ariannpHm ariannpHm komentáře u knih

Tábor mladých vědců Tábor mladých vědců Jody Houser

Dutina mám že stranger things moc rád. Proto se mi líbil i jeho komiks. Detektivní zápletka se mi líbila.

Křest ohněm Křest ohněm Jody Houser

Super! Tohle jsem si dost užil. Nečekal bych, že někdy vyjde komiks právě o této postavě.

Šestka Šestka Jody Houser

Zajímavý komiks, který jsem si užil méně než díl první. Nedoplňuje to nic ze seriálu. 6/10

Druhá strana Druhá strana Jody Houser

Pěkná kresba, doplňuje to příběh seriálu. Celkem dobrý komiks. 7/10

20.12.2023 4 z 5

Batman: Já jsem Gotham (Black edice) Batman: Já jsem Gotham (Black edice) Scott Snyder

Že začátku nic moc. Pomalu se rozjíždí příběh. Poté se komiks ale dost zlepší a dá se číst.

Batman: Smrt rodiny Batman: Smrt rodiny Scott Snyder

Moc jsem si tento komiks užil. Krásná kresba, dobrý příběh+zábavné postavy.

20.12.2023 4 z 5

Silmarillion – Mýty a legendy Středozemě Silmarillion – Mýty a legendy Středozemě J. R. R. Tolkien

Dobře napsané, spousty informací. Moc se mi kniha líbila.

20.12.2023 4 z 5

Miles Morales: Ultimatní Spider-Man Miles Morales: Ultimatní Spider-Man Brian Michael Bendis

Pecka! Po dlouhé době opravdu povedený komiks.

Profesor X Profesor X Chris Claremont

(SPOILER) Komiks mě dost bavil. Dozvěděli jsme se, proč je profesor X na vozíku. Moc se mi líbí, jak je komiks nakreslený.

Power Man Power Man Chris Claremont

To bylo hrozný! Naprosto nedoporučuji číst. Sotva jsem to dočetl. Fuuuj!

20.12.2023 odpad!

Hulk Hulk Paul Jenkins

Neurazí, nenatchne.

20.12.2023 3 z 5

Strážci galaxie: Nejhledanější v galaxii Strážci galaxie: Nejhledanější v galaxii Mairghread Scott

Lehce nadprůměrný komiks, který ale pobaví. 5,5/10

Půl války Půl války Joe Abercrombie

O něco lepší než díl druhý, přesto jsem si čtení moc neužil.

Půl světa Půl světa Joe Abercrombie

Hmmmm. První díl se mi celkem líbil. To se nedá říct o tom druhém. Knihu jsem dočetl i přesto, že jsem od cca 200.strany začal umírat. Není to úplně nejhorší, ale nedoporučuji číst.

20.12.2023 2 z 5

Půl krále Půl krále Joe Abercrombie

Kniha mě dost bavila. Cením, jak je to napsané. Kniha má také pěkný příběh. Jarvi je zábavný hrdina. Přesto se tu najde pár chyb. 7/10

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Doteď byla moje nejoblíbenější manga jujutsu kaisen. Rjůku a Light to ale změnili. Tohle je peak všech mang, co jsem kdy četl. 10000/10

20.12.2023 5 z 5

Znovuzrození hrdinů DC Znovuzrození hrdinů DC Geoff Johns

Jedná se o slabší komiks, přesto ale zábavný. Je velmi krátký. Čtení tak na hodinu max. Pro pobavení poslouží dobře. Nic extra to ale není.

19.12.2023 2 z 5

Pfffff...rodiče! Pfffff...rodiče! Lena Vykutálená

Pro mladší cca kolem 8 let jistě zábava. Pro mě naprostá blbost. Kniha nic nenabízí, žádný příběh atd., kniha Není vůbec vtipná. Nedokážu říct o ničem, co by se mi zde líbilo.

19.12.2023 odpad!

Zajímavé časy Zajímavé časy Terry Pratchett

Díky této knize jsem si Prattcheta fakt zamiloval. Dle mě nejlepší díl ze zeměplochy. Klobouk dolů. 10/10

19.12.2023 5 z 5

Zlo v lidských srdcích Zlo v lidských srdcích Kevin Smith

Velmi dobrý komiks. Spider mana jsem si díky němu zamiloval. Byl to dospělý příběh plný napětí. Tleskám.

16.12.2023 5 z 5