Nedostatek důkazů

Alex Cross je na stopě brutálnímu predátorovi přezdívanému Řezník, který pro zábavu znásilňuje a vraždí ženy. Vyšetřování ukazuje, že současné zločiny mají souvislost se starým a dosud nevyřešeným případem se smrtí jeho milované Marie. V té chvíli se Řezník pro Alexe stane osobní záležitostí nezaplaceným účtem, který je třeba nyní vyrovnat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9803/big_nedostatek-dukazu-URw-9803.jpg 4.3115

Alex Cross 12.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Alpress

Cross, 2006

Kniha Nedostatek důkazů

petraj30
08.02.2021

(+ SPOILER) Další skvělý případ s Alexem Crossem. Tentokrát se podrobněji dozvídáme o minulosti respektive o smrti jeho manželky. Na konci byly opět velké dohady, jak to doopravdy bylo, ale snad už to má Alex konečně za sebou a zná celou pravdu.
Byla jsem moc ráda, že Alex opustil FBI a otevřel si vlastní soukromou praxi. Sice to bude pořád úzce spjato s jeho ostatními budoucími případy, ale tady bude svým vlastním pánem a už to je samo o sobě velkou výhodou.
Jeho úžasnou rodinku mám v oblibě čím dál víc a doufám, že se s ní budu setkávat i na dále. Je to příjemné odlehčení od neustálého napětí.
Ten samotný případ byl opět velmi otřesný, ale i zajímavý. Bylo to skvělé.

medlovice
19.07.2019

Na léto výborné čtení, krátké kapitoly , napětí. Proto se tyto knihy dost půjčují. V tomto příběhu mě poprvé bylo Alexe Crosse líto, protože se ukázal jako člověk , který někoho miloval a ztratil. Rychle přečtené.

konicekbily
07.03.2019

Standardně rychlý styl psaní je tentokrát urychlen Řezníkovými superakcemi a zatažením nejbližšího okolí hlavního hrdiny do centra dění. V závěru je naznačeno, že nekonečná série je opravdu nekonečná. Pohodové odpočinkové čtení.

moudivlacek
27.11.2018

V tomto díle se konečně dozvíme podrobnosti o smrti Alexovy manželky Marie, není to ale nic hezkého. Každopádně Alex zde dochází k rozhodnutí odejít od FBI a věnovat se zas své soukromé praxi. Vůbec to neznamená, že má od vražd klid. Dokonce je to pro něj ještě víc osobní. Konec je o nervy a vůbec člověka neuklidní. Jsem zvědavá na další díl.

Costanzo
11.10.2018

Sérii s Alexem Crossem mám moc ráda. Některé knihy jsou topovky (Sběratel polibků nebo Spirála zločinu), některé jsou prostě takové pohodovky a tato kniha k nim patří. Nejvíce opravdu oceňuji krátké kapitoly a svižné čtení. Navíc mě jeho životní příběh prostě baví a Patterson umí v každé knize vykouzlit opravdu "super psychouše"

čef
14.02.2018

Nekonečná řada vražd a znásilnění prováděných nájemným vrahem s velkou radostí a pocitem neporazitelnosti. Po dobu více než deseti let je nejenom tímto šílencem Alex Cross a jeho rodina pod velkým tlakem. Strohým stylem vyprávění bez velkých detailů s krátkými větami a kapitolami se napínavý děj řítí k předpokládanému konci. Čtení na pár hodin, které nenudí.

helenkan
30.05.2017

Opět jedna napínavá detektivka,kterou jsem nemohla odložit dokud jsem nebyla na konci.

daza.dt
11.09.2016

Jsem velká fanynka Pattersona a Alexe Crosse. Ale musím přiznat, že třeba knihy (Sběratel polibků, Jack a Jill a nebo Provinilé manželky) mě zaujaly mnohem více. Ale jinak příjemné počtení.