Návrat do budoucnosti II

Návrat do budoucnosti II

Marty McFly na nové cestě časem. Skoky z roku 1985 do let 2015 a 1955 trochu zamíchají chodem historie městečka, známého z filmové komedie s Michaelem J. Foxem v hlavní roli.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28587/navrat-dobudoucnosti-28587.jpg 4.239

Návrat do budoucnosti (2.)

Back to the future 2 (1986)

Literatura světová, Dobrodružné, Sci-fi
Vydáno:, Cinema

hippiesak

Přepis filmu, doslovný, ale i tak super :) Ale mám raději první a třetí díl.

Bella1
15.11.2017

Tento díl jsem četla už asi počtvrté, je naprosto perfektní! Asi lepší než jednička a trojka. Mám ráda i film.

amaenium
03.10.2017

První díl je klasika, ale druhý díl mám o něco raději, jelikož se mi líbí, jak si představují rok 2015. Jak ho také vyobrazují na filmovém plátně. Skvěle čtivé - hned přečtené!

Lenna75
01.08.2016

Druhý díl mne nezklamal, byl takový, jaký jsem jej očekávala. Ačkoli byla kniha od jiného autora, tak se mi nakonec přeci jen líbila. DOPORUČUJI!

Aniga
20.11.2015

Tak už konečně máme budoucnost - 21.října 2015 již bylo :o)
Jedná se o úspěšné pokračování trilogie.
Ač pro mne také nejslabší díl, je však nutný, aby vše krásně zapadlo dál do třetího dílu.
Je až neuvěřitelné, kolik novinek se v roce 2015 vyplnilo (např. čtečka prstů, plochá televize, videokonference,...) a zase je tam něco i k pousmání, co se za tu dobu tak dopředu nevyvinulo (létající auto jako běžný dopravní prostředek, samo-vysoušecí bunda, která upravuje i velikosti a boty se samo-zavazováním, létající hoverboard, na kterém se sice co vím pracovalo, ale nemělo to zatím takové účinky, které čekali)
Pro mne jako fanouška nemohu hodnotit jinak než za pět, kniha se mi četla velmi dobře a dá se říct, že kopíruje téměř přesně film.

Terva
15.11.2015

Nejslabší článek trilogie. Tohle cestování časem je moc futuristické. Ano, jako celek to jistojistě funguje a je to dobré, ale až moc překombinované. Vlastně i film je takový - a proč ne, když je tato kniha jen adaptací scénáře a ne samostatný knižní počin. Je to prostě jen pocta perfektních filmů od Roberta Zemeckise.

Marthas
09.10.2015

Mnohem lepší styl napsání nebo překladu, ale nadále by se hodila lepší korektorská práce. Splést si několikrát v textu roky 2015 s 2025 apod, je do nebe volající, přesto to, že dávám tři hvězdy, je úspěch, protože tento díl zrovna nepatří k mým nejoblíbenějším..

doktorking
21.03.2013

druhý díl a opět latka nastavená vysoko,určitě ještě víc fantasy a sci-fi než první díl..