Arven2001 Arven2001 komentáře u knih

Artemis Artemis Andy Weir

Marťan super, Artemis nic moc. Je to škoda, protože Marťan je jedna z mých nejoblíbenějších knih a na další knížku od autora jsem se hrozně těšila :-(

27.07.2018 2 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Trvalo mi téměř polovinu knihy se do příběhu začít, ale rozhodně to stálo za to. Je to úžasná kniha.

21.07.2018 5 z 5

Bylo to prostě divné. Tohle není příběh, který všichni chtějí.
3/5 a to jen pro nostalgii.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Ze začátku mi chvíli trvalo, zvyknout si na styl psaní. Ale stálo to za to. Zlodějka knih je ta nejkrásnější kniha, jakou jsem v životě četla. O prázdniny jsem ji přečetla za dva dny.
Film je taky moc hezký, ale s knihou nesrovnatelný. Chybí tam to nejdůležitější, to, proč všichni tu knihu milují.

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Tímto bych chtěla poděkovat čtenářské výzvě. Knihu jsem si přečetla kvůli ní (postava se stejným jménem, já se jmenuji Viola). Našla jsem nejen úžasnou knížku, ale také skvělého autora, který teď patří mezi moje nejoblíbenější.

Něco víc Něco víc Patrick Ness

Nechápu, jak může mít tak nízké hodnocení. Mě přímo nadchla. Nic takového jsem opravdu nečekala.

My ostatní tu prostě žijem My ostatní tu prostě žijem Patrick Ness

Moc mě to nebavilo, je to takové... nijaké. Dávám tři hvězdičky, ale to jen proto, že Patrick Ness je můj oblíbený autor.

Závoj smutku Závoj smutku Tommy Donbavand

Je to jako sledovat průměrnou epizodu Doctora who. Co ale musím pochválit je charakter Doktora v knize, byl úplně stejný jako v seriálu. Takže kdo má rád jedenáctého Doktora, toho kniha nezklame.

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Podle mě je to naprosto fantastická kniha. Doporučuji všem, kterým se líbilo Ready player one nebo Matrix. Kniha se nedá odložit, přečetla jsem ji za dva dny a dočetla jsem ji ve dvě ráno.

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Knížka je přesně napsaná pro všechny takové nerdy, jako jsem já. Příběh úžasný, reference na moje oblíbené filmy, seriály a na hry jsou skvělé. Takové malé pozitivum je to, že hlavní hrdina, stejně jako já, nemá rád latinu. Takže jsem si nejen jeho, ale i všechny postavy opravdu zamilovala. Jediná chyba v knize byl špatný překlad u některých názvů. (mám první vydání, nevím, jak to je u nového) Za mě nejhorší ,,TARDIS doctora Who“. Za to ale autor samozřejmě nemůže, takže 5/5

30.03.2018 5 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Knížka se mi moc líbila. Na obalu psali, že potěší každého fanouška serialu Doctor who. Proto jsem si ji bez váhání koupila. Jsem za to vážně ráda. Knížka je místy velmi vtipná a obsahuje přesně můj styl humoru.

26.02.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Vážně hrůza. Těšila jsem se na knihu o nelítostné vražetkyni a místo toho jsem dostala průměrný ya románek o dívce, kterou zajímá vše, jen ne vraždy. Doporučuji fanynkám twilight apod.

08.12.2017 1 z 5

Doctor Who: 11 Doktorů, 11 Příběhů Doctor Who: 11 Doktorů, 11 Příběhů Neil Gaiman

Některé příběhy byly super, některé mě moc nebavily.

05.07.2017 4 z 5

Návrat do budoucnosti I Návrat do budoucnosti I George Gipe

Úžasné. Je to jako sledovat prodlouženou verzi jednoho z nejlepších filmů.

31.03.2017 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Ze začátku se mi kniha moc líbila. Pak to ale bylo zdlouhavé a už mě to moc nebavilo.

03.03.2017 3 z 5

Sbírka úloh z matematiky pro základní školu Sbírka úloh z matematiky pro základní školu František Běloun

Jak já nenávidím testy z Bělouna

18.02.2017

Marťan Marťan Andy Weir

Dokonalé

22.01.2017 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Perfektní

07.01.2017 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Velmi napínavá knížka. Perfektní děj. Styl psaní nemá chybu.

09.08.2016 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski