ariannpHm ariannpHm komentáře u knih

Zápisník smrti 7 Zápisník smrti 7 Tsugumi Ohba

(SPOILER) Naprostá bomba plná odhalení. Bohužel je L mrtev. Myslím si,že bez něj už to nebude tak dobré. Každopádně tato manga super. 10/10

24.04.2024 5 z 5

Ocelový alchymista 3 Ocelový alchymista 3 Hiromu Arakawa (p)

Opět fajn manga. Nové postavy jsou fajn,je tu plno akce a dost odhalení. Dost povedený díl. 9/10

23.04.2024 4 z 5

Ocelový alchymista 1 Ocelový alchymista 1 Hiromu Arakawa (p)

Celkem fajnová manga. Příběh se mi líbí,postavy jsem si oblíbil. Jediné,co nefungovalo byl humor. 8/10

23.04.2024 4 z 5

Inspektor Šin'ja Kógami 3 Inspektor Šin'ja Kógami 3 Midori Gotó

Od ostatních dílů veliké polepšení. Děj se konečně rozjel,nejspíš dám po toto vydařeném dílu šanci i ostatním. 7,5/10

22.04.2024 4 z 5

Můj nejhorší nepřítel Můj nejhorší nepřítel Scott Snyder

Celkem průměrná záležitost. Místy jsem se nevyznal v kresbě,souboje byli na nic provedené. Moc mi to nesedlo. 5/10

22.04.2024 3 z 5

Učebna pomsty 1 Učebna pomsty 1 Karasu Jamazaki

Manga byla dost zvláštní. příběh o šikaně a pomstě nebyl dobře zpracován. Žádná postava není sympatická,děj se opakuje. Moc mi to nesedlo,ale přesto jsem se celkem bavil. 5/10

22.04.2024 3 z 5

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

(SPOILER) Druhý díl ještě lepší,než ten první. Nahlédl jsme zde do světa ghúlů. Kaneki mě furt baví,akce dobrá. +Kaneki má cool masku.10/10

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Tato kniha mě nebavila tolik. Děj byl nedotažený,jediné,co nesklamalo,je humor. Ten je prostě super. Celkově 6,5/10

21.04.2024 3 z 5

Lehké fantastično Lehké fantastično Terry Pratchett

Jedná z nejlepších knih autora. Humor je fajn,příběh mě baví. Nemohu této knize nic vytknout. 10/10

Spy x Family 1 Spy x Family 1 Tacuja Endó

Úžasný,netradiční příběh plný humoru a akce. Opravdu moc mě tohle baví. Určitě si koupím další díl. 10/10

21.04.2024 5 z 5

Jednou ranou Jednou ranou ONE (p)

Velká výhoda mangy je humor. Opravdu mě moc baví. Jinak jsem Teda čekal něco víc. Téměř každá kapitola je o tom,že saitama řekne vtip a zabije monstrum. A pak další. Až ke konci,když se objevil Genos to vypadalo,že se začne něco dít.Určitě dám manze ještě šanci,ale zatím nic moc. 6/10

21.04.2024 3 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 16 Zaslíbená Země Nezemě 16 Kaiu Širai

Tento díl mi přišel dost fajn,byl dost akční,líbí se mi,jak se z Norman stává pomalu blázen. Vyřešení sedmero zdí mě také dost překvapilo. Těším se na další díl,protože se těším,jak to dopadne se sonjuem a muzikou.

21.04.2024 4 z 5

Zápisník smrti 8 Zápisník smrti 8 Cugumi Óba (p)

No,po smrti L kvalita dost poklesla. Přijde mi,že se ho autor snaží neúspěšně nahradit. Near a Mello mě moc nebaví,ale abych jen nekritizoval,zápletka je fajn,konečně se vrací ryuk,který mě opravdu baví a Yagami je opět více vidět.
Celkově 8/10

21.04.2024 4 z 5

Němý hlas: Kniha sedmá Němý hlas: Kniha sedmá Jošitoki Óima

No,mangu jsem si dost užil. Řešilo se zde také jiné téma,než v dílech předchozích,avšak nepřijde mi to jako zakončení. Pokládám si otázku:co bylo dál?
Budu nad touto mangou ještě dlouho přemýšlet. 9/10
ZHODNOCENÍ CELÉ SÉRIE:
Postavy super,příběh super,upřímně až na dost otevřené zakončení nemám co vytknout. 10/10

15.04.2024 5 z 5

Němý hlas: Kniha šestá Němý hlas: Kniha šestá Jošitoki Óima

Tento díl jsem si dost užil,děj se sice moc neposunul,ale nahlédlo se zde do myšlenek ostatních postav. Každá postava má svou fajn motivaci,což se mi moc líbí. Těším se,co přinese další díl.10/10

11.04.2024 5 z 5

Němý hlas: Kniha pátá Němý hlas: Kniha pátá Jošitoki Óima

Opravdu skvělé pokračování. Hodně zvratů,děj se pořád posouvá. 10/10

11.04.2024 5 z 5

Bohové lžou Bohové lžou Kaori Ozaki

Moc jsem si mangu užil. Konec jsem tedy vůbec nečekal. Jako,že začátku je tu dost pomalé tempo,ale od druhé poloviny příběh plyne rychlým tempem. Postavy mě bavily. Doporučuji přečíst. 8,5/10

06.04.2024 4 z 5

Tokyo Revengers 2 Tokyo Revengers 2 Ken Wakui

Je tu vidět výrazné polepšení od prvního dílu. Situace se dostává do finální fáze. Už se těším,jak to vlastně dopadne. 10/10

02.04.2024 5 z 5

Němý hlas: Kniha čtvrtá Němý hlas: Kniha čtvrtá Jošitoki Óima

Zatím asi nejlepší díl. Každá postava prochází vývojem,celkový příběh je super. Tato série mě vždy něčím překvapí. 10/10

31.03.2024 5 z 5

Němý hlas: Kniha třetí Němý hlas: Kniha třetí Jošitoki Óima

Opět jsem se moc bavil. Příběh mě pořád překvapuje,líbí se mi položené otázky. 10/10

29.03.2024 5 z 5