Skrytá hrozba

Jen několik vyvolených obyvatel Erdasu dokáže vyvolat spirituální zvíře. Conorovi, Abeke, Mej-lin a Rolanovi se to podařilo a díky tomuto poutu mohou získat nadlidské schopnosti. Co když ale existuje ještě jiná možnost, jak spirituální zvíře vytvořit a získat tak nad ním absolutní moc? A co kdyby tento dar zneužil někdo se sobeckými záměry? Naši čtyři hrdinové si na sebe a na své zvířecí pomocníky teprve zvykají. A není to právě jednoduché. Když se objeví krutý nepřítel, který je hodlá zničit, bude to pro ně těžká zkouška. Spojí je, nebo rozdělí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243767/big_spirit-animals-skryta-hrozba-8ED-243767.gif 4.2110

Spirit animals 2.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Spirit Animals: Hunted, 2014

Kniha Skrytá hrozba

TaLu
25.06.2021

Nepatrné rozdíly v atmosféře jednotlivých knih budou zřejmě pravidlem, vždyť je píší různí autoři. Ta myšlenka mi přišla hodně unikátní, zajímalo by mě, jak jednotliví spisovatelé spolupracují, aby udrželi detaily a směřování. Tentokráte jsou propracovanější emoce a vztahy mezi hrdiny i jejich zvířaty. Bitva o talisman se mi líbila více než v první části, protože šlo o dobrovolnost a svobodu. Dobrodružné a napínavé. Už dlouho jsem se na tuto sérii těšila a rozhodně nejsem zklamaná, i když zdaleka nepatřím do cílové skupiny.

vojta888
23.11.2020

První díl byl lepší ale tento díl byl taky dobrý. :)

Knihomol468
14.07.2019

Kniha byla pekná a napínavá.

Wojta777
05.12.2018

Za mě slabší než první díl. První polovina knihy je dosti ukecaná a dalo by se říci nudná. A ještě bych chtěl podotknout, že nějaké postavy se zde chovají nelogicky. Ale tímto končí všechny negativa na téhle suprové knížce. Druhá polovina knihy je napínavá, plná akce a velikých zvratů. Někdy to jsou malé zvraty, ale občas i velké, zajímavé a nečekané. Hodně se zde rozvíjí vztahy mezi jednotlivými postavami a seznamujeme se s novými hodnými i zlými postavami. Když to shrnu, tak kniha je dobrá, ale trpí střídáním autorů. Hodnotím 4 spirituálními hvězdičkami.

daniela8978
13.06.2017

Nenáročné, ale přitom vás děj pohltí. Ať už je vám 10 jako mému synovi nebo jste starší čtenář. Oddychovka, od které se nemůžete odtrhnout.

kapitannemo1401
15.05.2017

Tato kniha je pro ty kteří mají rádi dobrodružné a napínavé příběhy a umí povolit uzdu fantazii. Podle mě je velmi zajímavá.

Ailee
27.04.2017

Tři je málo, čtyři moc. Kdybych měla knihu hodnotit za sebe, tak byla taková... vlažná. Ale vzhledem k tomu, komu je určena, bych řekla, že má vše pro to, aby mladší generaci zaujala.

Viki0
27.03.2017

Lepší než první díl, který byl spíš o seznámení s postavami a podobně. V tomto díle se už dočkáme nějaké té akce a napětí.