Prázdniny v sedle

Prázdniny v sedle https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82933/prazdniny-v-sedle-82933.jpg 4 38 5

Jessica se nedá série

Jessica věřila, že si prázdninový tábor s koňmi opravdu užije. Je sice pravda, že ještě nikdy na koňském hřbetě neseděla...ale to přece nemůže nikomu vadit, ne? Vždyť právě proto na tábor jede - aby se to naučila. Když ale přijela a seznámila se s ostatními dětmi, okamžitě začala litovat, že raději nezůstala doma. Všichni neustále mluvili o koních, těšili se na výlety - a hlavně si v sedle počínali opravdu zkušeně... Jessiku pomalu opouštěla odvaha. Byla si docela jistá, že se přede všemi zesměšní a každému bude jen pro legraci. A aby toho nebylo málo, koně jsou mnohem větší než čekala - a jde z nich strach! Jak si s tím vším Jessica poradí?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

The Pony Vacation , 2005

Lovehorses365
15.01.2023 5 z 5

Krásná knížka. Jen co jsem ji otevřela věděla jsem že se zařadí mezi moje oblibené knihy.

AshleySimmer
03.08.2020 4 z 5

Fajn knížka, moc se mi to líbilo! :-)

Elulilinka1
02.01.2019 4 z 5

Pěkná kniha se zajímavým dějem. Souhlasím s denča 1000, že je to trošku nereálné...ale i tak se mi knížka líbila.

denča1000
25.09.2016 3 z 5

Hezké, ale takové nereálné.Posadit na koně někoho kdo na něm nikdy neseděl a pustit ho do přírody, je naprosto šílené. Ale je to jen kniha pro mládež, takže spíše taková pohádka.

Katrys
12.08.2012 5 z 5

moc pěkný příběh o koních

koně prázdniny příběhy o koních

Gill Morrell
anglická