Návrat do budoucnosti I

Cesta časem umožňuje Martymu poopravit nevalnou současnost. Napřed se ale musí dostat zpátky z roku 1955. Dobrodružná sci-fi komedie známá z filmového plátna.

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49536/navrat-do-budoucnosti-i-49536.jpg 4.264

Návrat do budoucnosti 1.

Literatura světová, Dobrodružné, Sci-fi
Vydáno, Cinema

Back to the Future, 1985

Kniha Návrat do budoucnosti I

Magrata15
08.09.2019

Film i kniha supr. Velmi promyšlená a vtipná sci-fi. Co víc říct? Všechny tři filmy bych mohla vidět pořád dokola a i kniha se dá číst opakovaně.

Grepp
06.06.2019

Tá pridaná hodnota s drtením walkmanov v zveráku v úvode knihy ma takmer priviedla k slzám.

hippiesak
08.06.2018

Přepis filmu, doslovný, ale i tak super :) První díl má na úvodu pár stránek příběhu navíc, co ve filmu nebylo, tak jsem se těšil na rozšíření příběhu, ale to bylo vše :) Ale neva, i tak to bylo super :)

happy-smile
30.12.2017

Doslovný přepis filmu. Fanoušci si zavzpomínají na tuto starou dobrou klasiku a pro neznalé si myslím, že to může být příjemné sci-fi o cestování do budoucnosti. Nenadchne ani neurazí.

Zabka27
18.10.2017

Matry McFly a Doc. Brown, doma je všichni žereme a filmy máme moc rádi a až nedávno jsem narazila na to, že je i kniha. I když je to doslova přepsaný film, i tak se mi to moc libilo a přečteno jsem měla za pár dní. Kultovní záležitost, která nesmí v mé knihovně chybět.

amaenium
03.10.2017

Tento film miluji a když jsem objevila, že má i psanou verzi tak jsme ji hned musela mít! Sice je to přepracovaný scénář, film "hozený" do knihy, ale to se v tomhle případě odpouští. Nesmí chybět v knihovničce žádnému fanouškovi sci-fi.

Arven2001
31.03.2017

Úžasné. Je to jako sledovat prodlouženou verzi jednoho z nejlepších filmů.

Liduka
17.02.2017

Jako jo. Líbilo se mi, jak tam autor vysvětlil nějaké detaily, co mi vrtaly hlavou, ale film je prostě film. Kytarové solo si skutečně nepřimyslíte :-)

Artemis
Artemis