Němý hlas: Kniha šestá

Němý hlas: Kniha šestá https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500706/bmid_nemy-hlas-kniha-sesta-FQf-500706.jpg 4 54 3

Němý hlas série

Pane Bože, prosím, dej mi ještě trochu síly. Šóju pronásleduje minulost, odvrhnul proto své přátele a jeho svět se zhroutil. Šóko se za to cítila zodpovědná, a tak si chtěla vzít život. Čas těchto dvou mladých lidí se zastavil. Co si o nich myslí jejich přátelé? Způsob, jak znovu zcelit rozpolcenou duši, je…

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

聲の形 6 (Koe no Katachi 6) , 2014

ariannpHm
11.04.2024 5 z 5

Tento díl jsem si dost užil,děj se sice moc neposunul,ale nahlédlo se zde do myšlenek ostatních postav. Každá postava má svou fajn motivaci,což se mi moc líbí. Těším se,co přinese další díl.10/10

Listy
16.08.2023 5 z 5

Líbí se mi, jak jsou jednotlivé postavy složité, nejsou jen dobré, jen špatné. Nechovají se jen dle toho, aby plnily jeden čitelný charakter. To celé sérii přidává další hodnotu. Sice série otevírá široké množství problémů, nejen téma neslyšících, ale zároveň se v nich neztrácí. To chce dávku umu pro tvůrce. Je zajímavé vidět postavy, které mají skutečně složité osobnosti, a tak se nemohu zatím rozhodnout, zda lze vůbec nějakou postavu označit jednoznačně za špatnou... Domnívám se, že to nelze. Skvělá manga série. Doporučuji.

Vjeerus
24.09.2022 5 z 5

Já tuhle série miluju. V tomto svazku bylo opravdu hodně emocí a odhalených traumat. Čekání na další díly se stává náročnější a náročnější.