Antoaneta Antoaneta komentáře u knih

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Další autorova kniha kterou jsem přečetla a jako Ove a Babička tak i Brit-Marie je prostě skvělá nemám co víc dodat snad jen to že ji prostě musíte přečíst.

30.08.2016 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Moje druhá kniha od autora jako první jsem četla Oveho a z toho jsem byla nadšená.Tahle kniha je úplně jiná ale skrývá v sobě stejné kouzlo jako Ove.Pro někoho je to možná kniha nudná zdlouhavá ale pro mně je to zajímavý náhled do života jedné rodiny a nájemníků jednoho domu očima malé holčičky.Bylo to velmi hezké čtení za sebe mohu jedině doporučit.

27.08.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Kniha se mi líbila četla se dobře,sáhla jsem po ní večer před spaním no odložila až nad ránem po dočtení natolik mně děj zaujal že jsem prostě musela vědět jak to dopadne.Pěkné čtivé dílko děj má spád rozuzlení je zajímavé a závěr překvapující.Za sebe mohu doporučit k přečtení.

14.08.2016 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Velmi pěkný příběh propracovaný do detailu,když se zdá že víte jak to vše bylo přijde zvrat a všechno je jinak.Za sebe mohu doporučit čte se dobře možná je to pro někoho trochu zdlouhavé ale to k tomu patří je třeba číst všechny detaily aby vám nic neuniklo vše je důležité:)Musím dodat že jako první jsem četla Dívku ve vlaku a ta se mi líbila o trochu více než zmizelá.

10.08.2016 4 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Hezké, příjemné čtení taková pohodová oddechovka, na dovolenou super.

25.07.2016 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Velmi pěkné čtení zhltla jsem knihu na jeden zátah.Rozdělení do frakcí zdá se jako ideální řešení pro všechny ale je to opravdu tak nebo se skrývá něco pod povrchem?Jakou frakci si zvolí Beatrice a co jí to přinese ?Vše se dozvíte v knize rozhodně stojí za přečtení.

21.07.2016 4 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Pěkná kniha,čtivá ,zajímavé téma vcelku dobře zpracované.Určitě si přečtu i pokračování.

18.07.2016 4 z 5

Vojenská felčarka Vojenská felčarka Heidi Rehn

Velmi pěkná a čtivá kniha,zajímavé téma.Určitě stojí za přečtení navíc je velmi hezká i její obálka.

29.06.2016 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Tak nevím tahle kniha mně celkem zklamala čekala jsem od ní něco víc.Nemohu se přidat k všeobecnému nadšení u mně je to za 3 hvězdy vůbec mne kniha nezaujala více dát nemohu.

23.06.2016 3 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Velmi zdařilá kniha ,čtení jsem si užila co víc dodat vše už je popsáno níže .

18.06.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak tahle kniha byla super donutila mně číst dlouho do noci-musela jsem prostě dočíst a vědět jak to vše dopadne.Vyprávění z pohledu 3 žen mně prostě bavilo,Rachel jsem držela palce a doufala že vše zvládne a bude v pohodě.Čtení jsem si užila za sebe mohu knihu vřele doporučit.

14.06.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Pěkná čtivá kniha taková oddechovka by se dalo říci ale spousta věcí se skrývá pod povrchem,spousta věcí není tak jak se zdá na první pohled.Postupně kniha rozkrývá skrytá tajemství-velmi dobře zpracované téma za sebe doporučuji opravdu stojí za přečtení.

08.06.2016 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Skvělá kniha moc dobře se mi četla mohu všem jedině doporučit.Náhled do života Oveho a do jeho duše mně zaujal natolik že jsem si knihu pořídila i jako audio a i vt é audio podobě je to naprosto úžasný zážitek.

05.06.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Stejně jako první díl bezva čtení,dokonce mohu napsat že tento díl byl ještě o kousek lepší než první.Už se těším až mi dorazí balíček s třetím dílem .

05.06.2016 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Velmi příjemná a čtivá detektivka určitě stojí za přečtení.Za sebe mohu jen doporučit.Cormoran Strike i asistentka Robin jsou mi sympatičtí, už se těším na další díl .

25.04.2016 4 z 5

Slzy prodaných dívek Slzy prodaných dívek Monika Wurm

Po této knize jsem sáhla náhodou v knihovně ,je to dílko celkem čtivé nicméně málo uvěřitelné.Čekala jsem skutečné příběhy unesených dívek a dostala jsem příběh ve kterém je až příliš neuvěřitelných náhod a dějových zvratů.Ale nic to nemění na tom že knihu jsem přečetla velice rychle zajímalo mne jak to s Malayou dopadne.Pokud hledáte nenáročné lehké čtení romantiku a náhled na život v Dubaji klidně po knize sáhněte.

13.02.2016 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Stejně jako Selekce má i Elita nádhernou obálku i obsahově mně kniha dost bavila.Za sebe dávám plný počet hvězd a těším se na další díl.

28.01.2016 5 z 5

Penzion Růžový přístav Penzion Růžový přístav Debbie Macomber

Kniha mne velmi mile překvapila čekala jsem přeslazenou romantiku ale dostala jsem velmi pěkný příběh několika lidí kteří se v malém městečku snaží vyrovnat s minulostí.Je to pohodové nenáročné čtení třeba na dovolenou nebo jen tak pro relax.

25.01.2016 4 z 5

Tajemné dědictví Tajemné dědictví Zuzana Francková

Celkem hezký čtivý příběh jen mi připadá, že konec byl trochu uspěchaný zasloužil by si rozvést o pár stránek navíc a musím podotknout že takový závěr jsem nečekala.

13.01.2016 3 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Tak od téhle knihy jsem nic neočekávala sáhla jsem po ní jako po lehkém dovolenkovém čtení a musím přiznat že rozhodně nelituji začetla jsem se a nemohla přestat.Ráda jsem se nechala unášet poklidným i rušným dnem plynoucím v malé kavárničce u moře spolu s majitelkou se radovala s každého úspěchu a užívala si tu pohodovou atmosféru malé vesničky u moře.Pokud hledáte hezkou milou knihu kterou přibalíte do kufru na dovolenou tuhle mohu jen doporučit.

11.08.2015 4 z 5