Zrození hrdinů

Vydej se do světa, ve kterém každé dítě prochází zkouškou, aby zjistilo, jestli dokáže přivolat své spirituální zvíře. Hrstce vyvolených, kteří tuto schopnost mají, přinese svazek mezi člověkem a zvířetem výjimečné schopnosti. Daleko od sebe, v různých koutech světa, podstoupí Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan tajemný rituál. Objeví se světelné záblesky a z nich vystoupí vlk, leopardice, panda a sokolice. V ten okamžik je budoucnost dětí, jejich zvířat a konečně celé země Erdu zpečetěna. V dávno zapomenutých končinách země se totiž začala probouzet temná síla, která se chystá ovládnout svět. Čtyři hrdiny a jejich zvířata čeká těžká zkouška… První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236847/spirit-animals-zrozeni-hrdinu-236847.gif 4153

Spirit animals 1.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Wild born, 2013

Kniha Zrození hrdinů

vojta888

Skvěle napsaná a dojemná kniha.

Lena.Cte
30.08.2020

Hezký úvod do celé série. Jde o takové načrtnutí. Na začátku se toho moc neděje, seznamujete se se zemí, hrdiny, ale na konci už bylo více akce. Občas jsem se ztrácela v tom kdo a proč za koho bojuje. Ale byl to pěkný příběh.

Lótuss
13.07.2020

(+ SPOILER) Z pohledu kritika bych knize (v ohledu originality zápletky) udělit plný počet hvězd nemohla, avšak s touto knihou jsem prakticky prožila většinu svého náctiletého období.
Tudíž je pro mne skutečnou srdcovkou. Mně osobně k srdíčku nejvíce přirostl Tárik a to již v této první knize.
A mohu slíbit, že v těch následujících opravdu vyplňuje to hřejivé místo přívětivého mentora a zároveň otcovskou figuru pro hlavní hrdiny.

CarinAranda
05.06.2020

Mám doma všechny díly z 1. série a opravdu jsem se začetla... Za mě super příběh a kniha končí otevřeně-donutí vás, si přečíst druhý díl. Vřele doporučuji!

GuardianEmber
20.05.2020

Jsem fakt nadšená. Nejsem sice malé dítě, ale ani dospělák. Všechny díly byli úžasné, napínavé a dobrodružné, odvážné. Skvělá ukázka začínajícího přátelství a někdy i těžkých situací, které by kdekdo nezvládl. Tolik emocí jsem u knih snad nezažila. Jsem si jistá, že tato série u mě bude 1. ještě dlouhou dobu.

Vevericka.eva
20.03.2020

Četla jsem ze zvědavosti a profesionálního zájmu. Nejsem cílová skupina, protože pro dospělé to opravdu není. Čtveřice dětí na různých místech planety obdrží slavná spirituální zvířata. Objeví se jakýsi ohromný nepřítel a je třeba získat k jeho poražení talismany. Jednoduché, nekomplikované a ploché. Pro děti asi Ok, ale i tak si myslím, že se pro ně dají najít i knihy mnohem lepší. Další díl fakt ne.

Lenny.k20
08.03.2020

Kniha je hlavně pro děti a mládež, avšak ihned si ji zamilujete. Příběh je dobrodružný, napínavý, poutavý. Moc se mi líbí svět, ve kterém se děj odehrává. Postavy se časem vyvíjí, seznamují, sbližují. Knihu určitě doporučuji.
Spirituální zvířata jsou krásným zpestřením. Jaké by bylo to vaše? :)

Akin309
11.01.2020

Tuto knihu som si okamzite zamilovala. Mala putavy dej a uzasne postavy, ktore ste si hned oblubili ♡