.03.2024 2 z 5

Jednoduchá jednohubka, která neurazí. Je to vtipné, naivní. Překvapilo mě množství sprostých slov a vůbec ty vztahy mezi postavami jsou takové zvláštní. Film lepší než kniha.

Stanas513
09.03.2024 3 z 5

Víc než inteligentní, mi Bridget připadá jako naivka. Ale při svém věku už by mohla mít víc rozumu... No, na pobavení je to knížka tak akorát. Někdy k smíchu, někdy k pláči. Přečetla jsem ji během dvou dnů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dítě Bridget Jonesové v seznamech

v Právě čtených3x