ArwenAragorn ArwenAragorn komentáře u knih

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Slabší. Na začátku Karin omílá to, co už její věrný čtenář ví.

01.01.2017 3 z 5

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Pátá knížka od Karin, zjišťuji, že vztahům mezi hlavními hrdiny se už autorka tolik nevěnuje (naštěstí). Dobrá.

01.01.2017 4 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

Trochu slabší než Genesis a Triptych.

01.01.2017 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Tak tahle kniha od Karin mě moc bavila.

01.01.2017 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Všechny knížky od Karin jsem četla už před delší dobou, přihlásila jsem se na databázi před nedávnem, tak si je musím nejřív vybavit. Genesis se mně určitě líbila nejvíc (Zběsilost jsem ještě nesehnala). Lehce, nebo spíš dost brutální, akční, nápad dobrý. Určitě doporučuji!

01.01.2017 5 z 5

Zemři! Zemři! Karen Rose

Knihu jsem začala číst s rozpaky. Hned na začátku se začala rýsovat možná lovestory mezi archeoložkou Sophi í(překrásná blondýna, vlasy po pás, neuvěřitelně chytrá) a detektivem Vitem (dokonalý playboy). Bála jsem se, že to bude červená knihovna typu Lisa Jackson. Naštěstí to bylo stravitelnější. Nápad nebyl špatný, kniha měla spád, ale-ukázalo se, že Vito (kromě toho, že je dokonalý mužský a milovník -pochopitelně) je navíc velmi citlivý, umí krásně zpívat opery a Sophie je čím dál víc krásnější a chytřejší. Za tu romantiku hvězdičky dolů.

31.12.2016 3 z 5

Mistr zločinu Mistr zločinu James Patterson

Moje druhá kniha od autora. Námět se mně líbil, měla spád, akci. Pokud bych věděla předem, že půjde o ruskou mafii, nevím, jestli bych si knihu vybrala. Ale četla se dobře. Autora ještě moc neznám, vybírám knihy pouze s Alexem Crossem a zdá se, že starší jsou lepší (ale nemohu ještě soudit, jsem u tohoto autora nováčkem, jak jsem říkala).

31.12.2016 4 z 5

Podraz Podraz James Patterson

Moje první kniha od Jamese Pattersona. Takový průměr. Čte se docela dobře, ale víc se od ní očekávat nedá. Trošku mně připadá, že autor už nemá moc z čeho "vařit".

31.12.2016 3 z 5

Led v žilách Led v žilách Yrsa Sigurðardóttir

Moje první kniha od této autorky a půjčím si klidně další. Vztahy mezi lidmi v táboře uprostřed mrazu a ledu, jejich postupné objevy a podezření. Dozvěděla jsem se i něco z prostředí inuitské komunity. Napětí chvílemi ubývalo, chvílemi přibývalo, místy jsem se trochu nudila, ale jsem docela spokojená, kniha je svým způsobem působivá.

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

Tahle knížka se mně dost líbila. Utíkání a bloudění po lesích mělo své napětí a policistku Brynn jsem si oblíbila. Za jednu noc toho stihla vážně dost.Hvězdičku strhávám za konec, se kterým jako by si autor nevěděl rady.

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Pokud se v knize řešil jen Hodinář, tak to šlo, ale jak přibylo téma korupce - nuda

30.12.2016 3 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Nedočetla jsem.

30.12.2016 1 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Tak to mě nudilo, ty nezáživné popisy, co vrah-kouzelník použil a celá kniha.

30.12.2016 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Nedočetla jsem. Sběratel kostí v podstatně horší formě.

30.12.2016 2 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Dobrá kniha, podle mě nejlepší z celé série. Ale mně připadá to honění za hádankami typu Sherlock Holmes - ha zde otisky pneu Dunlop, vrah vážil 87 kil, měřil 1,782 m (nevím, jak je to ve starých anglických mírách ) a kouřil tabák té a té značky, trochu mimo. Přesto tady dávám plný počet. Jsem asi jediná, ale Deaver mě zas tak moc nebere.

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Moje první setkání s autorkou a zrovna trošku slabší kniha. Řekla bych, že mému konečnému hodnocení hodně pomohl závěr.

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Další skvělá kniha. Jako bonus jsem se dozvěděla i něco z historie.Doporučuji!

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Jane a Maura se v tomto díle setkávají poprvé s klubem Mefisto a s charismatickým Anthony Sansonem. Tentokrát proti nim snad nestojí člověk z masa a kostí, tak to aspoň popisují členové klubu, kterých ovšem začne vrahovou rukou postupně ubývat. A také Lili se snaží utéct před smrtí.

Hodina zabíjení Hodina zabíjení Lisa Gardner

Kniha je dost akční, napínavá a opět-jaké překvapení! - skvělá.

Zmizení Zmizení Lisa Gardner

Zase jsem spokojená, že jsem si mohla přečíst další knihu od Lisy Gardner. Je sice o trochu slabší než předešlé, ale dávám ještě 100%.