AshleySimmer AshleySimmer komentáře u knih

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Nádherná knížka!!! ❤️
Sice mě docela na začátku štvala Margot, teda až do té doby, kdy se usmířila s Trinou.
Do půlky knihy, jsem se trochu musela i nutit tu knížku číst, ale potom to šlo samo :-).
Ale ten konec! Ten byl tak dojemný a krásný ☺️.
Nejlepší by bylo napsat ještě další díl, o životě jak Lara Jean chodí na univerzitu nebo napsat jinou knížku, z pohledu např. Petera :). Těším si i na třetí díl filmu.
Doporučuji a dávám 4,5 ⭐❣️

18.10.2020 4 z 5

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Skvělá knížka, rychle se to četlo, a na to, že ji napsala autorka v 13 letech, má opravdu talent :) ❤️

12.09.2020 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Romantická, upřímná, vtipná, skvělá knížka! ❤️
Fakt hezky napsané, MOC se mi to líbilo.
Velmi doporučuji :).

24.08.2020 5 z 5

Prázdniny v sedle Prázdniny v sedle Gill Morrell

Fajn knížka, moc se mi to líbilo! :-)

03.08.2020 4 z 5

Útěk k oceánu Útěk k oceánu Sharon Siamon

Zajímavý, dobrodružný, skvělý příběh :-).

02.08.2020 4 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Asi po třetí nebo po čtvrté přečtena :D. Pořad dobrá kniha ❤️.

31.07.2020 4 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Zábavné, vtipné, úžasné. Super kniha! ❤️ Nikdy neomrzí :D.

31.07.2020 5 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Podle mě, nejslabší kniha od Kasie. Ale zase bylo super, že láska tam nebyla až na konci, což je vzácný :D.
Donavan byl fajn, stejně tak i Lacey a Amanda. Ale Grantové ego bylo neuvěřitelné, ale bylo to aspoň o to vtipnější :D.
Za mě 3,5 ⭐ :).

30.07.2020 3 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Moje první přečtená kniha od Kasie West!
Jak jsem to četla poprvé, byla jsem z ní MEGA nadšená, takže jsem chtěla číst další její knihy a doufala ze i další bude psát ❤️.
Skoro všechny postavy v této knize byli moc fajn :). Takže určitě doporučuji ❣️.

29.07.2020 5 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Skvělá kniha, četla se sama, Seth byl fajn, moc doporučuji ❤️.

29.07.2020 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Super kniha, skvělý děj, určitě doporučuji:) ❤️.

29.07.2020 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Tak... První díl byl o něco lepší než tenhle, ale taky ušel :D.
Zakončení knihy byl krásný, bylo fajn jak Laře Jean všechno docházelo, uvědomovala si ty věci, které ji předtím unikaly.
Ale neušlo mi, že tam Josh skoro nebyl, jakože si vzpomínám, že snad jen dvakrát se tam ukázal :/.
Ale jinak jsem se u knihy nenudila, netáhla se, byla super a doporučuji :).

21.07.2020 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Fakt úžasnááá kniha! ❤️ Moc se mi to líbilo. Sice konec se mi až tak nelíbil jako zbytek, ale jinak... Bomba :D.
Joshe jsem si hodně oblíbila, Chris zas tak ne, ale aspoň nebyla horší než její sestřenice :D. Ale jinak tam byli skoro všechny postavy fajn :-).
A moc doporučuji :) ❤️.

12.07.2020 5 z 5

Příběhy nejhorší nejky v historii Příběhy nejhorší nejky v historii Rachel Renée Russell

Super knížka, jako vždy❣️.
Moc mě potěšilo, jak Nikki zjišťovala tu záhadu, jak všechno do sebe zapadalo když tam byla ta zápletka :-).
Ale konec mi přišel docela odbytý, ale to je jen taková drobnost :D.
Btw, je úžasné že, Deníky Mimoňky slaví desetileté výročí, opravdu suprová série, těším se na další díl ;).

08.07.2020 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

No... Ze začátku se mi to líbilo, ale ke konci mě potom trochu zklamalo, jak neurčitě to skončilo mezi Amy a Rogerem :D. Ale zase mne potěšilo něco jiného :-). Pořad mi ale přijde smutné co se stalo Amyinu otci, čímž mi přišla ta kniha trochu smutná :/.
Ale asi to není takový ten žánr, na jaký jsem zvyklá.
Takže nevím, jestli se k tomu někdy vrátím, ale možná někdy jo, za pár let :).

21.06.2020 3 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Třetí nejlepší kniha ze série Polibků ☺️. (Až po New Yorku a Římě) Jason mi přišel fajn a sympatický, Cassie někdy až moc přecitlivělá. Také to nebylo moc vánoční, což mi nevadilo, když jsem to četla v červnu :D.

09.06.2020 5 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Druhá nejlepší kniha od Kasie West!
Abby a Cooper mi byli sympatičtí a jejich humor byl super :-D. Kniha se mi moc líbila, určitě doporučuji ❤️.

08.06.2020 5 z 5