Nedostatek důkazů

Nedostatek důkazů https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9803/bmid_nedostatek-dukazu-URw-9803.jpg 4 123 22

Alex Cross série

Alex Cross je na stopě brutálnímu predátorovi přezdívanému Řezník, který pro zábavu znásilňuje a vraždí ženy. Vyšetřování ukazuje, že současné zločiny mají souvislost se starým a dosud nevyřešeným případem se smrtí jeho milované Marie. V té chvíli se Řezník pro Alexe stane osobní záležitostí nezaplaceným účtem, který je třeba nyní vyrovnat.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Cross , 2006

janina66
19.10.2022 4 z 5

Svižné, velmi čtivé, krátké kapitoly.
Ale raději mám ucelené knihy od autora.
Kniha se mi i tak líbila.

petraj30
08.02.2021 5 z 5

(SPOILER) Další skvělý případ s Alexem Crossem. Tentokrát se podrobněji dozvídáme o minulosti respektive o smrti jeho manželky. Na konci byly opět velké dohady, jak to doopravdy bylo, ale snad už to má Alex konečně za sebou a zná celou pravdu.
Byla jsem moc ráda, že Alex opustil FBI a otevřel si vlastní soukromou praxi. Sice to bude pořád úzce spjato s jeho ostatními budoucími případy, ale tady bude svým vlastním pánem a už to je samo o sobě velkou výhodou.
Jeho úžasnou rodinku mám v oblibě čím dál víc a doufám, že se s ní budu setkávat i na dále. Je to příjemné odlehčení od neustálého napětí.
Ten samotný případ byl opět velmi otřesný, ale i zajímavý. Bylo to skvělé.

medlovice
19.07.2019

Na léto výborné čtení, krátké kapitoly , napětí. Proto se tyto knihy dost půjčují. V tomto příběhu mě poprvé bylo Alexe Crosse líto, protože se ukázal jako člověk , který někoho miloval a ztratil. Rychle přečtené.

konicekbily
07.03.2019 4 z 5

Standardně rychlý styl psaní je tentokrát urychlen Řezníkovými superakcemi a zatažením nejbližšího okolí hlavního hrdiny do centra dění. V závěru je naznačeno, že nekonečná série je opravdu nekonečná. Pohodové odpočinkové čtení.

moudivlacek
27.11.2018 4 z 5

V tomto díle se konečně dozvíme podrobnosti o smrti Alexovy manželky Marie, není to ale nic hezkého. Každopádně Alex zde dochází k rozhodnutí odejít od FBI a věnovat se zas své soukromé praxi. Vůbec to neznamená, že má od vražd klid. Dokonce je to pro něj ještě víc osobní. Konec je o nervy a vůbec člověka neuklidní. Jsem zvědavá na další díl.

Costanzo
11.10.2018 5 z 5

Sérii s Alexem Crossem mám moc ráda. Některé knihy jsou topovky (Sběratel polibků nebo Spirála zločinu), některé jsou prostě takové pohodovky a tato kniha k nim patří. Nejvíce opravdu oceňuji krátké kapitoly a svižné čtení. Navíc mě jeho životní příběh prostě baví a Patterson umí v každé knize vykouzlit opravdu "super psychouše"

čef
14.02.2018 5 z 5

Nekonečná řada vražd a znásilnění prováděných nájemným vrahem s velkou radostí a pocitem neporazitelnosti. Po dobu více než deseti let je nejenom tímto šílencem Alex Cross a jeho rodina pod velkým tlakem. Strohým stylem vyprávění bez velkých detailů s krátkými větami a kapitolami se napínavý děj řítí k předpokládanému konci. Čtení na pár hodin, které nenudí.

helenkan
30.05.2017 5 z 5

Opět jedna napínavá detektivka,kterou jsem nemohla odložit dokud jsem nebyla na konci.

daza.dt
11.09.2016 4 z 5

Jsem velká fanynka Pattersona a Alexe Crosse. Ale musím přiznat, že třeba knihy (Sběratel polibků, Jack a Jill a nebo Provinilé manželky) mě zaujaly mnohem více. Ale jinak příjemné počtení.

lea25
24.04.2016 4 z 5

Náhodná volba,příjemná oddechovka po Murakamim.:P

DickBach
20.04.2016 2 z 5

Dobré. Nezklamalo, ale ani nenadchlo. Pro mně je Cross trošku moc stejný, dokola tentýž děj, jen oběť mívá jiné jméno. Odpočinkové čtení, které kdykoli odložím a zas se vrátím, když není zrovna nic jiného po ruce....

Voliarty
05.03.2016 4 z 5

Po zhliadnutí upútavky na film Cross a dozvedení sa, že je natočený podľa knihy, zohnal som si ju. Je to dobrý thriller, v ktorom okrem hlavej postavy, detektíva-psychológa Alexa Crossa, ktorí sa snaží žiť ,,bezpečnejší život" kvôli rodine, sledujeme aj záporáka, ktorým je zaujímavo vykreslený psychopat, ktorí okrem, v popise spomenutého, znásilňovania žien aj vraždí pre mafiu.

ovpana
17.02.2015 2 z 5

Kniha mě moc nezaujala,nemohla jsem se do ní začíst.

petka-2007
21.01.2015 4 z 5

Bavilo, dobře se četlo..

Evus
07.04.2014 5 z 5

Alex Cross snad nikdy nezklame, výborný napínavý příběh se četl vlastně sám. Plný počet za ten nečekaný závěr a opravdové přátelství Alexe se Sampsonem.

Laf
04.03.2014 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Jediné, co bych vytkla je to, že mi tam chyběli informace o těch lidech, třeba o Alim. A protože jeho knihy čtu na přeskáčku, tak je to problém pro nezasvěceného :)

derminator
02.09.2013 4 z 5

Velice dobrá detektivka doporučuji!

Fiza
21.01.2013 5 z 5

Velmi kvalitní čtení, prostě další Crossovina. Od začátku do konce jsem hltal až najednou byl konec knížky...

pamica
26.11.2012 5 z 5

Opět napínavé do posledních chvil, čte se to samo a já mohu jen doporučit. Sérii s Alexem Crossem jsem si hrozně oblíbil a doporučuji všem, co si rádi přečtou napínavou detektivku!

guru
22.02.2012 3 z 5

Zo začiatku veľmi dobré, narástli moje očakávania, no záver pre mňa nebol úplne uspokojivý. Je to 12. dielo v sérii, a mám pocit, že autor už celú sériu len preťahuje.