Mistr zločinu

Mistr zločinu https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9805/bmid_mistr-zlocinu-Fee-9805.jpg 4 112 19

Alex Cross série

Alex Cross bojuje s nejbezohlednějším a nejnebezpečnějším vrahem, s jakým se kdy utkal, s nelístostným dravcem známým pouze jako Vlk. V celé zemi jsou za denního světla unášeni muži a ženy, pak beze stopy mizí...

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Big Bad Wolf , 2003

Stanas513
09.10.2023 4 z 5

Detektivka s otevřeným koncem. Alex se potýká s novým zaměstnáním v FBI, s láskou na dálku, s matkou svého nejmladšího syna. No, je to spíš o něm, než o chycení největšího zločince. Ale určitě se mi kniha četla velice dobře. Styl pana Pattersona se mi líbí.

petraj30
19.01.2021 5 z 5

(SPOILER) Další otřesné téma, ale bohužel stále a neustále aktuální.
Alex sice začal pracovat pro FBI, ale v jistém směru mi tam chybí loajalita ostatních kolegů. Myslím, že to taky nebude po pravé ořechové. Přijde mi to, že šel Alex z bláta do louže. Ale tady to teprve začíná, tak snad se mu v budoucnu povede alespoň po té profesní stránce .
Strašně mě mrzí, že se objevil problém v podobě Christine a tahanice okolo malého Alexe.
Alex Cross to asi nikdy nebude mít v životě jednoduché. A nebude klid ani ve zločineckém světě, protože ten pravý Vlk ještě nebyl dopaden.
I když to byl hrůzný případ a smutný příběh, líbilo se mi to více než některé předešlé knihy. Jsem napnutá, co se bude dít dál. Opět je tu otevřený konec nejen s Vlkem, ale myslím, že i s Christine.

kolacky
09.05.2020 4 z 5

Dobrá kniha, dobrý příběh, opět znectěný mizernou korekturou. Chybějící čárky, vynechaná písmena a slabiky... a překladatelské či jaké perly jako skenr, skanovat či pikap... Chce se mi brečet.

terka95
26.01.2020 5 z 5

Téma únosů mě v knihách baví, kniha měla spád s bavil mě i soukromý příběh vyšetřovatele Alexe:)

koki.veru
10.12.2019 5 z 5

Opět krásná knížka od J.Pattersona. Velice se mi líbí krátké kapitoly, má to lepší spád. Knížka přečtena během chvíle a jdu se vrhnout na další díl.

Costanzo
24.09.2018 5 z 5

Krátké kapitoly, strhující děj a pokaždé bravurně vykreslený psychopat, to jsou hlavní přednosti série s Alexem. Knihy se prostě nedají odložit!

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

moudivlacek
24.12.2017 4 z 5

Tak si říkám, jestli to někdy u Alexe dopadne dobře, opětovně otevřený konec, ale věřím, že další díl či ještě další Vlk bude dopaden. Ale co mě úplně srazilo na kolena byla situace s Alexem Juniorem, to byla na mne silná káva.
A mimo jiné také to, že stále se tam nějakým způsobem vyskytuje Kyle Craig, což mě docela děsí, tuším, že ještě neměl poslední slovo.
Přesto jsem zvědavá na další díl.

anko57
15.10.2017 4 z 5

Alex Cross nikdy nezklame, je to můj oblíbený detektiv, resp. policejní psycholog.

Kerberos
20.06.2017 4 z 5

Opět dobré až na to,že už si začínam myslet,že mají masové vrahy na každém rohu.

ArwenAragorn
31.12.2016 4 z 5

Moje druhá kniha od autora. Námět se mně líbil, měla spád, akci. Pokud bych věděla předem, že půjde o ruskou mafii, nevím, jestli bych si knihu vybrala. Ale četla se dobře. Autora ještě moc neznám, vybírám knihy pouze s Alexem Crossem a zdá se, že starší jsou lepší (ale nemohu ještě soudit, jsem u tohoto autora nováčkem, jak jsem říkala).

Evus
07.04.2016 4 z 5

Občas nestačím žasnout, jaké parchanty jsou autoři schopní vymyslet...

Plútarchos
18.01.2015 2 z 5

"Mistr zločinu" (The Big Bad Wolf) je druhá kniha od Pattersona, kterou jsem letos přečetl. Agent FBI Alex Cross bojuje s bezohledným a nebezpečným vrahem, který má neomezené možnosti. Cross pomalu odhaluje únosy a obchodování s lidmi, které má na svědomí Vlk. Podaří se mu zachránit několik obětí a dostat za mříže pár Vlkových lidí, ale Vlk nakonec dopaden ani odhalen není. James Patterson je skvělý vypravěč a knihy se dobře čtou, ale jak "Pošta od Mary" tak i tato kniha postrádá smysluplné vyústění a závěr!

putpuda
01.11.2013 5 z 5

Zrovna jsem dočetla, sice chyby byly, ale opět skvělé čtivo....už mám další díl, tak se do toho hned vrhnu :)
Lucifuk - chápu, že tě to nebavilo pokud to byla tvá první, doporučuji číst od začátku série :) Já tohoto spisovatele přímo miluju, knížku mám přečtenou většinou za den dva....a právě proto, že jsou ty kapitoly tak kraťoučké, tak to nutí číst dál a dál :)

Bača
22.10.2013

Opět mám za sebou další z dílů s Alexem Crossem. Znovu mě Patterson vtáhl do děje a já knihu dal za jedno odpoledne a večer. Skvělé čtivo. Avšak, najde se přeci jen výtka... Někdy mi přišly až překombinované možnosti útěku Vlka. A myslím, že by si tato postava zasloužila i trochu více pozornosti. Nic to však nemění na tom, že je kniha dobrá!!! Doporučuji! =) P.S.: Lucifuk má pravdu, leckteré překlepy od českého překladatele, prostě jich je tam dost! =D

lucifuk
15.09.2013 1 z 5

Najhoršia detektívka, akú som kedy čítal. Nechápem, ako môže byť Patterson taký obľúbený. Veľmi skratkovité písanie, žiadne dych berúce zvraty a ešte to celé aj zle skončí. Záporák uteká a nič sa mu nestane a trase sa pred ním celé FBI. Rýchlo si musím prečítať niečo od Connellyho, aby som sa trocha ukludnil. A to ešte nehovorím o množstve preklepov, ktoré sú v knihe.

pamica
26.10.2012 5 z 5

Alex Cross opět nezklame a kniha kromě rodinných starostí agenta FBI přináší i hodně napínavých chvil. Konec knihy dává tušit, že s "Vlkem" se ještě setkáme...a já se na to těším!

derminator
12.06.2011 5 z 5

Až na ten konec kdy se opravdu nedozvíte kdo je velký vlk je to vynikající napětí!

Kunstábl
06.05.2011 3 z 5

Konec vás zklame - nedpzvíte se, kdo je Vlk:-)))