anonym02 anonym02 komentáře u knih

Skvělá série.

23.12.2016 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Možná bych dala i čtyři, ale nejde mi do hlavy to, že je osmileté dítě tak vzdělané a že kapitoly byly velmi dlouhé. Kniha mi nepřišla moc povedená, ale je to pouze můj názor, ostatním se samozřejmně tato kniha může velmi líbit, ale na to, že je to YA mě to moc nebavilo.

31.10.2016 2 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Kniha je to pěkná , ale mně tam prostě chybí Calla, Shay, Bryn, Nev a ostatní hrdinové , kteří nás v podstatě prováděli celou sérii.Ze začátku jsem si musela zvyknout na styl psaní, jelikož předtím nás sérií prováděla Calla a teď to vyprávěla spisovatelka (a ještě k tomu, aby toho nebylo málo, jsme byli v každé kapitole u někoho jiného). Hledače mám ráda, Adne s Connorem,Ethanem a Sabine jsou skvělí, ale mně tam chybí (jak už tady zaznělo)ta naše původní smečka. Doufám , že co nejdřív vyjde další díl, protože ten konec byl strašný! :-D

16.10.2016 4 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Nevím,ale z kniha se mi nelíbila tolik jako první díl.
Velmi jsem tam postrádala Rena a po čase mi začal Shay lézt na nervy! Přišel mi až moc vlezlý.

10.10.2016 4 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

Teda nevím jak vy , ale já fandím Renovi :-P

11.09.2016 4 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

BOŽE!!!!!!!!!!!! Mě je Kelsey taaak líto!!!!!!!!! -_-

02.09.2016 5 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Knihu jsem si vybrala, protože mě zaujal obal(a to hodně ). Pak když jsem si přečetla o čem kniha je musela jsem si jí přečíst!! A musím říct ....WOW!!
Tolik zápletek hned první díl...No prostě úžasná kniha a nemohu jinak než dát 5 ☆☆☆☆☆

07.08.2016 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Celá série?WOW ...

31.07.2016 5 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Probouzení mi přišlo trochu slabší, než první díl. Nebyl tolik napínavý ,ale zvratů tam bylo dost.Velmi se těším na další díl a doufám , že tento díl byl jen takový ten prostředek celé série , a že třetí díl bude nejlepší ze všech knih v této sérii =D

28.07.2016 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

SPOILERY! !!
Nejdřív začátek : Co se začátku týče vůbec mě nebavil. Přišlo mi to všechno moc zdlouhavé. Nějak jsem se přes to nemohla přenést...
Myslela jsem si , že knihu snad ani nedočtu, ale pak se tam Alyssa potkala s Morfeem a vše se tam změnilo. Pak ,když na scénu přišel i Zach , nemohla jsem přestat číst . Tolik mi Alyssy bylo lito jak se k ni choval,ale když jsem pak zjistila proč,docela jsem ho chápala.
Ke konci jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Tolik zvratů, co se tam stalo ( Alyssa skoro umřela, pak tam ,, umřel Zach '', Morfeus měl údajně zabít Zacha, atd. ).
A ten epilog? Tak ten se mi vůbec nelíbil . Spisovatelka to tam vážně shrnula. Docela mi vadí, že Zach umřel a ani se nezmínili v kolika letech(aby mi ho nebylo až tolik líto) . A přijde mi dost nefér , že hned jak se Alyssa rozhodla, zmizela ze světa lidí a začala si nový život s Morfeem.
Abych to shrnula : kniha byla velmi dobře napsaná, byl tam zajímavý děj a výborně promyšlené scény . Až na ten pomalý začátek( a moc zkrácený konec)
byla kniha úžasná a nemohu jinak než dát *****

21.07.2016 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Už se nemůžu dočkat , až se dozvím jak to celé dopadne!!!

17.07.2016 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Kai Meyer

Co k tomu dodat...
Snad jen to , že si nemohu představit jak jinak to mohlo dopadnout =-}

19.06.2016 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Kniha byla velmi zajímavě napsána , ale přišlo mi, že je to napodobenina spoustu ostatních knih. I tak jsem, ale ráda, že jsem si knihu koupila. Byla zajímavá, napínavá a krásně napsaná ...
O teto knize bych mohla napsat ještě deset dalších řádku , ale kdo by to chtěl číst, když si může přečíst rovnou celou knihu . =-P

10.06.2016 4 z 5

Vzestup a pád Vzestup a pád Eliot Schrefer

Proč skončila, tak blbě !!!!
Tolik otázek zůstalo otevřených =-(
Např. co se stalo s Mej-lin????
Obsahově byla kniha , ale výborná s úžasným dějem a ... prostě se vším =-)

