Zrození hrdinů

Zrození hrdinů https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236847/bmid_spirit-animals-zrozeni-hrdinu-236847.gif 4 202 50

Spirit animals série

Vydej se do světa, ve kterém každé dítě prochází zkouškou, aby zjistilo, jestli dokáže přivolat své spirituální zvíře. Hrstce vyvolených, kteří tuto schopnost mají, přinese svazek mezi člověkem a zvířetem výjimečné schopnosti. Daleko od sebe, v různých koutech světa, podstoupí Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan tajemný rituál. Objeví se světelné záblesky a z nich vystoupí vlk, leopardice, panda a sokolice. V ten okamžik je budoucnost dětí, jejich zvířat a konečně celé země Erdu zpečetěna. V dávno zapomenutých končinách země se totiž začala probouzet temná síla, která se chystá ovládnout svět. Čtyři hrdiny a jejich zvířata čeká těžká zkouška… První vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Wild born , 2013

rc502
08.11.2018 5 z 5

skvělá kniha ve které hlavní hrdinové zažijí soustu dobrodružství. Čtyři děti vyvolají strážce neboli vzácná spiritivní zvířata a zažijí s nimi spoustu dobrodružství.

doporučuli

lucygreen
04.10.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem četla minulé prázdniny a musím říci, že mě bavila. Děj vůbec není marný a hlavně se mi líbilo, že měla každá z hlavních postav svého ochránce v podobě zvířete, bohužel si už knihu nepamatuji úplně do detailů, takže si ji možná přečtu znovu :).

Wojta777
23.09.2018 5 z 5

Tuto knížku mi doporučila a zapůjčila moje nejbližší kamarádka. Říkala, že mě to nebude bavit, ale já říkal, že mě bude bavit. Což se taky stalo. Už od začátku mě tato knížka vtáhla do děje a nepustila. Hlavní postavy a jejich spirituální společníci jsou zde sympatický. Celý svět je dokonalé vytvořený a děj výborný. Představte si Pána prstenů s Hry o trůny. Je zde spousta skvělých momentů, epických bitev a spousta spousta druhů spirituálních zvířat. Tuto knížku vám dále nebudu popisovat, prostě si ji kupte či vypůjčete, jelikož tato knížka za to stojí.

Eillen
20.08.2018 2 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se do příběhu začetla. Možná za to mohl i fakt, že jedna z hlavních hrdinek mi nesedla. I přesto jsem příběh dočetla a jediné, co jsem si z něj odnesla bylo to, že chci vědět, co se stalo, že ti čtyři Velcí strážci nakonec skončili jako Padlí. A i když už vyšla kniha s jejich příběhy, nechám si ji až na úplný konec.

Knihomolkajá
18.06.2018 odpad!

Za mě ne a pokud chcete něco s podobnou tématikou, pak sáhněte po Spřízněncích čarodějů. Je to mnohem lepší a nestřídají se u toho autoři. Tohle mě tedy upřímně ani trochu nezaujalo a ke čtení jsem se musela přemlouvat. To je potom již hodně špatné. Čtení jsem nedokončila a asi se k ní již nikdy nevrátím. Tohle bylo zklamání.

Katuška049
17.04.2018 5 z 5

Úžasná knižní serie.Od první knihy jsem se do ní zamilovala,krásné popisování míst o,kterých se vám ani nezdálo.Budete soucítit s postavami každou chviličku, tak se zanoříte do dějě, že vám bude líto se od něj jenom na chviličku odtrhnout.Opravdu skvělá kniha DOPORUČUJI!!!!!!!!

Wheezer
02.02.2018 5 z 5

Kniha se líbila ale až po třetím dílu jsem se do knih vážně vžila a oblíbila si postavy, ale celé sérii nijak neubírá a rozhodně si přečtu i druhou. Nejdřív mě u obou sérií sice odrazovalo, že jsou knihy tak krátké ale teď u těhle jsem udělala vyjímku

limo
26.10.2017 3 z 5

Docela zajímavá kniha. Já osobně jsem díly přečetla celé jen 4, protože mi padl do ruky poslední díl :) , ale nemám ráda to, když autor ukončí jednu serii a pak začne psát druhou serii ve stejném ději a jde tam o něco, co vlastně otevře děj a přemění úplně věechno, co se stalo v předchozích dílech např. na konci posledního dílu někdo definitivně umře a v prvním dílu druhé serie se dozvíš, že to co umřelo vlastně neumřelo.

