Tajemné dědictví

Především milovnicím historických románů, je určen příběh urozené Pompejanky Corriny. Zklamány by však neměly být ani čtenářky, které preferují milostné romance, protože nebohá dívka musí na své cestě za láskou k římskému vojevůdci Luciovi několikrát riskovat vlastní život. Zároveň také pátrá po tajemství svého původu a prstenu, který zdědila po své umírající matce. Proměna mladé, zhýčkané patricijky v cílevědomou a odvážnou ženu jistě upoutá čtenářky všech generací...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99138/tajemne-dedictvi-99138.jpg 3.818
Pro ženy, Literatura česká, Historické romány
Vydáno, Erika

Kniha Tajemné dědictví

ditul
09.08.2017

Čekala jsem zcela jiný konec, jinak krásně čtivá knížka.

Denisa_a
23.07.2017

Oddechovka při deštivém dni. Žádné přemýšlení. Četla se mi velice hezky a hltala jsem každé slovo. To asi proto, že jsem na Vesuvu a v Pompejích opravdu byla. Bohužel už hned ze začátku jsem tušila jak příběh dopadne.

Antoaneta
13.01.2016

Celkem hezký čtivý příběh jen mi připadá, že konec byl trochu uspěchaný zasloužil by si rozvést o pár stránek navíc a musím podotknout že takový závěr jsem nečekala.

marti7729
11.07.2015

Musím uznat, že příběh Corriny je okozlující. Příběh mě naprosto dostal ikdyž knížka sama o sobě není nejlepší. Knížka mohla být klidně delší. Ale i těch 126 stránek by stačilo, kdyby se půlka nevěnovala nudné situaci kdy chůva vypráví otrokyním příběh její rodiny (kde jsem se mimochodem po 3 jménu dosti ztrácela). Druhá půlka naprosto úchvatná ! A konec ? zajímavý smutný, ale přišlo mi to jako kdyby autorka najednou zjistila, že už nemá moc stránek a tak vtiskla nejdůležitější část do pár stránek. Ale i tak doporučuju knížku přečíst.

smartasan
26.05.2015

Dočteno a jsem docela zklamaná.

1v8na
24.11.2014

Příběh byl velmi pěkný. Moc se mi líbil. Obdivuju Corinu, nemohla bych být v její kůži, ba co víc, osobně bych nemohla žít ani v té době, do které je kniha zasazena.