06.06.2016 5 z 5

Zrození hrdinů Zrození hrdinů Brandon Mull

Ze začátku nuda , ale asi tak od poloviny se tam konečně začalo něco dít. ..
Určitě si koupím další díly a jsem zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet dál =-)

01.06.2016 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Bohužel jsem z knihy nic moc nepochytila . :-(
V knize jsem se totiž strašně ztrácela ....
Bylo tam moc míst a přišlo mi to velmi naplácané jedno přes druhé. Bohužel mi to přijde jako nejnepovedenější díl Narnie, ale i tak se velmi těším na další díl.
A abych knihu jenom nepomlouvala musím říct, že kniha měla velmi zajímavý děj a velmi jsem si oblíbila hlavní postavy. =-D!
Přesto všechno , ale dávám knize 5 *

29.05.2016

Procitnutí Procitnutí Kai Meyer

Na knize mě velmi zaujal obal,a tak jsem si ji koupila .
Naštěstí mě nezklamala,naopak jsem vůbec nečekala ,že kniha bude tak zajímavá a záživná .
Už se teším až mi přijde další díl. A doufám,že mě nezklame a bude taky tak úžasný jako tento.

18.05.2016

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Už ani nevím, po kolikáté mám knihu přečtenou a po kolikáté ji komentuju.
Po dočtení nejnovější knihy od Maas jsem se rozhodla, že si zkrátím čekání a přečtu si její starší knihy, a i po neskutečných 7 letech, kdy jsem tuto knihu četla poprvé, musím říct prostě jenom WOW!

20.02.2023 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Původně jsem se ke knize vyjadřovat nechtěla, ale po přečtení pár předchozích komentářů prostě alespoň ve zkratce musím.
Vzhledem k tomu, že celá série má údajně být trilogií, neumím si představit, že příštím dílem všechno skončí. Maasová opět dokázala, že je úžasnou spisovatelkou a všechny ty dějové linie, které zvládla nacpat do jedné knihy? Prostě klobouk dolů.
Někomu možná mohly některé pasáže přijít zbytečné, ale myslím si, že právě intimní momenty hlavních hrdinů, které autorka neopomněla barvitě popisovat, dotvářejí celý příběh a nutí čtenáře po celém světě, aby si ho zamilovali. Tento díl na mě zapůsobil o hodně víc než ten první a opravdu obdivuji autorku, jak zvládla vymyslet neskutečně propracovaný svět(y), skloubit romantiku s detektivkou a spoustou napětí.
Za mě dvěma slovy - absolutní pecka.

14.02.2023 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Celou dobu jsem se těšila na závěrečný díl a na zakončení celé perfektní série. Ale teď, po úplně prvním dočtení poděkování ve svém životě, se nechci srovnat s tím, že je to vážně konec...

Před čtyřmi lety jsem tuto sérii začala číst s nevelkým očekáváním, které se hned po pár stránkách prvního dílu změnilo v hroznou nedočkavost nad dalšími díly a cestami hrdinů, kteří mi neskutečně přirostli k srdci.

Co se samotné knihy týká, opravdu se na ní po celou tu dobu vyplatilo čekat a je to vážně důstojné a skvělé zakončení série, která se mi nikdy neomrzí.
Snad největší knihu svého života jsem měla za necelé čtyři dny přečtenou, a když došlo na závěrečná slova, přemýšlela jsem, jestli tohle někdo někdy dokáže vůbec trumfnout (podle mě je to kniha - série -, která strčí do kapsy i takového Harryho Pottera nebo Hru o trůny ~ jen můj názor).
Všechny postavy mi přirostly k srdci, a když přišlo na některé smrti, ano, jedno (ani to druhé) oko nezůstalo suché.
Hrozně moc bych uvítala pokračování třeba v tom, jak se vede Manon a Dorianovi, Lysandře s Aidionem nebo komukoliv jinému, se správou jejich říší a nebyla bych ani proti, kdyby spisovatelka vymyslela i to, jak se daří hrdinům, kteří padli, v jiném světě (stejně tak bych se opravdu hooodně ráda dozvěděla, jak se vede třeba takové Asterin).

Takže závěrem chci říct, že je to kniha, kterou si prostě MUSÍTE přečíst a doufám, že další knihy od této spisovatelky, které vymyslí, budou také tak skvělé. ❤️❤️

13.08.2019 5 z 5