Sbírka úloh z matematiky pro základní školu

Sbírka úloh z matematiky pro základní školu

Sbírka obsahuje řadu úloh určených k opakování a procvičování veškerého učiva základní školy, je vhodná i pro přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy. 8. vydání bylo upraveno tak, aby plně odpovídalo vzdělávacímu programu Základní škola. Rozšířena byla kapitola Úprava algebraických výrazů a doplněny byly 3 nové kapitoly – Goniometrie, Základy statistiky a Základy finanční matematiky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/107261/sbirka-uloh-z-matematiky-pro-zakladni-skolu-107261.jpg 4.923
Učebnice a slovníky, Matematika a logika
Vydáno:, Prometheus

Arven2001
18.02.2017

Jak já nenávidím testy z Bělouna

Janca007
21.09.2016

Cenná kniha na procvičení mozku, přispěje k úspěšnému absolvování přijímacích zkoušek. Připomíná mi to školní léta :-)

Peleus
16.05.2016

5* za vzpomínky, Pythagoriády a matematické soutěže Klokan.
P.S. Asi se mylně domníváte, že jsem byl drtič přes matematiku. Inu, jak jsem napsal, tak Mylně. Jen se mi při pohledu na knihu vyrojily vzpomínky na dobu, kdy jsem na podobné soutěže, ač nerad, musel chodit a kamarádit s touto a podobnými publikacemi.

Kateriska
27.04.2013

Výborně koncipovaná sbírka úloh, ve které jsme jen našli jednu chybu, co se týče správného řešení ve výsledcích. Sedmiměsíční studium této knihy mi pomohlo u příjímacích zkoušek a dostala jsem se nakonec na své vysněné gymnázium. Vřele doporučuji!

SPimy
03.01.2013

Dlouhá léta byla tato sbírka spíše nadstandartem matematiky, pokud jste zvládli její příklady, ve škole jste si poradili. A myslím, že dnes jsou na tom studenti spíše hůř, takže to nejspíš platí stále.

shevchenko
13.07.2012

Super sbírka, na které můžete natrvénovat, jak ns tom jste :)

vitavita
24.04.2012

Běloun to byl po léta mezi žáky pojem