Podraz

Kyle Craig, bývalý pracovník FBI, který byl odhalen jako mimořádně vynalézavý a brutální vrah přezdívaný Génius, uprchl z nejpřísněji střeženého vězení. Teď systematicky odškrtává na svém seznamu všechny, kdo původně byli zodpovědní za jeho dopadení a uvěznění. Alex Cross, proslulý odborník na psychiku zločinců, figuruje na jednom z předních mís...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26710/podraz-26710.jpg 4.380

Alex Cross (13.)

Double cross (2007)

Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno:, Alpress

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Kerberos
20.06.2017

Co je to za vězeňí,že jim uteče masový vrah!

Bar16
15.04.2017

Jako vždy skvěle promyšlený příběh a zápletka. Patterson umí prodat napětí, konce jsou u něj vždy rychlé. Kniha měla spád a líbí se mi, že ne vše se vyřešilo... Že další kniha bude pokračováním :-)

konicekbily
02.04.2017

Průměrný příběh, moc mě s ním nepřekvapil, ale zase si od něj něco přečtu. Dobře se čte, oddechový repertoár.

Danuše7
23.03.2017

četla jsem i lepší od tohoto spisovatele

ArwenAragorn
31.12.2016

Moje první kniha od Jamese Pattersona. Takový průměr. Čte se docela dobře, ale víc se od ní očekávat nedá. Trošku mně připadá, že autor už nemá moc z čeho "vařit".

jarva
11.02.2016

Jak teda skončil příběh v knize "Spirála smrti? Jak a kdy chytil Cross "Genia" a "Genius" byl odsouzen a uvězněn nebo ne ?
Nyní čtu knihu "Podraz", kde "Genius" utíká z vězení. Je, prosím, mezi těma dvěma knihama nějaká dějově spjatá, která obě knihy: "Spirálu smrti" a knihu "Podraz" spojuje ?
Děkuji za vaše názory, už se těším.

malen
22.12.2015

I když vždy ráda sáhnu po dalších dílech " Crosse", těm prvním dvěma se to prostě nevyrovná.. A tenhle díl mi přišel takový ... o ničem. I když se dobře četlo, jsem naprosto zklamaná..

šipek
11.01.2015

Pohodové čtení,odpočinkové.

Evus
13.11.2014

Příjemná Crossovská oddychovka a "oblíbený" Kyle jako přídavek

Laf
21.03.2014

Kniha se mi moc líbila. Sice trochu moc krutých vražd, ale to k tomuto žánru patří. Kniha zůstala s otevřeným koncem, takže sehnat pokračování by bylo fajn :D Doporučuji, nebudete se nudit :-)

wewercak
25.08.2013

Podraz byla moje první kniha tohoto autora. Jelikož však postavu Crosse znám, okamžitě jsem se chytl. Vrah v této knize byl výborně vymyšlený, což je paradoxně největší kámen úrazu, neboť ani sám autor nevěděl, jak ho dopadnout. Podezřelých je na začátku stejně jako deset stránek před koncem, a tak si Patterson pomohl velmi laciným trikem, který mu tedy v hodnocení neodpustím.

Klady knihy jsou dobře napsané charaktery; záporem v podstatě nulové vyšetřování, zaměření spíše na osobní stránku detektivů, než na jejich práci, přímo "debilní" konec, ať už s jedním nebo druhým vrahem.
50%

sabca
28.03.2013

Dobře napsaná kniha, jako všechny tohoto spisovatele. Stojí za přečtení. I zde si nechal prostor na volné pokračování. Dobrý způsob, jak si udržet čtenáře.

pamica
09.12.2012

Kyle Craig opět ve hře? No další díl Alexe Crosse co jsem četl jedním dechem plný napětí co se z toho vyklube tentokrát?!
Jako vždy jen doporučuji!

Viviana
24.10.2011

Jako snad všechny autorovy knihy, i tahle pořádně (a parádně) odsejpala. Nemám v podstatě námitek, až na, a teď přijde trochu SPOILER, na můj vkus příliš časté používání geniálně řešených masek.