Bookworm11
16.08.2017 4 z 5

Ujde. Nelíbí se mi ale, že další díly píší jiní autoři.

SimonaPrihodov
23.07.2017 2 z 5

Knihu jsem četla asi před rokem a vůbec mě nebavila, ani jsem se nerozečetla. Někdy zkusím přečíst znovu.

Áňa2106
15.06.2017

Musím říct že nápad na příběh ze úžasný .Začátek trochu nudnější ,ale zbytek jsem si náramně užila .

daniela8978
07.06.2017 4 z 5

Syn byl knihou nadšený, tak jsem si ji také přečetla, abych věděla, o čem to je. A musím říct, že se mi to líbilo a chápu jeho nadšení. Sama jsem ji zhltla za dva dny. Těším se na další díl, který máme už objednaný v knihovně. :)

Ailee
21.04.2017 3 z 5

Ze začátku, kdy jsme se museli seznámit se čtyřmi vyvolenými, mě příběh dost nebavil, ale člověk se přes to musel překousat. Pak to začalo být zajímavější. Konec sice dost uspěchaný, ale vzhledem k tomu, že autor nejspíš dostal přesné instrukce, jak dlouhý má příběh být, asi měl co dělat, aby tam nacpal vše potřebné a zároveň to udělal trošku zajímavé. Nebylo to nijak výrazné, ale četlo se to rychle a kromě toho začátku ani nenudilo.

melanka0331
10.03.2017 5 z 5

První díl mé nejoblíbenější knižní ságy. Tohle mne hnedka chytlo na první stránce, a nemohla jsem přestat číst. S dalšími díly je příběh napínavější. Oblíbila jsem si všechny čtyři hlavní hrdiny(Conora, Mej-lin, Abeke a Rolana) a ty, co patří k Zelenopláštníkům. Zelenopláštníky mám ráda, protože chtějí ochránit celý Erdas. Také tahle knižní sága existuje i jako hra na stránce http://spiritanimals.scholastic.com/.

Mytri-Moon
25.02.2017

Je to super , ale dvojka se mi líbí víc

Viki0
26.01.2017 5 z 5

Musím říct, že mě kniha příjemně překvapila. Musela jsem se přemáhat, abych přečetla začátek, protože mě nebavil. Celý díl je odpočinkový a klidný. Ke konci děj začíná být trochu akčnější, ale stále to nebylo to, co jsem očekávala. Ale poté jsem si zakoupila druhý díl, který už byl akčnější. Postupně se děj zlepšoval. Chci tedy jen upozornit, že pokud vás první díl nezaujme, tak to s touto sérií hned nevzdávejte. Celý první díl je vlastně o seznamování se s hlavními hrdiny a uvedení do jejich světa.

LoverBooks
08.01.2017 4 z 5

Skvělá kniha s originálním nápadem. Ze začátku mě sice moc nechytla, ale tak od druhé třetiny, jsem se nemohla odtrhnout.

Aki12
29.10.2016 3 z 5

Příběh je stále otevřený, první kniha nám slouží spíše k představení; seznamování. Tato série se může vyvinout všelijak. Děj (zatím) není nijak propracovaný a moc se nepřechází do detailů, i tak se mi knížka líbí.
Chtěl jsem dát 4 hvězdičky, ale moc moc bych se za to styděl, protože jsem hodnotil i lepší knihy 4 hvězdami.
Zatím tedy lepší ***.

Forestlia
17.08.2016 5 z 5

Skvělá kniha.Je to moje nejoblíbenější série a určitě doporučuji přečíst si i další díly.

anonym02
01.06.2016 5 z 5

Ze začátku nuda , ale asi tak od poloviny se tam konečně začalo něco dít. ..
Určitě si koupím další díly a jsem zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet dál =-)

války dobrodružství hrdinové spirituální zvíře

Brandon Mull
americká, 1974